o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dobre i złe serwisy
 » Odpowiedz na ten temat

Radca prawny

[28.09.2016] 08:40
Kokosz123
Czy ktoś z Was zna usługi radców prawnych ze strony http://www.pierog.pl? Dostałem ten adres od kolegi z pracy i chciałbym zasięgnąć waszej opinii.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.09.2016] 12:58
Stolica Lokalnie
StolicaLokalnie.pl to jeden z najpopularniejszych i największych darmowych lokalnych serwisów ogłoszeniowych w Warszawie. U nas sprzedaż psa, jego smycz, posłanie i kość. Znajdziesz hydraulika, stolarza, murarza, malarza i dentystę. 20 tysięcy ogłoszeń miesięcznie, 3,5 tysiąca unikalnych użytkowników. Serwis umożliwia dodawanie darmowych ogłoszeń oraz reklam przez firmy lokalne oraz osoby prywatne zupełnie za darmo. Wejdź i sprawdź sam. Możesz dodawać ogłoszenia w rożnych kategoriach, dodawać zdjęcia oraz pisać prywatne wiadomości do użytkowników, to wszystko za darmo. Serwis nie pobiera żadnych opłat. Nie trać czasu! Dodaj ogłoszenie w odpowiedniej cenie! http://stolicalokalnie.pl/ Stolica Lokalnie - Ogłoszenia Warszawa to darmowy serwis ogłoszeniowy z Warszawy oraz katalog lokalnych firm. http://stolicalokalnie.pl/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22459020]
[29.09.2016] 13:47
sinister kid
ja jestem pod wielkim wrażeniem radców prawnych z eucocara, teraz sobie myślę, jaki byłem głupi jak kiedys sam szarpałem się o kasę z oc bo szkoda mi było pieniędzy na prawnika :/

IP i czas połączenia logowane. [22459063]
[19.11.2016] 16:47
Tomek65463513651
Ja polecam pana Turowicza - bardzo konkretny fachowiec znający się na rzeczy. http://piotrturowicz.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22524237]
[24.11.2016] 11:13
alzhimer
jakoś sobie nie wyobrażam takiej sprawy załatwiac online czy telefonicznie. Co kontakt "face to face" to inna rozmowa moim zdaniem. Moge polecić Kancelarie Radców Prawnych Signum z kórej ja korzystałem - w Sosnowcu ( woj. śląskie ) na ul. Kościelnej 46. Prowadzi ją mgr Wojciech Dynaś- moim zdaniem jest świetny jeśli szukacie pomocy w sprawach spadkowych, umowach, nieruchomościach itd

IP i czas połączenia logowane. [22530818]
[20.09.2017] 07:45
[07.03.2017] 02:14
esencjonalna
alzhimer (16.11.2016.24 11:13):
jakoś sobie nie wyobrażam takiej sprawy załatwiac online czy telefonicznie. Co kontakt "face to face" to inna rozmowa moim zdaniem. Moge polecić Kancelarie Radców Prawnych Signum z kórej ja korzystałem - w Sosnowcu ( woj. śląskie ) na ul. Kościelnej 46. Prowadzi ją mgr Wojciech Dynaś- moim zdaniem jest świetny jeśli szukacie pomocy w sprawach spadkowych, umowach, nieruchomościach itd

Znam, byłam, dobry jest ale terminy oczekiwania ma dośc wydłużone :/

IP i czas połączenia logowane. [22669038]
[07.03.2017] 02:17
esencjonalna

IP i czas połączenia logowane. [22669039]
[07.03.2017] 02:19
esencjonalna

IP i czas połączenia logowane. [22669040]
[04.05.2017] 13:02
mleczkoo
my tez korzystaliśmy z usług kancelarii Signum z Sosnowca. Spadek został po dziadkach działka ale okazało się, że grunt nieunormowany prawnie, znalażł się właściciel gruntu i nie lada kłopot. Mgr Wojciech Dynaś spacjalizuje się w takich sprawach, pomógł nam w sprawie uregulowania stanu gruntu, łącznie z tymi formalnościami, wpisami do ksiąg wieczystych. dla mnie to czarna magia a dla takiego fachowca chleb z maśłem

IP i czas połączenia logowane. [22728152]
[12.06.2017] 10:41
mombasjek
Korzystałem z usług kancelarii http://kancelariawojciechowski.pl która w Poznaniu wiedzie prym jeśli chodzi o usługi w zakresie prawa handlowego i nieruchomości.

IP i czas połączenia logowane. [22750413]
[12.06.2017] 11:37
dobra wojciechowski
kauzyperdo bez czci i honoru, możesz już wybrać sekwencję kroków.
Powiedzcie sami. Korzystalibyście z usług prawnika lub firmy prawniczej co promuje się za free na forach?
To już nie jesteś kjelebon z działu "pomoc i porady"?

IP i czas połączenia logowane. [22750440]
[04.08.2017] 12:58
alusia091
W Gdańsku polecam usługi www.kancelariatomczyk.pl. Zostałam tam profesjonalnie i fachowo obsłużona. Poświęcono mi dużo czasu i nie zapłaciłam dużo.

IP i czas połączenia logowane. [22782716]
[04.08.2017] 16:22
umiesz czytać czy tylko pisać
tomczyk lub tomczykowy przydupasie?

IP i czas połączenia logowane. [22782870]

» Odpowiedz na ten temat