o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Linux
 » Odpowiedz na ten temat

Pomoże mi ktoś przeistalować Debiana 8.2?

[15.09.2016] 11:09
luna no log
Mam Linuxa ale wymaga on przeinstalowania. Niestety nie mam zdolności programisty. Mam płytę z Debianem 8.2 ale nie wiem jak się za to zabrać. W Linuxie mam ważne dla mnie pliki. Bardzo proszę o pomoc.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.09.2016] 15:45
Insert
Nie trzeba mieć zdolności programisty.Poza tym nie napisałeś na co chcesz tego Debiana przeinstalować.Ważne dla ciebie pliki można przekopiować na inny nośnik i tam gdzie chcesz zainstalować sobie Debiana czy co tam chcesz.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22444683]
[15.09.2016] 21:29
luna no log
Dziękuję za odpowiedź. Mam już zainstalowanego Linuxa, ale wymaga on przeinstalowania (problemy z grafiką itp). Chce przeinstalować Linuxa,którego mam na komputerze stacjonarnym(na PC mam i Linuxa i Windowsa)
PS. Jestem kobietą

IP i czas połączenia logowane. [22445050]
[16.09.2016] 15:33
Insert
Problemy z grafiką mogą wynikać z braku zainstalowanego sterownika lub zainstalowania nieodpowiedniego.Jeżeli masz działający komputer z Windowsem to najlepiej ściągnąć sobie jakiegoś Linuksa najlepiej najnowszego-polecam Ubuntu lib Minta i zainstalować sobie go na czysto zamiast Linuksa którego już masz zainstalowanego.Oczywiście po przekopiowaniu danych na których Ci zależy na inny nośnik.

IP i czas połączenia logowane. [22445692]
[25.09.2016] 23:14
xeelee
W większości przypadków debian nie wymaga dokładnej konfiguracji (to nie czasy debiana 4). Wystarczy zaznaczyć środowisko graficzne w oknie wyboru składników systemu i już wszystko jest.

IP i czas połączenia logowane. [22455110]

» Odpowiedz na ten temat