o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Serwis Apple wawa/okolice?

[13.09.2016] 15:21
baro
iPad Air 2 problem z przyciskiem i gniazdem zasilania po bliskim spotkaniu z podłogą, gdzie to nieść, żeby ożyło trochę bardziej?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.09.2016] 18:28
seb555astian
Gwarancja dodatkowa pewnie niewykupiona? To nie pozostaje nic innego niż poszukiwanie jakiegoś autoryzowanego serwisu Apple. Pamiętaj, że musisz uważać w czyje ręce oddajesz sprzęt, bo to różne świry się kręcą, wsadzą Ci do środka coś czego tam być nie powinno żebys tylko szybko do nich wrócił.warszawa pełna dobrych serwisów, tylko zapytaj o wycenę, żebyś nie zapłacił za wymiane tyle, co za nowy sprzęt

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22443780]
[15.09.2016] 12:55
adammada123
w warszawie na kazdym kroku masz cala mase serwisów do wyboru do koloru, no ale jednak doswiadczona kadra przy applu to podstawa, ja odawałem kilka razy na Maciejki swoje skarby i zawsze lądowały u mnie zadowolone po wizycie u doktora, wiec na pewno ich polecam. Widac ze nie sa tam na sile, kadra jest mila, gada na temat i szybko diagnozuje i zalatwia problem - wiadomo, nie od reki, ale warto poczekac na efekty

IP i czas połączenia logowane. [22444495]
[17.09.2016] 18:43
baro
adammada123 (16.09.2016.15 12:55):
w warszawie na kazdym kroku masz cala mase serwisów do wyboru do koloru, no ale jednak doswiadczona kadra przy applu to podstawa, ja odawałem kilka razy na Maciejki swoje skarby i zawsze lądowały u mnie zadowolone po wizycie u doktora, wiec na pewno ich polecam. Widac ze nie sa tam na sile, kadra jest mila, gada na temat i szybko diagnozuje i zalatwia problem - wiadomo, nie od reki, ale warto poczekac na efekty

dla pewności mówisz o "ESPO"? Już kilka osób mi o nich mówiło, musze się tam wybrac w poniedziałek, tylko choliba czasu nie ma, a któryś dzien "bez" ulubionego sprzetu, który zbawia mój świat to też jednak katorga.. długo tam sie czeka na naprawe?

IP i czas połączenia logowane. [22446548]
[24.09.2016] 19:49
adammada123
baro (16.09.2016.17 18:43):
adammada123 (16.09.2016.15 12:55):

dla pewności mówisz o "ESPO"? Już kilka osób mi o nich mówiło, musze się tam wybrac w poniedziałek, tylko choliba czasu nie ma, a któryś dzien "bez" ulubionego sprzetu, który zbawia mój świat to też jednak katorga.. długo tam sie czeka na naprawe?

Tak, mówię o ESPO. Jakoś lubie tych gości tam i już do nich bardzo przyzwyczaiłem, cała stajnia appla w domu, wiadomo, ze to nie jest sprzęt ktory się sypie, ale czasem mu się zdarza chwila słabości. A czas oczekiwania to przeróżnie, ale wiem, że robia to mozliwe najszybciej, bo uwijają się jak w ukropie z kazda robotą. Ale jeszcze nigdy nie poszedłem z reklamacją tego, co naprawiali

IP i czas połączenia logowane. [22453906]
[20.07.2017] 20:44
[02.10.2016] 22:46
hubini
w sumie wszystkie serwisy z autoryzacją to spoko obsługa wiec do ktorego sie nie zglosisz na pewno pomoga

IP i czas połączenia logowane. [22462883]
[25.10.2016] 22:48
Duszesz
Mac help, Katowice, jest opcja kuriera, więc się niczym nie przejmuj tylko ślij - sprawdzony serwis przez masę osób, rewelacyjne opinie i to nie bez przyczyny. Dzwoń, zapytaj co i jak - za free masz diagnozę na starcie, więc będziesz wiedział ile taka przyjemność

IP i czas połączenia logowane. [22493117]
[02.11.2016] 12:10
Apris
tez polecam słać do katowic, mają spoko ceny jak na naprawę sprzętu z jabłuszkiem, nadgryzionym, i uwijają się szybko

IP i czas połączenia logowane. [22502584]
[01.01.2017] 20:42
wimkuełe
To jak szukacie w Warszawie to w al. KEn jest serwis http://www.imaster.com.pl/ bardzo dobry, znają się na swojej robocie. Ja niestety nie mam farta do sprzętu komputerowego. Oddałem do serwisu i naprawdę wszystko sprawnie działa.

IP i czas połączenia logowane. [22583452]
[13.03.2017] 23:44
deryl9
Tutaj http://www.macforce.pl warto zajrzeć. Oferta jest naprawdę godna uwagi. Macforce znajduje się blisko centrum. Prawda jest taka, że wiele osób do nich trafia po nieudanych naprawach w innych serwisach. Są w stanie naprawić każde uszkodzenie.

IP i czas połączenia logowane. [22676856]

» Odpowiedz na ten temat