o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia na świecie
 » Odpowiedz na ten temat

Trzęsienie ziemi we Włoszech.

[24.08.2016] 22:09
Kostek32
Ogromna tragedia. Pół miasta zniknęło z powierzchni ziemi. Zastanawiam się, czy da się przewidzieć takie trzęsienie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.08.2016] 06:05
FeldkuratKatz
Chrzescijanski bog, ktory jest ponoc wszystkowiedzacy I wszechmocny wiedzial ze do tego dojdzie, a wrecz sprawil ta tragedie. Mogl ostrzec, mogl zatrzymac trzesienie, mogl uratowac zycie ludzi ale tego nie zrobil. Katotaliby zaraz wyskocza ze starym standatem:"niezbadane sa wyroki boskie" I tego typu kretynstwa. Beda bronic do smierci swojego niewidzialnego przyjaciela, budowac mu swiatynie, czas i kase marnowac lizac zad nieistniejacemu tworowi wyobrazni zamiast inwestowac w nauke I technologie ktore rzeczywiscie pomagaja ludziom. Wszystko ze strachu przed smiercia.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22423838]
[28.08.2016] 15:10
myszata
nikt tego trzęsienia się nie spodziewał, ale ja pytam jak to możliwe ? słyszymy ciągle, że wszystko jest badane i sprawdzane, a tu nagle zatrzęsie się Ziemia i tyle bezbronnych ludzi ginie ...

IP i czas połączenia logowane. [22426294]
[28.08.2016] 23:50
rafe
Ludzie byli są i będą bezradni wobec takich rzeczy i żadna nauka ani technologia im w tym nie pomoże.

IP i czas połączenia logowane. [22426698]
[10.09.2016] 17:05
Kostek32
Ostatnio byłem w http://www.wojciechdziadosz.pl/fotografia-lo tnicza i rozmawiałem właśnie z jednym z pracowników tego studia. Mówił mi Pan tam że w japoni sobie jakoś radzą z tymi trzęsieniami , bo robią budynki na szynach.

IP i czas połączenia logowane. [22439959]

» Odpowiedz na ten temat