o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

Psychoterapeuta 3miasto

[09.08.2016] 22:42
gandertu
Jak w temacie, szukam dobrego psychoterapeuty w okolicy 3miasta. Ktoś zna jakiegoś?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.08.2016] 12:36
jakhim
Ja swojego czasy chodziłem na terapię do doktora Sowińskiego. Przyjmuje on w Rumii. Byłem jego pacjentem spory kawałek czas ze względu na mój kiepski stan, ale na szczęście udało mu się mnie z tego wyciągnąć. Powiem Ci, że jest on na prawdę świetnym lekarzem, któy dba o swoich pacjentów

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22408086]
[30.08.2016] 14:29
okonas
jakhim (16.08.2016.10 12:36):
Ja swojego czasy chodziłem na terapię do doktora Sowińskiego. Przyjmuje on w Rumii. Byłem jego pacjentem spory kawałek czas ze względu na mój kiepski stan, ale na szczęście udało mu się mnie z tego wyciągnąć. Powiem Ci, że jest on na prawdę świetnym lekarzem, któy dba o swoich pacjentów

Równiez moge polecić tego lekarza. Moja mama po utracie pracy chodziła do niego na tarapię i bardzo jej pomógł. To na prawdę bardzo dobry psycholog, bo nikt inny nie wiedział jak jej pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [22428529]
[05.09.2016] 14:22
goscik
Kilka dobrych przykładów - http://www.psychoterapia-wollek.pl
Oczywiście to wszystko wymaga zdrowego podejścia, to inna okolica, ale nie zmienia to jednak faktu, że w celu konsultacji warto zwrócić uwagę również na innych fachowców.

IP i czas połączenia logowane. [22434511]
[21.09.2016] 22:56
Seweryn23
goscik (16.09.2016.05 14:22):
Kilka dobrych przykładów - http://www.psychoterapia-wollek.pl
Oczywiście to wszystko wymaga zdrowego podejścia, to inna okolica, ale nie zmienia to jednak faktu, że w celu konsultacji warto zwrócić uwagę również na innych fachowców.

Mimo wszystko uważam, że jeśli szuka lekarz z trójmiasta to tam chce do niego chodzić. Ja również mogę polecić doktora Sowińskiego, jest to bardzo dobry psycholog, który ma dobre opinie wśród kilku moich znajomych.

IP i czas połączenia logowane. [22450974]
[23.11.2017] 11:51
[28.10.2016] 21:09
Konradeks
Sowiński świetny lekarz. Jestem po terapii rzucania palenia u niego i jestem mega zadowolony. Polecam! Nie pale już ponad rok

IP i czas połączenia logowane. [22497008]
[01.12.2016] 20:42
mronitas
Również mogę potwierdzić, że dr Sowiński to bardzo dobry specjalista w dziedzinie psychologii. Polecam udać się właśnie do niego jeśli chodzi o trójmiasto

IP i czas połączenia logowane. [22540951]
[01.01.2017] 23:02
gremad
Sporo osób wypowiada się w tym temaci pochlebnie o dr Sowińskimi, więc i ja się przyłączę. Jest on świetnym wręcz psychologiem i na prawdę warto udać się do niego z każdym problemem, gdyz nie bagatelizuje niczego.

IP i czas połączenia logowane. [22583686]

» Odpowiedz na ten temat