o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Idiota od foreverslimu dalej pierrdzieli. Zawsze ten sam styl i te same błędy

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.07.2016] 20:20
uwaga reklamodawca - idiota
Często używa zwrotu "dzięki tym tabletką". Jak można być takim głąbem?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.07.2016] 12:37
tydzionka
Polecam spróbować z tabletkami placebo srerm srine hydrofast . Bardzo zdrowy suplement , przy zdrowym odżywianiu i treningach (z dodatkiem suplementu) oraz diecie tapeworm diet można schudnąc na miesiac około 0,4 kg. To bardzo duży i ciekawy efekt jajo.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22389015]
[27.07.2016] 19:48
Online Ekspert Srig-Active
Tylko IqSlim Active z efektem anty jajo, reklamodawcy! Nie mylić z placebo reklamodawczym IqGreen.

IP i czas połączenia logowane. [22393482]
[29.07.2016] 12:29
Aleksandra.Asana
Każdy ma prawo wyboru.Ja postawiłam na amerykańskie tabletki Duoslim,swojego wyboru nie żałuję.Spadek wagi jaki udało mi sie uzyskać to 18 kg .Waga utrzymuje się do dzisiaj nie musiałam wcale martwić się o efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22395797]
[29.07.2016] 19:42
wrzesik
Ja też stosowałam Sroreversrim wraz z Tapeworm Diet i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu jajo, w końcu pozbyłam się całej nadwagi, jestem lżejsza o 4 kg,ale czuję się lżejsza o 10 kg i młodsza o 5lat...

IP i czas połączenia logowane. [22396418]
[25.09.2017] 15:27
[30.07.2016] 12:46
nastija
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Anoreslim czyli ketony z kiwi.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt ja-jo

IP i czas połączenia logowane. [22397036]
[30.07.2016] 16:37
Kamila9346
Ruch,aktywność fizyczna oraz dieta (najlepiej Tapeworm Diet) to kluczowe aspekty do tego aby osiągnąć zamierzony efekt jajo. Jako dodatek warto też bazować na dobrych witaminach,akurat ja zamawiam je nawww.ketonyzjezyn.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22397300]
[01.08.2016] 12:03
paltox
Fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ostatnio podsunęła mi suplement diety, który zawiera Pepperoni wspomagającą odchudzanie. Dobrze się po nim czuję i widzę pierwsze, pozytywne efekty jajo. Co ciekawe Pepperoni zawiera pieprz Cheyenne, który na co dzień spożywamy. Tabsy Pepperoni kupuję na http://www.ketonyzjezyn.pl/pepperoni.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22399356]
[03.08.2016] 13:18
jajka
ja ze swojej strony polecam BlackBerryBioR10 czyli ketony z jeżyn - spala tkankę tłuszczową calkiem szybko, zawsze prowadzilam zdrowy tryb zycia ale nigdy nie miałam takich efektów jajo w tak szybkim tempie, warto zainwestowac, fakt ze trochę drogo, ale i tak było warto! polecam do poszuki: www.ketonyzjezyn.pl
Uwaga: Nie mylić z ketonami z malin, czyli acai berry 900. To placebo!

IP i czas połączenia logowane. [22401674]
[05.08.2016] 11:44
farfalla000
W moim przypadku 3 miesiace brania Duoslim,diety Tapeworm Diet oraz ćwiczeń przełożyły się na 17 kg spadek masy bez efektu jajo

IP i czas połączenia logowane. [22403725]
[08.08.2016] 19:59
opalina2
Dlaczego nie wspomagać odchudzania jakimś dobrym suplementem.Warunkiem jest to aby był on skuteczny i bezpieczny.Takim suplementem jest Duoslim.W moim przypadku spadek wagi był bardzo duży.I nie wystąpił efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22406618]
[11.08.2016] 12:25
berenika234
Od dwóch tygodni biorę Duoslim i stosuje dietę Tapeworm Diet.Waga spada szybko i bardzo dobrze radzę sobie z napadami głodu.Cały czas mam wrażenie że mam pełny żołądek,i nawet za bardzo nie chce mi się jeść.Chciałabym schudnąć 20 kg do tego już krótka droga.

IP i czas połączenia logowane. [22408975]
[17.08.2016] 12:55
ramoneska8
Ja za odchudzanie zabrałam się dopiero teraz.Mam zaplanowaną fajna dietę Tapeworm Diet mam ambitny plan ćwiczyć codziennie do tego zdecydowałam się na tabletki Sroreversrim.Mam nadzieje że tym razem efekt jajo będzie zdecydowanie lepszy niż poprzednio.

IP i czas połączenia logowane. [22414465]
[23.08.2016] 12:24
pastella
Ja stosowałam Sroreversrim i Tapeworm Diet i jestem bardzo zadowolona z efektu jajo jaki uzyskałam. 3 kg mniej praktycznie w 9 miesiecy, dokładnie tyle brakowałomi by wrócić do swojej wagi sprzed 5 ciązy, i udało mi się to osiągnąć...

IP i czas połączenia logowane. [22420691]
[24.08.2016] 19:49
marcjanna56
U mnie dieta Tapeworm Diet ale wspomagana Sroreversrimem.Brałam go wcześniej potem miałam prawie miesiąc przerwy.Nie wyobrażam sobie odchudzania bez tych tabletek. Dzięki tym tabletką jestem laskom. I nie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22422181]
[30.08.2016] 12:24
Dorotka_77
Ja zastosowałam dietę Tapeworm Diet. Zmieniłam swoje odżywianie, jem teraz zdrowo i regularnie. Staram się nie podjadać między posiłkami. Odstawiłam fast foody i słodycze oraz inne tłuste smażone potrawy. Tam gdzie mogę zamieniam auto na rower, dużo spaceruję. Po tych zmianach czuje się o wiele lepiej niż kiedyś i schudłam 28 kg bez efektu jajo

IP i czas połączenia logowane. [22428367]
[08.09.2016] 19:44
lariska23
Jak dla mnie środek bardzo skuteczny i jedyny który na mnie zadziałał. Nie wiem co w moim organizmie jest nie tak, nie mniej próbowałam kilku środków i za każdym razem efekty jajo jak dla mnie nie były zadowalające, dopiero po Sroreversrim mogę z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że teraz jestem spełniona pod względem odchudzania. Dołączyłam Tapeworm Diet

IP i czas połączenia logowane. [22438201]
[13.09.2016] 19:51
francuskadama
tak, zdecydowanie. Dieta tapeworm diet + dieta sokami to jest detoks organizmu. a najwazniejsze to jest racjonalna dieta i sport. ja próbowałam soków fellatio i bardzo dobrze się czułam przy nich. i wcale nie byłam głodna! a jakie smaczne

IP i czas połączenia logowane. [22442918]
[18.09.2016] 16:23
antyfat
Dużo ruchu, nawet codzienne spacery dużo dają, plus 2l wody minimum, tabsy iqslim na bazie czerwonej kawy (nie mylić z placebo reklamodawczym iqgreen po którym efekty jajo będzie można zauważyć już po pierwszym miesiącu)) i unikanie słodyczy i będzie można zauważyć efekty już po pierwszym miesiącu. tylko trzeba się pilnować i być systematycznym we wszytskim.

IP i czas połączenia logowane. [22447193]
[26.09.2016] 16:03
andy.srue
Tylko dieta papuzia czyli Tukana, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [22455764]
[27.09.2016] 20:00
a idiota reklamodawczy
od foreverslimu uporczywie działa. Zawsze ten sam styl pisania i te same błędy.

IP i czas połączenia logowane. [22457217]
[30.09.2016] 12:50
annakaoa
Stosowałam na odchudzanie Pepperoni Burder (nie mylić z placebo reklamodawczym piperine). Dla kobiet, które chcą szybko schudnąć. Mi się udało zrzucić 17kg bez efektu jajo. Dołączyłam pyszne soki Fellatio!

IP i czas połączenia logowane. [22460197]
[02.10.2016] 11:51
snieżka39
U mnie efekt jajo po Sroreversrimie utrzymuje się do dziś chociaż od połknięcie ostatniej tabletki minęło już osiem miesięcy.Więc dziewczyny do roboty zmiana diety (najlepiej na Tapeworm Diet),trochę ruchu i tabletki.Waga spadnie a wy będziecie z siebie zadowolone.

IP i czas połączenia logowane. [22462380]
[05.10.2016] 11:44
areolka
Moja fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) stosuje sroreverslim i mówi że chudnie, posprawdzałam sobe z ciekawości opinie o tych pigułach na https://www.znamplaceboreklamodawcze.pl/ i trudno orzec jedni chwalą innym nie pomaga, może to indywidualna sprawa. Fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) jeszcze ćwiczy i stosuje dietę tapeworm diet.

IP i czas połączenia logowane. [22465938]
[10.10.2016] 12:40
lakia3
Sroreversrim to był mój pierwsze tabletkijakie stosowałam.Owszem efekty jajo widziałam u fikcyjnej znajomej (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ale wiadomo jak to jest na jednych dany preparat działa dobrze na innych nie.Ale mimo moich poczatkowych wątpliwości i u mnie zdał pozytywnie egzamin.Wić w temacie suplementów trzeba mieć sporo szczęścia aby dobrze wybrać.Dołączyć Tapeworm Diet.

IP i czas połączenia logowane. [22472296]
[12.10.2016] 19:52
bajka1994.
Tylko tabsy Pepperoni (nie mylić z placebo reklamodawczym piperine) i soki Fellatio, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22475648]
[16.10.2016] 12:14
molinezja6
Ja jestem osobą której Sroreversrim pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Sroreversrimu ważna również była dieta Tapeworm Diet i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22480260]
[16.10.2016] 12:20
prażynka.o
Ja zdecydowanie polecam Sroreversrim.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii pracowników firmy.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efekt ja-jo jest.Więc czego chcięć więcej.

IP i czas połączenia logowane. [22480267]
[19.10.2016] 12:04
bernadetta
Zgadam się całkowicie z opiniami pisanymi przez pracowników sprzedaży pod postacią schudniętych lasek jakie tu mogłam przeczytać na temat Sroreversrim, sama podjęłam decyzję co do samego odchudzania pod wpływem impulsu związanego z lekturą na forach, w końcu jak innym sie udało to w czym ja mam być gorsza. Dłużej zajęło mi wybranie odpowiedniego środka wspomagającego proces jak i samej diety Tapeworm Diet, ale na dzień dzisiejszy już wszystko za mną. A waga mniejsza o 1,4 kg. I wystąpił efekt jajo

IP i czas połączenia logowane. [22484255]
[23.10.2016] 17:43
Justyna.P
Też stosowałam Sroreversrim i jestem bardzo zadowolona z efektów jajo. W końcu schudłam i to bez nie wiadomo jakiego wysiłku. Owszem były też ćwiczenia, dieta Tapeworm Diet... ale jakoś łatwiej mi było z Sroreversrim

IP i czas połączenia logowane. [22490055]
[25.10.2016] 17:41
Leja34
Dla mnie może nie sensacja ale spore zaskoczenie.Nie spodziewałam się takich efektów jajo.Ale to dobrze że ktoś wymyślił takie tabletki które kobietą pomagają walczyć z nadwagą.Ode mnie duży plus dla Sroreversrimu.

IP i czas połączenia logowane. [22492720]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat