o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

impotencja

[22.07.2016] 11:50
Maxy54
Mam nową pratnerke od niedawna i tak czuje ze cos we mnie peklo, no nie mogę się przelamac, nie wyem czy to stres ale no moja erekcja nie jest wystarczajaca żeby ja zaskokoic. Nie mam tez orgazmu. Chyba musze siegnac po cos na receptę bo to już tyle trwa.. cos proponujecie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.07.2016] 12:19
wujek
Przeciez jeśli jest z toba i widziala twój problem i zrozumie., nie ma się czego wstydzic, szczególnie jeśli jesteś po 50, ja tez mam ten problem i normalnie o tym rozmawiam z zona

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22387109]
[22.07.2016] 12:29
pawel11122
Ja biore maxona active,bez recepty jest, dzaila jak wagra wiec na pewno poczujesz roznice. Po kilku razach powinien ci ten problem przejść, ja tak miałem, stresowałem się nowa partnerka, chciałem ja zadowolić i se nie skompromitować i przez to mi opadal. Teraz jest zdecydowanie lepej ale jeszcze czasem się wspomagamy maxonem bo erekcja po tym jest taka

IP i czas połączenia logowane. [22387123]
[23.07.2016] 00:25
HENRIX11
ale po co od razu rzucac się po coś aptecznego, jak na rynku jest na przykład penirium, który ja aktualnie stosuje. wzamacnia doznania, i twoje i partnerki, bo powoduje tez zwiekszenie narzedzia, ktorym sie poslugujesz, ja jestem w polowie opakowania i efekty są widoczne, a mlodzikiem nie jestem, do tego dostajesz dodatkowy czas na zabawe i lepiej odczuwasz kazdy dotyk. nie ma sensu faszerowac sie niebieskimi jak mozna siegnac po cos zlozonego z witamin i wyciagow ziolowych w 100% bezpiecznych do organizmu?!

IP i czas połączenia logowane. [22387892]
[16.08.2016] 18:28
eugendii
Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące.

IP i czas połączenia logowane. [22413885]
[25.09.2017] 12:02
[23.08.2016] 09:24
Salesman45
Dobry jest LONG MEN. Ja go stosuje w chwilach kiedy mam stresa a moja Pani chce się kochać...efekt gwarantowany i długo trzyma.

IP i czas połączenia logowane. [22420459]
[21.10.2016] 09:49
TwojeZdrowie
Ja mogę polecić Ci sklepwww.potency.sklep.pl/aff/sknery Można tutaj kupić kilka rodzajów leków na potencję. Wszystkie tabletki są oryginalne, pochodzą prosto od producenta. Ceny nie są wygórowane (4 tabletki kosztują tylko 44 zł). Dużym plusem jest także dyskrecja tabletki są pakowane w nieoznakowaną kopertę bąbelkową. TwojaIntymnośćwww.twojaintymnosc.blogspot.com
Fajny Prezentwww.megaprezent.blogspot.com
http://terazodszkodowanie.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [22486746]
[28.10.2016] 11:59
TwojeZdrowie
Pamiętać należy, że aby mieć super potencję należy zadbać o zdrowie: dieta, mało alkoholu, itp.
Oczywiście nie wolno zapominać o redukcji stresu.
Osobiście polecam wysiłek fizyczny: rower czy bieganie.
Jak będziesz dbał o higienę życia to gwarantuję, że potencja będzie jak należy
Można wspomagać się też preparatami tego typuwww.potency.sklep.pl/aff/sknery TwojaIntymnośćwww.twojaintymnosc.blogspot.com
Fajny Prezentwww.megaprezent.blogspot.com
http://terazodszkodowanie.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [22496360]
[19.12.2016] 21:00
Kartuz
Zgadzam się co do iqman, sam brałem te tabletki i jak dla mnie toich działanie określiłbym jednym słowem rewelacyjne. Zresztą, żona tez teraz twierdzi, ze takich orgazmów jak teraz tonie miała już dawno, może zaraz po ślubie...

IP i czas połączenia logowane. [22565749]
[27.12.2016] 14:04
Andrzej.M
IQMAN działa i nie jest obciążający dla organizmów, jak mocne leki. Jak ktoś musi regularnie przyjmować tego rodzaju środki, to właśnie suplementy mające taki skład są wskazane, a nie leki, które na jedno często wątpliwie działają, a drugie psują.

IP i czas połączenia logowane. [22574982]
[14.03.2017] 14:52
Feliks45
Mi też pomógł środek IQMAN, sam jestem zadowolony, bo odpadł stres związany z tym iż coś może nie wyjdzie, a co do żony, to dla niej są znacznie głębsze odczucia jak to określa wiec też jest zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [22677463]
[13.07.2017] 12:04
panparampam
Stosowałem Profertil w kapsułkach i po odbytej kuracji udało nam się zajść w ciążę z żoną. Nie wiem czy to przypadek, ale zadziałało i to się liczy. Najtaniej przez internet zamawiałem przez stronę https://aptekawsieci.pl i przy okazji dyskretnie.

IP i czas połączenia logowane. [22769011]
[13.07.2017] 12:16
panparampam
Tylko nie zamawiajcie w innej aptece. Zapłacicie paskarską cenę, a do tego będzie niedyskretnie.

IP i czas połączenia logowane. [22769025]

» Odpowiedz na ten temat