o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Brak czasu na zdrowe gotowanie

[11.07.2016] 12:41
Aniagorska
Dziewczyny! Muszę schudnąć i znalazłam ostatnio dużo przepisów na fajne smaczne dania, ale nie mam kiedy tego wszystkiego gotować. Tym bardziej, że mój mąż je zupełnie co innego, bo nie lubi takich fit wymysłów. Nie chcę gotować po nocach, nie lubię tracić czasu na kuchnię Wstaję o 6:30 do pracy, nie wyobrażam sobie wstawać jeszcze wcześniej. Jak Wy sobie z tym radzicie? Moją ambicją jest bycie szczęśliwą.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.07.2016] 12:48
kasienka2
Ja też bym nie ogarnęła swoich posiłków sama, szczególnie z małym dzieckiem na głowie. Do pewnego czasu z mężem gotowaliśmy na zmianę, ale na takiej szybkiej diecie to bym chyba nigdy nie schudła po ciąży. Polecam Ci katering dietetyczny. Codziennie przywożą Ci do domu lub do pracy 5 posiłków i masz z głowy. Carpe diem!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22375704]
[13.07.2016] 11:23
Aniagorska
Ooo to jest dobry pomysł, faktycznie. A z jakiego Ty korzystasz? Moją ambicją jest bycie szczęśliwą.

IP i czas połączenia logowane. [22376660]
[15.07.2016] 14:06
kasienka2
Mi od pół roku gotuje Dobra Dieta Tylko że ja jestem z Warszawy, nie wiem jak Ty. Schudłam już do figury sprzed ciązy , a mam wrażenie, że jem więcej niż gdy sama gotowałam Carpe diem!

IP i czas połączenia logowane. [22379446]
[20.07.2016] 10:05
Aniagorska
O kurczę, masz jakieś zdjęcia? Narobiłaś mi ochoty na ten katering. Napisałam już do nich Dzięki! Moją ambicją jest bycie szczęśliwą.

IP i czas połączenia logowane. [22384643]
[23.09.2017] 09:29
[17.08.2016] 08:24
ksenia.zemanek
nie może brakować czasu żeby dbać o własne zdrowie - No przecież do tego służą reguły, rozumiesz? Żebyś się dobrze zastanowił, zanim je złamiesz.

IP i czas połączenia logowane. [22414268]

» Odpowiedz na ten temat