o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie jechać we dwoje na weekend ??

1 2 3
[09.02.2017] 14:30
mariusz65
Bardzo fajny ośrodek jest nad jeziorem Powidzkim, mam na myśli Bogdankę - www.osrodek-bogdanka.pl Byłem tam już parę razy, w tym raz na weselu kuzyna. Duża, przestronna sala, smacznie jedzenie i obsługa bardzo otwarta i pomocna. Także jeśli chodzi o dłuższe wczasy czy weekendowy wyjazd tylko we dwoje to moim zdaniem warto tuta przyjechać. Z dala od hałasu dużego miasta, ale z drugiej strony to fajna baza wypadowa żeby też zwiedzić okolicę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22640030]
[10.02.2017] 15:36
Ninius
A byłeś już na Kubie? http://dreamtours.pl/wakacje/kuba - to ostatnia chwila zeby zobaczyć jak ludzie żyli tam za Fidela - niedługo Amerykanie wszystko tam zmienią

IP i czas połączenia logowane. [22641174]
[14.02.2017] 00:11
elizeja
Wrocław,Praga, Budapeszt my w tamtym roku w maju byliśmy w Budapeszcie właśnie. pojechaliśmy, bo były akurat tanie przejazdy i udało się nam zarezerwować noclegi w niezłej cenie

IP i czas połączenia logowane. [22645133]
[14.02.2017] 00:12
elizeja
Wrocław,Praga, Budapeszt my w tamtym roku w maju byliśmy w Budapeszcie właśnie. pojechaliśmy, bo były akurat tanie przejazdy i udało się nam zarezerwować noclegi w niezłej cenie na bookaparcie

IP i czas połączenia logowane. [22645135]
[15.02.2017] 10:19
agusiaaa83
Witam. Zna ktoś może jakieś ciekawe i urokliwe miejsca na spędzenie romantycznego weekendu gdzies na poludniu polski

IP i czas połączenia logowane. [22646481]
[20.10.2017] 03:28
[15.02.2017] 11:38
joannas123
Polecam Nosalowy Dwór w Zakopanem. Przebijają swoją ofertą inne miejsca, profesjonalna obsługa, piękny wystrój, spa w którym można odpocząć, a do tego w lutym organizują koncerty które są miłym urozmaiceniem wyjazdu. Idealne miejsce na weekend dla dwojga.

IP i czas połączenia logowane. [22646570]
[15.02.2017] 12:36
Michał S. 432
A może malownicze i spokojne Bory Tucholskie? To trochę niedoceniany region,a jest tutaj naprawdę pięknie, zresztą my co roku jeździmy do miejscowości Wycinki i ośrodka wypoczynkowego Kociewiak, naprawdę warto.

IP i czas połączenia logowane. [22646671]
[28.02.2017] 10:17
Igab
Wszystko czego szukasz znajdziesz w Nosalowym Dworze. Jest tak szeroka oferta że apartamenty spa i inne atrakcje napewno sprostają Twoim oczekiwaniom.

IP i czas połączenia logowane. [22661367]
[02.03.2017] 13:51
Mariolowi
Cześć znam fajny Hotel Zalesie Mazury w którym zatrzymałem się tam z narzeczoną na weekend i powiem, że Hotel spełnił nasze oczekiwania, jest godnym polecenia! Hotel ma wiele atrakcji i piękną okolicę, jest położony nad samym jeziorem. Pokoje ładne i przytulne. Hotel posiada Restaurację która serwuje pyszne dania. Razem z narzeczoną korzystaliśmy z zabiegów spa oraz masaży. To świetne miejsce na wypoczynek, ponieważ latem jest możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych a zimą pluskać można się w hotelowym basenie. Dodatkowo w okolicy znajdują się szlaki piesze oraz rowerowe dla aktywnie spędzających czas. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22664066]
[05.03.2017] 20:35
MarzenaSe
mnie chłopak ostatnio wziął na romantyczny weekend do Radawy, to taka urokliwa miejscowość i w ogóle okolica niedaleko Rzeszowa, nocowaliśmy w hotelu Bacówka, fajniutki, super zabiegi SPA i świetna kuchnia

IP i czas połączenia logowane. [22667677]
[07.03.2017] 09:54
Anastazjapa
Świetnym miejscem na wypad we dwoje będzie z pewnością hotel Kopieniec. Można tam nie tylko fajnie odpocząć, spędzić przyjemnie czas, ale także podziwiać piękny widok, jaki rozpościera się z hotelu. Widok jest nieziemski, bo na same tatry. Dodatkowo w hotelu można skorzystać ze spa, a kto by nie chciał? Ja bardzo miło wspominam ten wypad i z pewnością tam wrócę.

IP i czas połączenia logowane. [22669185]
[08.03.2017] 10:24
Emilenia
Ja polecam jechać do Karpacza. Według mnie to niezwykle urokliwe miasto, które ma dużo do zaoferowania. Przede wszystkim cały Karkonoski Park Narodowy jest do naszej dyspozycji. Jeżeli chodzi o noclegi to ja zawsze zatrzymuje się w Pensjonacie Daglezja i mogę szczerze polecić. Bardzo dobra lokalizacja, niskie ceny, pełna wygoda. Zdjęcia i więcej informacji mająna stronie: http://daglezja.com/

IP i czas połączenia logowane. [22670369]
[11.03.2017] 17:23
bobi887
Tylko pensjonat www.usmiech.com.pl w Wiśle, bo zakwaterowanie wychodzi znacznie taniej w sezonie niż w kwaterach prywatnych, a to jednak wiele mówi o podejściu do prowadzenia biznesu. Pokoje proste, bardzo czyste, dogodne warunki nawet do pobytu rodzinnego, chociaż wtedy zalecam wybrać większe studio. W wielu pakietach specjalnych nocleg jest u nich połączony z wyżywieniem, więc warto monitorować ofertę zawczasu lub ewentualnie dopytać o szczegóły bezpośrednio. Bywam raz na dwa lata, czasami częściej. Pensjonat lubię, pomocny i naprawdę dużo się dzieje w okolicy.

IP i czas połączenia logowane. [22674286]
[13.03.2017] 11:49
olkapawlik
Jeśli chodzi o weekend we dwoje to polecam Pragę. Uwielbiam to miejsce i zawsze jeździmy tam z moim mężem. Rezerwujemy hotel na bookapart i zawsze trafiamy na fajne miejsca.

IP i czas połączenia logowane. [22676084]
[14.03.2017] 15:17
mareess
Bardzo fajny ośrodek jest nad jeziorem Powidzkim, mam na myśli Bogdankę - osrodek-bogdanka.pl. Byłem tam już parę razy, w tym raz na weselu kuzyna. Duża, przestronna sala, smacznie jedzenie i obsługa bardzo otwarta i pomocna. Także jeśli chodzi o dłuższe wczasy czy weekendowy wyjazd tylko we dwoje to moim zdaniem warto tuta przyjechać. Z dala od hałasu dużego miasta, ale z drugiej strony to fajna baza wypadowa żeby też zwiedzić okolicę.

IP i czas połączenia logowane. [22677513]
[18.03.2017] 10:36
eDom
Możliwości są praktycznie nieograniczone, poszukiwanie idealnego miejsca ułatwi wyszukiwarka http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ domów i apartamentów, na pewno każdy znajdzie dla siebie idealne miejsce i nocleg.

IP i czas połączenia logowane. [22682221]
[18.03.2017] 22:16
Kiejstut8
Zależy co chcecie przez ten weekend robić. My z dziewczyną wybraliśmy mały sympatyczny Hotel Diament http://hotel-diament.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22682916]
[09.04.2017] 10:56
Sylkka
Zdecydowanie Kazimierz Dolny - wiem, że jeszcze kiedyś tam wrócę. Miejsce jest piękne, klimatyczne, idealne na długie przechadzki. A wieczorem odpocząć można w hotelu - w klimat miasta idealnie wpasowuje się Folwark Walencja (http://folwarkwalencja.pl/ ). Rustykalny styl, zieleń, pyszna kuchnia. Moim zdaniem najlepsze miejsce na wyjazd we dwoje.

IP i czas połączenia logowane. [22703517]
[09.04.2017] 21:30
Martyna_Esz
ja byłam ostatnio z chłopakiem w Bacówce Radawa, bardzo fajny hotel niedaleko Rzeszowa. Mają klimatyczne wnętrza i super zabiegi SPA, można mega fajnie wypocząć

IP i czas połączenia logowane. [22704084]
[11.04.2017] 12:03
buka81
Na krótki jak i na długi weekend bardzo polecamwww.laola.pl jeździmy tam z rodzina i znajomymi, zawsze mile nas zaskakują, super obsługa oraz warunki warto mieć takie miejsca jak to na uwadze, polecam

IP i czas połączenia logowane. [22705531]
[22.04.2017] 17:04
kama_
Warto sprawdzić ofertę Rezydencji Luxury Hotel w Katowicach http://www.rezydencjahotel.pl/ . Hotel jest naprawdę piękny, ma luksusowe pokoje, oferuje wykwitną kuchnię. A co ważne, do dyspozycji gości jest też sauna, grota solna, jacuzzi, siłownia. Super miejsce na weekend we dwoje.

IP i czas połączenia logowane. [22716853]
[28.04.2017] 12:21
Sandrakovacc
Gorzelanny w Górach Opawskich. Fajnie położony hotel, ładna i spokojna okolica, blisko do centrum i do granicy. Pokoje sprzątane codziennie, super standardy czystości. Jedzenie- każdy znajdzie coś dla siebie, uzupełniane na bieżąco, nikt nie chodzi głodny. Świetna obsługa, bardzo pomocna i sympatyczna.

IP i czas połączenia logowane. [22722345]
[15.05.2017] 09:24
karolina89035
A może Sieraków w Małopolsce? Idealnym miejscem na spędzenie romantycznego weekendu we dwoje bezie www.DworSierakow.pl z przytulnymi pokojami, macie zapewnioną prywatność, ponad to dookoła znajdziecie wiele ciekawych atrakcji.

IP i czas połączenia logowane. [22733197]
[11.07.2017] 12:56
lidka25
Bardzo polecamwww.laola.pl w dodatku jest mega blisko na plażę, więc wszędzie gdzie by się nie obejrzeć jest co robić Zawsze tam jeżdżę z mężem, jest przyjemnie, nie drogo i spokojnie.

IP i czas połączenia logowane. [22767925]
[11.07.2017] 13:02
mąż jest fikcją reklamodawczą
a ty panienką z recepcji.

IP i czas połączenia logowane. [22767929]
[11.07.2017] 14:09
pachira
Moim zdaniem lepiej jechać gdzieś w góry. Ewentualnie do którejś europejskiej stolicy.

IP i czas połączenia logowane. [22767973]
[18.07.2017] 11:53
jacek8734
A może Bałtyk? Polecam Biała Górą, otwarte morze, spokojna okolica i bez problemu znajdziesz nocleg, zobacz na Poko@@@ialagora.pl

IP i czas połączenia logowane. [22772229]
[18.07.2017] 12:21
a czemu zmieniasz nicki głąbie
?

IP i czas połączenia logowane. [22772257]
[24.07.2017] 11:02
Balas
Na weekendowy wypad jeżeli macie w miare blisko to polecam Krynice. Można tam łatwo i sprawnie wynająć domek, polecam bardzo fajne doświadczenia mam z tym związane

IP i czas połączenia logowane. [22776156]
[24.07.2017] 11:56
zmieniaj, zmieniaj nicki
darmowy reklamodawco, pracowniku firmy krynicadomki

IP i czas połączenia logowane. [22776205]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat