o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Psycholog Warszawa

[22.06.2016] 23:00
zdrowko
Polecam dobrego psychologa w Warszawie, panią Małgorzatę Wudarczyk. Bardzo doświadczona psychoterapeutka. Prowadzi indywidualną psychoterapię. Tutaj można zapoznać się z ofertą psychoterapii http://www.psychologwarszawa.pl/ Prowadzona jest też terapia dla par i małżeństw. Psycholog Małgorzata Wudarczyk zaprasza do kontaktu osoby doświadczające depresji, nerwicy i innych problemów utrudniających codzienne życie. Gabinet znajduje się niedaleko stacji metra na placu Wilsona.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.06.2016] 21:41
@malaga1
Osobiście mogę polecić tę klinikę http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Mają tam prawdziwych specjalistów z doświadczeniem. Podczas pierwszego spotkania diagnostycznego przeprowadzany jest zawsze wywiad psychologiczny. Ma on uszczegółowić wiedzę na temat problemów.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22354653]
[05.08.2016] 19:54
ande.lue
Do tej skromnej listy wartościowych psychologów z Warszawy pragnę dodać ośrodekwww.wrelacji.pl. Bardzo dobrze nastawieni, przyjazna atmosfera pomagająca w terapii.

IP i czas połączenia logowane. [22404192]
[05.10.2016] 16:18
ewel@
Ja mogę spokojnie polecić Klinikę Psychomedic. Mają tam świetnych specjalistów. Plusem jest to, że klinika jest otwarta 7 dni w tygodniu. Poza tym można się do nich rejestrować przez całą dobę poprzez stronę internetową oraz w godzinach pracy pod nr 22 253 88 88.

IP i czas połączenia logowane. [22466255]
[04.01.2017] 13:25
hlina
Chodzę do Małgorzaty Różyckiej z Psychologgii. Przechodziłam przez trudne chwile w moim życiu. Rozstanie i utrata pracy. Taki moment, w którym przestało mi się chcieć. Byłam całkowicie zrezygnowana, więc nie było mi łatwo. Nie chciałam nikogo widzieć,rozmawiać z rodzicami. Bałam się, że jeszcze bardziej mnie zdołują... W każdym razie pewnego dnia postanowiłam się podnieść z tej trudnej sytuacji. Stwierdziłam, że rozsądnie będzie skonsultować się ze specjalistą. Bardzo dobrze zrobiłam, dziś wiem, że nie należy się poddawać. Zaczęłam ostatnio składać cv i w poniedziałek mam rozmowę o pracę. Jestem zmotywowana.

IP i czas połączenia logowane. [22587098]
[21.09.2017] 07:11
[19.01.2017] 15:53
martitata
W Warszawie przyjmuje w Ober Clinic Pani Ilona Nawrot i ją serdecznie polecam. Chodziliśmy do niej z mężem na terapię, siostra też do niej teraz chodzi. Bardzo sympatyczna, konkretna, wiedzę ma i naprawdę pomaga. Co tu dużo mówić, uratowała moje małżeństwo wiszące na włosku, jestem jej ogromnie wdzięczna

IP i czas połączenia logowane. [22607924]
[27.01.2017] 22:07
hania001
W Psychomedic mają naprawdę dobrych psychologów. Uważam, że w takim wypadku warto zgłosić się na terapię. Jest to najlepsze wyjście z sytuacji. Można sobie realnie pomóc. Rejestracja na wizytę jest online oraz pod nr 22 253 88 88.

IP i czas połączenia logowane. [22617997]
[30.07.2017] 12:10
anka807
Ja polecam gabinet psychologiczny w Garwolinie uwww.psychologgarwolin.pl. Bardzo fachowa opieka i pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [22779708]
[30.08.2017] 16:11
michaalinaa1
Też uważam, że Psychomedic jest ok. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa jest strona tej kliniki. Mają świetnych psychologów.

IP i czas połączenia logowane. [22796694]
[30.08.2017] 16:12
zmieniaj, zmieniaj nicki
panienko z recepcji z komercyjnej kliniki

IP i czas połączenia logowane. [22796695]

» Odpowiedz na ten temat