o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

witaminy

[21.06.2016] 12:21
mary23456
Dziewczyny jestem w 8 tygodniu ciąży, lekarz powiedział, że mam sobie kupić witaminy i zacząć brać, wiadomo coś dla ciężarnych i tu pytanie jakie według was witaminy są najlepsze i co w ogóle w ciąży jeszcze warto przyjmować i jakie produkty jeść? Dzięki za poświęcenie czasu, pozdrawiwm Was

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.06.2016] 06:04
jillsand
Pregna plus, ma dobry skład i nie musisz dodatkowo kwasu foliowego bo w niej jest, ja jeszcze brałam duże dawki magnezu asmagu forte bo miałam skurcze łydek i mięśni, jeśli masz kłopoty z infekcjami intymnymi to możesz provag, bezpieczny probiotyk sobie zażywać.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22352588]
[22.06.2016] 14:52
Jolanta7245
Hej! jeżeli chodzi o witaminy dla kobiet w ciąży,to możesz śmiało zapytać na stronie TopWitaminy.pl gdzie sama zamawiałam,wszystko w jak najlepszym porządku.

IP i czas połączenia logowane. [22353043]
[22.08.2016] 13:10
Radzio89555
A jakie witaminy według Was są najbardziej potrzebne przy zdrowym rozwoju naszego organizmu ? Z tego co udało mi się przeczytać na stronie http://www.vitrumd3.pl/suplementacja-dawkowa nie-dzienna-dawka-witaminy-d/ To najbardziej potrzebna dla naszego organizmu jest witamina D. Zgadzacie się ze mną ? Wystarczy troszkę poczytać na ten temat aby przekonać się że witamina D nie przez przypadek jest nazywana witaminą życia. Odpowiedzialna jest za ochronę naszego organizmu przed takimi ciężkimi chorobami jak nowotwory i choroby układu krążenia. Matki spodziewające się dziecka także powinny zatroszczyć się o odpowiednią dawkę tej witaminy. Wspomaga ona prawidłowy rozwój dziecka podczas całego okresu ciąży. Na pewno jeśli udacie się do lekarza to usłyszycie dokładnie to samo co ja teraz piszę. Nie można zaniedbać ochrony własnego zdrowia a jednak przykre jest to, że tak mało osób posiada tą świadomość że witamina D jest nam tak bardzo niezbędna do prawidłowej ochrony naszego organizmu. A co Wy o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie w tym temacie.

IP i czas połączenia logowane. [22419597]
[26.08.2016] 16:00
maximusa
W ciąży zażywałam pregne plus i provag. Ten ostatni w celu zmniejszenia zaparć i ochrony przed problemami intymnymi. W trzecim trymestrze stosowałam również tardyferon, ponieważ hemoglobina mi spadła.

IP i czas połączenia logowane. [22424381]
[23.06.2017] 06:59
[15.09.2016] 12:04
Jolanta7346
Też zamawiam witaminy, suplementy ze stronki Topwitaminy.pl i póki co jestem zadowolona. Z tego co wiem tow ciąży trzeba przyjmować kwas foliowy, ale o szczegóły zapytaj lekarza.

IP i czas połączenia logowane. [22444441]
[10.12.2016] 12:08
lativa
polskie towarzystwo ginekologiczne w pierwszym trymestrze zaleca kwas foliowy, jod i dha, także coś w ten deseń powinnaś znaleźć w aptece when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [22553763]
[30.12.2016] 18:53
agata826
skoro lekarz nie podał ci konkretnego preparatu to po prostu zapytaj w aptece. Jeśli jesteś z okolic Pułtuska to możesz zajrzeć dowww.aptekapultusk.pl , bardzo dobrze zaopatrzona apteka i pracują tam naprawdę kompetentne osoby.

IP i czas połączenia logowane. [22580186]
[18.01.2017] 10:41
demmi
a tu sobie możesz o tym poczytać http://vitispharma.pl/witaminy-dla-kobiet-w- ciazy.html ogólnie wszystkiego można się dowiedzieć z takich publikacji i od lekarza w razie wątpliwości

IP i czas połączenia logowane. [22606273]
[01.02.2017] 12:04
elafumi
dla kobiet w ciąży i karmiących witamina D jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. wiem o tym doskonale a doczytalam na stronie mama dha - fajny serwis dla mam

IP i czas połączenia logowane. [22629907]
[15.03.2017] 20:51
Carexa2
Witaminy to dobra rzecz i należy pamiętać o regularnym przyjmowaniu ich. Ja dużo trenuje dlatego mam większe zapotrzebowanie . Od kiedy mam witaminy w sprayu to czuję ,że mam więcej siły na ćwiczenia. Te są bardziej skutecznie niż w postaci tabletek. https://witaminywsprayu.pl/ możecie tu sprawdzić jakie mają witaminy i gdzie można je zakupić

IP i czas połączenia logowane. [22679123]
[15.03.2017] 21:11
rennia
Nic nie zastąpi zbilansowanej diety. Witaminy warto stosować tylko w poważnych niedoborach albo wtedy, kiedy jest na nie zapotrzebowanie.
http://forum.sukienkispodnice.pl

IP i czas połączenia logowane. [22679153]

» Odpowiedz na ten temat