o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Faraon24.pl jeszcze więcej chwilówek w bazie danych pożyczek?

1 2
[01.12.2016] 00:34
anonime
Możesz sprawdzić jeszcze na stronie http://xn--kredyt-na-dowd-xob.pl/ ale sam dokładnie tym się nie interesowałem , po za tym nie wszystkie firmy udzielają pożyczek przez Internet

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22539683]
[13.12.2016] 15:12
cecccylia98
Chyba musze skorzystac z takiej pożyczki. Jednak mały zastrzyk gotówki na święta kazdemu zdecydowanie sie przyda. A skoro polecacie to na pewno warto.

IP i czas połączenia logowane. [22557766]
[18.01.2017] 13:06
JarekRouge
Wpisanie takiej ilości informacji to 1 dzień dla szybko piszącego i umiejącego posługiwać się klawiaturą człowieka. Student się nada, każdy zna kogoś komu potrzebne 100 zł.
Ustawić cały SQL jest trudniej, tam są procenty, waluty, opisy tych pożyczek. To trudniejsze i zajmuje więcej czasu.
Jak pisałem sama baza to nie problem, skupiłbym się na technice komputerowej która te pożyczki wyświetli.

IP i czas połączenia logowane. [22606452]
[25.01.2017] 03:34
Elektroniczna
Spróbuj go ping-ować
Pinging faraon24.pl [89.161.150.111] with 32 bytes of
Reply from 89.161.150.111: bytes=32 time=43ms TTL=57
Reply from 89.161.150.111: bytes=32 time=26ms TTL=57
Reply from 89.161.150.111: bytes=32 time=29ms TTL=57
Reply from 89.161.150.111: bytes=32 time=40ms TTL=57
Poważnie to takie rzeczy robią studenci. Jak jest u mnie w firmie duża baza do wklepania to obdzwania się studenciaków i w weekend 200 stron A4 potrafiłem załatwić wklepania w Excel-a. Kosztowało to 300 zł i podjechanie do akademika dwa razy. Można także takie usługi znaleźć dostępne on-line.

IP i czas połączenia logowane. [22614627]
[28.01.2017] 06:23
EntitiMarcin
Jak to jest zrobione, że po wpisaniu w przeglądarkę IP faraona 89.161.150.111 pokazuje się od razu strona "faraon24.pl"
tak samo jest z podstronami i katalogami np.
"89.161.150.111/pozyczki-internetowe"
Wszystkie rzeczy on-the-line mam na "az.pl" i nie widzę takiej opcji przekierowania.
A co do tematu głównego to prosta odpowiedź:
jedziesz panoramę firm "pf.pl", jedziesz zumi "zumi.pl" i każdą stronę firmy pożyczkowej z "google.pl".
Tylko trzeba uważać bo sam faraon24 miał wpisane parę firm, które nie do końca były firmami pożyczkowymi ale miały taki informacje podawane na swoich www.
EntitiMarcin

IP i czas połączenia logowane. [22618256]
[11.12.2017] 08:42
[31.01.2017] 07:23
Bociankowo
Bocian czy Provident bez BIK i KRD? Tego się dowiedziałem z faraona. Okazało się, że żadna z tych pożyczek nie jest na tyle uczciwa aby się nią interesować a za reklamy w telewizji płaci klient. Lepiej poszukać czegoś z listy pożyczek ogólnej i patrzeć na mniej znane i nowe (szczególnie z telewizji) firmy.

IP i czas połączenia logowane. [22625453]
[11.02.2017] 09:16
UżytkownikF24
Na kredytach Faraona (F24) na pierwszym miejscu od długiego czasu jest CreditStar (CS) i jest to pożyczka z roczną rzeczywistą stopą oprocentowania 391.37%
to miesięcznie wychodzi 32.61416666666667%
jest na 30 dni i policzyłem to dzieląc na 12 oprocentowanie
Brałem ją i wychodzi nieco drożej jednak. Na swojej stronie CS ma podobnie. Chciałbym aby podawano informacje o faktycznym koście bo teraz obliczać trzeba samemu i dodawać parędziesiąt zł do tego.

IP i czas połączenia logowane. [22641921]
[08.03.2017] 05:35
Fraaanek
Wprowadzenie takiej ilości danych to parę dni dla średnio znającego się na pisaniu na klawiaturze człowieka po studiach informatycznych. Znam takich mnóstwo co by chętnie dorobili pstrykając dwoma palcami i trzymając w kieszeni magistra informatyki (np. WSHI w Łodzi).
Szkoda, że @Roosvelt nie odpowiada nic nam bo może już dawno tego nie potrzebuje.

IP i czas połączenia logowane. [22670238]
[11.03.2017] 06:56
Gromosławski
Pierwszy post zawiera parę mylnych informacji, mianowicie np. Affiliate44 nie jest firmą pożyczkową ale systemem partnerskim. Chcąc robić stronę z pożyczkami taką jak faraon24.pl lub sowafinansowa.pl czy finmarket.pl trzeba na rynku trochę się znać. Autor pierwszego postu nie odzywa się, prawdopodobnie zajął się zupełnie czymś innym nie podawawszy prostemu zadaniu wpisania tekstu do bazy danych. Osób próbujących swoich sił w sieci jest mnóstwo ale zostaje przy pracy w internecie myślę, że mniej niż 1%. Prosto jest zrobić witrynę, nawet ładną i funkcjonalną ale trzeba też być małym specjalistą IT żeby umieć to obsługiwać. No chyba, że chce się płacić innym za to i nie mieć kontroli nad własnym biznesem.

IP i czas połączenia logowane. [22673813]
[17.03.2017] 07:13
Wassabi13
Gromosławski (17.03.2017.11 06:56):
Pierwszy post zawiera parę mylnych informacji, mianowicie np. Affiliate44 nie jest firmą pożyczkową ale systemem partnerskim. Chcąc robić stronę z pożyczkami taką jak faraon24.pl lub sowafinansowa.pl czy finmarket.pl trzeba na rynku trochę się znać. Autor pierwszego postu nie odzywa się, prawdopodobnie zajął się zupełnie czymś innym nie podawawszy prostemu zadaniu wpisania tekstu do bazy danych. Osób próbujących swoich sił w sieci jest mnóstwo ale zostaje przy pracy w internecie myślę, że mniej niż 1%. Prosto jest zrobić witrynę, nawet ładną i funkcjonalną ale trzeba też być małym specjalistą IT żeby umieć to obsługiwać. No chyba, że chce się płacić innym za to i nie mieć kontroli nad własnym biznesem.

Znać się ni wystarczy. Pieniądze trzeba mieć. Ponad 10 lat siedzę w temacie stron internetowych i co nieco o tym wiem. Co po niektórym to wydaje się, że wystarczy zrobić witrynę, zgłosić do wyszukiwarki i potem samo się kręci i jeszcze pasywnie zarabia. Jak zaczynałem t wypromowanie takiej strony kosztowało miesięcznie kilka tysięcy tylko i zysk był. Teraz liderzy wykupują po parędziesiąt artykułów w mediach elektronicznych. Taka promocja kosztuje o 1tys do nawet 15tys za jeden artykuł z linkiem do www. Zauważ, że tylko duże firmy mają takie strony, spółki z o.o. i akcyjne z ogromnym kapitałem. Masz 200tys na start to działaj, jak nie to stracisz czas tylko tak jak ja straciłem czas i sporo pieniędzy.

IP i czas połączenia logowane. [22680868]
[29.03.2017] 14:54
Hiacenty
Chyba mało siedzisz w temacie albo ktoś kazał Ci to napisać. Takie strony robi się na kolanie w autobusie na tablecie jadąc do pracy. Najlepiej do pracy w banku albo jakimś innym cudzie finansowym co uczy wyzyskiwać innych. Zobaczcie na kod html bo taka lista jest do zrobienia w 1 dzień w nawet darmowym open office zgrać z sieci i robić łatwo można a potem eksport do formatu stron internetowych.
Ale jest kruczek, pieniądze trzeba mieć żeby się zajmować tym na cały etat bo jak czytałem parę "opinii" faraon24 i trochę trzeba jednak na to czasu poświęcić. No albo na lewo robić to w pracy bo jakoś trzeba zarabiać wcześniej zanim zacznie się zarabiać w sieci. Bo np. https://faraon24.pl/opinie/301-pozabankowe-o d-reki takie coś wygląda niewinnie ale żeby móc to napisać to sądzę, że tak z 10 godzin w sumie trzeba temu dać.
Samo robienie strony kosztuje tylko czas i nic więcej a te wszystkie banialuki o pozycjonowaniu to właśnie są banialuki. Treść strony jest ważna a dodawanie odnośników działa może ale tylko chwilowo, bez treści odpowiedniej do tematu można wydać po 100,000 zł miesięcznie (sto tysięcy) i nic nie zarobić na tym bo google tego nie przyjmie do wyników rozsądnych, które pozwolą dać zarobić.

IP i czas połączenia logowane. [22694717]
[24.04.2017] 10:11
Jacenty1970
Bardzo dobra strona
pomijając zestawienie to blog jest całkiem ciekawy. Czegoś takiego jak faraon24 w sieci nie widziałem jeszcze
dobry jest też facet od http://jakoszczedzacpieniadze.pl/ ale za często pisze o banałach ale ma też bardzo profesjonalne wpisy i zarabia prawie tak samo jak faraon24.
PZDR

IP i czas połączenia logowane. [22718676]
[27.04.2017] 06:31
Hieronimo
Jak czytam tego Finansowego Ninję z jakoszczedzacpieniadze to mi się miecz samurajski z rękawa wysuwa. Stylistycznie chociażby nadrabiał ładnym pisaniem ale jedyne co wywołuje u mnie pozytywne wrażenie to możliwość przekonania się ile można zarobić generalnie wygłupiając się w sieci udając eksperta.

IP i czas połączenia logowane. [22721001]
[28.04.2017] 23:11
RealJurek
W mojej opinii akurat szczególnie w branży chwilówek a poza tym wszystkich finansowych wysokomarżowych produktów sprzedawanych w sieci bardzo trudno byłoby samodzielnie taką stronę przygotować dla szerokiej publiczności. Samo stworzenie serwisu jest sprawą drugorzędną, większą przeszkodą jest konkurencja, która ma potężny kapitał, często zagraniczny i nie dopuszcza jakiś nowych. 90% stron, które widzisz pochodzi od 3 czy 4 firm. Brak jest na ogół danych kontaktowych albo są inne. Sądzę, że to po to aby wywołać wrażenie, że rynek jest zapełniony ogromną masą specjalistów i każdy ma swoją jedną stronę. Najlepszym rozwiązaniem aby robić takie strony i też dobrze zarabiać to zatrudnić się w jednej z tych firm albo samemu pozyskać duży kapitał. Na początek 1 milion to by mógł wystarczyć choć jak widzę ile kosztują reklamy przez nich wykupywane to może i ten milion być za małą kwotą.

IP i czas połączenia logowane. [22722968]
[30.04.2017] 07:40
Kamil888
Zgadzam się z moim poprzednikiem. Jest kilka takich branż, które są po prostu zajęte. To tak jak otwieranie restauracji w centrum miasta i tu trzeba mieć trochę więcej zarówno wtyków jak i pieniędzy. Duże bogate firmy co mają Interie, Onet, WP i inne znane i duże portale robią sobie takie małe strony z produktami na których zarabiają. Reklamują je przez swoje sieci portali, robią sztuczny szum wokół nich, robią nawet rankingi. Chyba każdy wie co zajmuje się marketingiem, że linki do stron kosztują obecnie bardzo dużo, tak jak pisano wcześniej, nawet kilka tysięcy za tylko jeden mały wpis sponsorowany, który po roku jest i tak usuwany. Tu pasywny dochód to raczej rzadkość, na bieżąco trzeba pracować i inwestować.

IP i czas połączenia logowane. [22723584]
[12.06.2017] 23:31
Olek9222
Witam
Oferuję pożyczki prywatne bez sprawdzania wszystkich baz, także z komornikiem.
Bez dokumentów dochodowych. Obsługujemy całą Polskę.
Zadzwoń Proszę dzwonić lub pisać sms Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22750849]
[13.06.2017] 11:51
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wypierrdalaj!

IP i czas połączenia logowane. [22751027]
[06.07.2017] 13:21
JJWaclaw
Kolejny nowy portal z szybkimi chwilówkami a jest ich na potęgę, jak 2 do sześcianu mnożone przez siedemnaście do dziewiętnastej potęgi (kto wie jaka to liczba?. zwww.faraon24.pl to dobry jestwww.ofin.pl i tylko on.

IP i czas połączenia logowane. [22764929]
[06.07.2017] 16:02
ale kwasy
Kto normalny bierze chwilówkę?

IP i czas połączenia logowane. [22764982]
[19.07.2017] 11:17
RuseelCrow
ale kwasy (17.07.2017.06 16:02):

Ci sami co na PO głosowali. Pamiętacie "weź kredyt" Komorowskiego? No to biorą.

IP i czas połączenia logowane. [22772731]
[19.07.2017] 15:58
Hehehe!
A zwolennicy pisu nie biorą?

IP i czas połączenia logowane. [22772961]
[22.07.2017] 06:43
RadekSikor
Hehehe! (17.07.2017.19 15:58):
A zwolennicy pisu nie biorą?

A jest coś takiego jak zwolennictwo pisu? Są patrioci, którzy głosują na pis bo to jedyna pro-polska partia. to raczej nie są zwolennicy pis ale przeciwnicy polskojęzycznych po. Wszyscy biorą pożyczki co oglądają ich reklamy.

IP i czas połączenia logowane. [22774629]
[13.08.2017] 06:57
WcorajszeProcenty
Widzę, że wiele stron już wykorzystuje Faraon24 i ściąga od nich listę, klonów się dużo pojawia i wcale lepsze od faraona nie są. Nie podam żadnego żeby nie namawiać bo oprocentowanie jest wysokie a o tym dowiaduje się klient najczęściej już po fakcie kiedy musi te procenty oddać.
Z polityką to się miesza, widziałem też, KOD ma swoje strony, PO ma swoje, .N ma swoje, jest Pudelek, jest Samcik, PiS ma Gazetę Polską a Straus jak samotny wilk mi pasuje, jest takich pełno po sieci co myślą, że rację mają i oskarżają albo poprzedni rząd albo aktualny w zależności od koniunktury chyba. Palikot raz bym przeciwnikiem LGBT, potem promotorem. Wskazówi się obracają jak w zegarku starym.
I na koniec to i tak nie ma żadnego znaczenia bo jak ktoś bierze tą pożyczkę to musi i nie interesuje go czy ze strony prawicowej czy lewicowej czy z klona czy od człowieka co to sam zrobił. Chyba procenty zaszkodziły wczorajsze jak to czytam.

IP i czas połączenia logowane. [22787025]
[01.09.2017] 14:27
gianii2
Krótkoterminowe pożyczki do 10 000 zł - https://vk.cc/73QrYA Udało mi się wszystko ładnie spłacić, oni też problemów nie robili, żadnych niemiłych niespodzianek. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22797678]
[08.09.2017] 11:37
MałyRudy
Powstydził się z niecka
https://faraon24.pl/opinie/561-pozyczkomat
pośmiałem się trochę

IP i czas połączenia logowane. [22800626]
[08.09.2017] 11:40
no właśnie, reklamodawcy
ale kwasy (17.07.2017.06 16:02):

IP i czas połączenia logowane. [22800628]
[14.09.2017] 07:08
EverestMontBlancRysy
Profesjonalny doradca w banku PKO BP wytłumaczył mi na czym polegają takie chwilówki jak Vivus, MoneyMan, Wonga, Ofin, Faraon24, Filarum i inne. Chodzi o przyciągnięcie klienta pierwszą umową za darmo a potem dodaje się coś jeszcze do tego tak jak bank robi z tanim kredytem gotówkowym do którego musi być karta kredytowa a ta jak wiadomo jest pułapką finansową. Niby jest za darmo a potem trzeba trzy razy więcej oddać. Ludzie poczytajcie trochę o ludziach którzy przez chwilówki stracili domy, mieszkania, samochody i pracują teraz za granicą na czarno bo komornik ściga ich wszędzie gdzie tylko się by nie pojawili.

IP i czas połączenia logowane. [22803836]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat