o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Faraon24.pl jeszcze więcej chwilówek w bazie danych pożyczek?

1 2
[20.06.2016] 14:22
Roosvelt
Czy istnieją strony czy nawet bazy danych z listą wszystkich pożyczkodawców. W Związku Firm Pożyczkowych zrzeszonych jest kilkanaście z nich.
Zrzeszeni:
Affiliate44
Antareco
Arena Tax
Cashper
Credit
Deltavista Services
Extraportfel
Flexinero
InCredit
IT.Expert
GetBucks
Kobietazkasa
Kredito24
Lendon
leadsMANSION
Loando
ŁatwyKredyt
Mini-Credit
Modna Pożyczka
MoneyMan
Net Credit
Pandamoney
PaydayMansion
PożyczkaOK
Pożyczka Plus
Pożyczka Portal
Pożyczkomat
Ratka
Retino
Smart Pożyczka
SMS365
ViaSMS
Vivus
Zaimo
Zaplo
Faraon24 podaje, że jest ich ponad 200 w całej Polsce.
Macie do dyspozycji rejestr np. rządowy lub coś co można wykorzystać do zrobienia własnej bazy danych? Na stronach Ministerstwa Finansów informacji już szukałem.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.06.2016] 06:06
RRonaldo
Poszperaj na stronach portali z firmami (pf, zumi) wiem, że sprzedają w Excelu bazy danych firm po zadanych filtrach ale to kosztuje bardzo dużo i raczej > 10.000 PLN. Ot tak to nikt nie da takiej bazy danych a jak chcesz sobie robić stronę z chwilówkami to przekopiuj z Faraon24 kody źródłowe. Takie bazy danych w urzędach raczej nie znajdziesz no bo niby po co miałby ktoś coś takiego robić. Lepiej zrobić to samemu będzie taniej i szybciej. A w ogóle po co robić coś takiego??? Zarobić chyba się na tym nie da bo konkurencja jest za bogata i wydaje bardzo dużo kasy na promocję. Ten portal jak widzę zajmuje się bardziej ostrzeganiem przed firmami krzakami i ogłoszeniami od obcokrajowców zaglądających bezczelnie do portfeli Polaków.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22351372]
[21.06.2016] 09:29
CREDIT24hPL
Chwilówki, Vivus, Vanquis, kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe i wiele innych pożyczek
bankowych i pozabankowych.
Nasza oferta:
http://www.credit24h.pl
ZAPRASZAMY

IP i czas połączenia logowane. [22351453]
[21.06.2016] 11:31
Mirka-Berlin
WOW!!! Nie wiedziałem, że taka strona istnieje i nie chodzi o ranking chwilówek bo tego jest akurat mnóstwo w internecie. Chyba nikt inny nie opisuje oszustów tak jak robi Pan Michał Straus. W ogóle nikt poza faraonem chyba tego nie robi. Tak trzymać.
A bazę danych do sobie można kupić z panoramy firm. Nikt za darmo tego nie da

IP i czas połączenia logowane. [22351578]
[23.06.2016] 17:19
takaka
Mój vivus jest na pierwszym miejscu Pożyczałam od nich pieniążki dwa razy, za drugim razem była to większa kwota. Nie miałam problemów ze spłatą, ogólnie dobrze wspominam.

IP i czas połączenia logowane. [22354346]
[21.10.2017] 17:32
[24.06.2016] 07:36
Linux-User
Użyj narzędzia wGet w Linux (dowolna dystrybucja) i zgraj stronę https://faraon24.pl/ z podstronami. W katalogu /pozyczki-internetowe/ masz całą bazę której potrzebujesz. Jak to nie wystarczy to zgłoś się do firmy Eniro Polska Sp. z o.o. (ul. Postępu 14A, 02-676 Warszawa) i kup od nich bazę pożyczek w Excel'u.

IP i czas połączenia logowane. [22354984]
[24.06.2016] 11:13
trelka
ja teraz będę po raz pierwszy brać kredyt w vivusie, więc załapałam się na tą darmową pożyczkę, bo jak bierzesz piewszy raz kwotę do 1600 zł to nie ponosisz żadnych kosztów pożyczki. dobrze, dodatkowa kasa przyda się na wakacje.

IP i czas połączenia logowane. [22355209]
[24.06.2016] 14:52
Scyk15
trelka (16.06.2016.24 11:13):
ja teraz będę po raz pierwszy brać kredyt w vivusie, więc załapałam się na tą darmową pożyczkę, bo jak bierzesz piewszy raz kwotę do 1600 zł to nie ponosisz żadnych kosztów pożyczki. dobrze, dodatkowa kasa przyda się na wakacje.

Vivus sprawdza BIK a pożyczki pozabankowe biorą raczej ci którzy niespłacają swoich kredytów w bankach. Biorą je żeby spłacić

IP i czas połączenia logowane. [22355488]
[25.06.2016] 09:42
brandon007
Scyk15 (16.06.2016.24 14:52):

Vivus sprawdza BIK a pożyczki pozabankowe biorą raczej ci którzy niespłacają swoich kredytów w bankach. Biorą je żeby spłacić

Pozabankowe biorą wszyscy a szczególnie jak sądzę studenci a oni nie mają mieć powodów brudów w biku. chodzi o to że dużo jest chwilówek za darmo tzn bierzesz 1000 pln i po 30 dniach oddajesz te 1000 pln z 0%! banki tak nie dają i trzeba się pofatygować osobiście i przejść procedurę całą. zobacz ile ich jest
https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe/bez platne
tam jest 17 a znam jeszcze kilka takich. Nawet provident teraz daje z 0%. Zabawa w lichwę zaczyna się dopiero po 30 dniach i łapie się tych którzy i tak nie chcieli tego spłacić. Jak ktoś bierze i chce spłacić w miesiąc to jest to super sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [22356341]
[25.06.2016] 19:54
trelka

nie wiem czym sugerują się inni, ale ja brałam pożyczę w vivusie z myślą, że ja spłacę, potrzebowałam na szybko kasy i u nich dostałam najszybciej, sugerowałam się raczej czasem, wiedziałam że w vivusie bez problemu szybko dostanę kredyt, a w banku różnie to bywa, czasem trzeba kilka dnichodzić do banku, żeby dostać kredyt.

IP i czas połączenia logowane. [22356868]
[26.06.2016] 06:03
Pudelek80
brandon007 (16.06.2016.25 09:42):

Pozabankowe biorą wszyscy a szczególnie jak sądzę studenci a oni nie mają mieć powodów brudów w biku. chodzi o to że dużo jest chwilówek za darmo tzn bierzesz 1000 pln i po 30 dniach oddajesz te 1000 pln z 0%! banki tak nie dają i trzeba się pofatygować osobiście i przejść procedurę całą. zobacz ile ich jest
https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe/bez platne
tam jest 17 a znam jeszcze kilka takich. Nawet provident teraz daje z 0%. Zabawa w lichwę zaczyna się dopiero po 30 dniach i łapie się tych którzy i tak nie chcieli tego spłacić. Jak ktoś bierze i chce spłacić w miesiąc to jest to super sprawa.

Zgadza się! Pożyczki bez BIK brali kiedyś w tych firmach ludzie, którzy mieli problemy ze spłatą długów w bankach i skokach. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Świadomość społeczeństwa poszła do tego stopnia w górę, że powszechną wiedzą jest to, że banki są technologicznie zacofane. W kredytach hipotecznych owszem są dobre i potrzebne ale natomiast firmy pozabankowe całkowicie zdominowały szybkie pożyczki internetowe. A co do Providenta to nie bym był taki chop do przodu bo akurat wiele lat pracowali na złą opinię i nawet jak się reklamują z darmową pożyczką to i tak trudno w to uwierzyć bo haczyk jakiś musi być. Brałem już parę tego typu chwilówek i ma pewne doświadczenie - Vivus, NetCredit, Wonga - zawsze wszystko było sprawnie i szybko.

IP i czas połączenia logowane. [22357265]
[26.06.2016] 12:20
Marek Cimosz
RRonaldo (16.06.2016.21 06:06):
Poszperaj na stronach portali z firmami (pf, zumi) wiem, że sprzedają w Excelu bazy danych firm po zadanych filtrach ale to kosztuje bardzo dużo i raczej > 10.000 PLN. Ot tak to nikt nie da takiej bazy danych a jak chcesz sobie robić stronę z chwilówkami to przekopiuj z Faraon24 kody źródłowe. Takie bazy danych w urzędach raczej nie znajdziesz no bo niby po co miałby ktoś coś takiego robić. Lepiej zrobić to samemu będzie taniej i szybciej. A w ogóle po co robić coś takiego??? Zarobić chyba się na tym nie da bo konkurencja jest za bogata i wydaje bardzo dużo kasy na promocję. Ten portal jak widzę zajmuje się bardziej ostrzeganiem przed firmami krzakami i ogłoszeniami od obcokrajowców zaglądających bezczelnie do portfeli Polaków.

Na pewno ludzie z jakiegoś forum programistycznego pomogą wyciągnąć taką bazę danych. Często na forach oferują swoje usługi za jakąś opłata ale na pewno będzie to tańsze niż kupowanie gotowej bazy danych z PF lub ZUMI. Poza tym na pewno dostaniesz zakaz publikacji w internecie tej bazy bo wykorzystywać je można tylko wewnętrznie np. do mailingu lub obdzwaniania potencjalnych kontrahentów. Najprościej zgrać to co ma faraon24 chwalą się, że mają wszystkie, możesz też napisać email do michaelstraus@faraon24.pl i/lub zestawienie@faraon24.pl

IP i czas połączenia logowane. [22357481]
[26.06.2016] 14:27
psfidjfosdijower
Pierwsza za darmo - jest ich wiele: http://chwilowki.bankomaniacy.pl/pozyczki-pi erwsza-gratis-czerwiec-2016 - nie wiem, czy mamy wszystkie.
Ale jeśli musisz skorzystać z pożyczki, to rekomendujemy tylko pożyczki z opcją pierwsza pożyczka gratis. Dlaczego? Bo są całkowicie za darmo pod warunkiem, że zwrócisz pożyczkę w wymaganym terminie.

IP i czas połączenia logowane. [22357585]
[26.06.2016] 22:03
Rakija
@psfidjfosdijower coś pomieszało się w główce? @Roosvelt pyta o bazę danych a nie o wzięcie pożyczki.
Hej @Roosvelt powiedział byś coś czy coś wskórałeś, sam jestem ciekaw.

IP i czas połączenia logowane. [22358045]
[27.06.2016] 06:26
Niewyplacalny
Z innej beczki -
na https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe#rek omendowane
pierwszy na liście jest Pożyczkomat z RRSO 1.198,4% - czy to tak jest? A co z nową ustawą anty-lichwiarską?
Tak to sobie przeglądam bo właśnie szef zadzwonił żeby nie przychodzić dziś do pracy z nadzieją na wypłatę co miała być w piątek i co nieco przydało by się pożyczyć znowu.

IP i czas połączenia logowane. [22358213]
[28.06.2016] 15:17
crushka
Taka szybka pożyczkę dostaniesz w vivusie, a jak jesteś nowy klient to nie będziesz ponosił żadnych innych kosztów. Czas spłaty wydłużyli do 60 dni.

IP i czas połączenia logowane. [22359778]
[29.06.2016] 00:18
marzenna33
Dla mnie vivus jest numerem jeden, wcześniej brałam w innej firmie i nie byłam tak zadowolona, poza tym vivus ma mniejsze koszty.

IP i czas połączenia logowane. [22360347]
[30.06.2016] 06:09
ella92

Nie zgodzę się z tym. Pożyczki w Vivusie nie są dla osób, które chcą pokryć kolejną pożyczką swoje poprzednie długi. Firma dba o swoich klientów i nie chce, żeby wpadali w spirale długów. Brałam u nich pożyczkę, gdy trafił mi się niespodziewany wydatek i bez problemu spłaciłam ją w ciągu 30 dni.

IP i czas połączenia logowane. [22361551]
[30.06.2016] 07:42
Hieronim55
ella92 (16.06.2016.30 06:09):

Nie zgodzę się z tym. Pożyczki w Vivusie nie są dla osób, które chcą pokryć kolejną pożyczką swoje poprzednie długi. Firma dba o swoich klientów i nie chce, żeby wpadali w spirale długów. Brałam u nich pożyczkę, gdy trafił mi się niespodziewany wydatek i bez problemu spłaciłam ją w ciągu 30 dni.

Czytaj ze zrozumieniem @ella92
Skoro Vivus sprawdza bika to znaczy, że nie jest dla tych, którzy chcą spłacić swoje długi bankowe tą chwilówką.
Jest coś nowego fajnego - freezl ale fajność polega na tym, że inwigilują facebooka i inne portale. Totalna inwigilacja.
Na tym portalu faraon24.pl są dziesiątki fajnych pożyczek za darmo, nie trzeba vivusa ciągle powielać i reklamować (jak się domyślam) marketingiem szeptanym.
Super jest to: https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe/fil arum
a nikt jakoś o tym nie wspomina.

IP i czas połączenia logowane. [22361581]
[01.07.2016] 06:54
Branżowiec
Panie @Roosvelt takie bazy to zrobić trzeba samemu. Gotowce nie istnieją, każdy sam nad tym pracuje. Siedzę w podobnej branży i doskonale wiem ile czasu coś takiego się przygotowuje. Wydaje mi się, że chcesz to dostać za darmo takiego gotowca. Za darmo to sobie możesz pożyczkę chwilówkę brać i potem spłacić ten darmowy lichwiarski procent.
Jak podają, że jest około 220 chwilówek to dużo czasu to nie powinno zająć. W jeden dzień powinieneś sam taką bazę móc przygotować ale najwidoczniej lepiej jest żeby inni za ciebie robili czarną robotę a ty potem śmietankę sobie spijesz. Do roboty wypier-papier.

IP i czas połączenia logowane. [22362869]
[01.07.2016] 11:47
Matias1
Zgadzam się, każdy sam robi sobie bazę pod stronę.

IP i czas połączenia logowane. [22363051]
[05.07.2016] 12:19
grażba
marzenna33 (16.06.2016.29 00:18):
Dla mnie vivus jest numerem jeden, wcześniej brałam w innej firmie i nie byłam tak zadowolona, poza tym vivus ma mniejsze koszty.

poza tym w vivusie możesz się spokojnie dogadać co do wydłużenia spłaty kredytu, no i teraz masz już 60 dni na spłatę.

IP i czas połączenia logowane. [22367495]
[09.07.2016] 08:41
MasterJedi
Jeszcze zobacz jak to się robi jak chcesz taką stronę
https://faraon24.pl/opinie/183-ranking
inne rankingi itp

IP i czas połączenia logowane. [22372151]
[11.07.2016] 12:31
Nowicjusz19
MasterJedi (16.07.2016.09 08:41):
inne rankingi itp

Sam chętnie skorzystam. Akurat robię podobne strony Chwilówki ponoć dobrze dają na siebie zarobić.

IP i czas połączenia logowane. [22374415]
[12.07.2016] 08:01
KarinkaKarinka
Nowicjusz19 (16.07.2016.11 12:31):
MasterJedi (16.07.2016.09 08:41):
inne rankingi itp

Sam chętnie skorzystam. Akurat robię podobne strony Chwilówki ponoć dobrze dają na siebie zarobić.

Tak, to na pewno prawda i przy okazji wpędzisz ludzi w długi. Idź do pracy.

IP i czas połączenia logowane. [22375405]
[14.07.2016] 14:24
Konkurencja
O, no proszę, główna nagroda dla FARAON24 od LMA 2015 "blog roku". Brawo konkurencie. Za ten rok to już moja strona wygra coś takiego. Dzięki za bazę, skopiowałem sobie, dodałem parę rzeczy i będzie lepiej i nawet nikt nie pozna, że od Strausa skopiowałem.

IP i czas połączenia logowane. [22378186]
[17.07.2016] 11:22
MStruś
W czasie czekania na odpowiedź już dawno można było sobie własną bazę przygotować. 20 roboczo godzin na listę chwilówek wystarczy, do tego godzina na css i gotowe.

IP i czas połączenia logowane. [22381231]
[28.07.2016] 07:01
Eustachy567
Koszt takiej bazy w Eniro Polska Sp. z o.o. to między 3tys a 7tys zł w zależności od tego jakie dane się chce mieć. Znam ceny bo już kupowałem od nich bazy danych firm do różnych projektów.
Tak jak jest tu https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe to wymaga jednak więcej niż tylko kupienie bazy danych. Takich rzeczy jak oprocentowanie nominalne i oprocentowanie rrno nie ma nikt w bazach firm ponieważ są to parametry już poszczególnych ofert. W bazach firm będzie adres, numery NIP, KRS, REGON, numery telefonów, kontakty email i telefoniczne oraz fax. Dochodzi jeszcze dodać okres trwania pożyczki, widełki dostępnych kwot, charakter dostępności. Jest też ważne czy jest to pożyczka online? Takie dane można zgrywać bezpośrednio ze stron pożyczkodawców. Są jeszcze parametry o których nie zawsze piszą firmy taki jak sprawdzanie w bazach danych dłużników, czy ma się kredyty bankowe wpisane już do BIK, długi wpisane do KRD, ERIF i innych BIG. Zrobienie takiej bazy jak w Faraon24 nie jest takie proste jak kupienie pliku w excelu z panoramy firm bo te kupione dane to tego co jest potrzebne do przygotowania podobnego projektu internetowego.

IP i czas połączenia logowane. [22393936]
[12.08.2016] 15:43
Koba-Koba
Robiłem bazę danych dla portalu z elektroniką. Ogromna ilość parametrów, różni producenci. Na każde 100 rekordów poświęcałem mniej więcej 2 dni. Te bazy były o wiele bardziej skomplikowane niż te z usługami finansowymi. Gotową bazę ubierałem w PHP i tabela same się generowały - to dodatkowe parę godzin programowania. Jak ktoś zamierza coś takiego kupować to znaczy, że nie umie programować, nie jest pewnie nawet informatykiem. Z gotową kupioną bazą danych jeszcze trzeba powalczyć bo trzeba ją dopasować do tego co będzie na www. Reasumując powiem, że lepiej samodzielnie robić bazę tak skonstruowaną aby pod portal była i tabele od razu w SQL robić żeby potem można było łatwo w HTML wrzucić. Dla mnie to proste jak wysłanie SMS.

IP i czas połączenia logowane. [22410282]
[02.09.2016] 05:58
RydyBolek
Wklep sobie "https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe?dos tepna=online&quot ; jak jesteś programistą to powinieneś wiedzieć co dalej zrobić. Parametr "dostępna" możesz modyfikować. Nie zawsze działa, pewnie trwają prace ale ja już z tego brałem.

IP i czas połączenia logowane. [22431614]
[30.11.2016] 18:13
xxxxenia55
Dodajcie jeszcze jedną https://www.tanikredyt.pl/
Kredyt 0zł, jasne i proste zasady.

IP i czas połączenia logowane. [22539058]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat