o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Peer-to-Peer (p2p)
 » Odpowiedz na ten temat

Czy gruba kobieta ma szanse na milosc?

[08.06.2016] 18:25
duzaona
Czy duzo jest takich mezczyzn , ktorym podobaja sie grube kobiety ?Czy to tylko wyjatki , ktorym chodzi o seks .Czy mlodzi mezczyzni potrafia pokochac gruba kobiete ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.06.2016] 22:40
wojtek1415
jeśli o mnie chodzi to nigdy figura nie była super ważna, umawiałem się z kilkoma puszystymi paniami jak i szczuplejszymi też. kobiecie najwięcej uroku dodaje uśmiech , dla mężczyzn jest wiele książek o podrywaniu, dla kobiet też jest kilka.
najbardziej podobają mi się Duże piersi, żona ma średniej wielkości są rzeczy ważniejsze

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22341207]
[28.06.2016] 09:25
koksu.szabla
Wiesz co będę do bólu szczery . Jeżeli jesteś strasznie otyłą kobietą to musisz po prostu trafić . Jeżeli po prostu jesteś przy kości nie masz się czym martwić bo prędzej czy później znajdziesz swoją miłość. Dla przykładu mój kumpel ma żonę która waży więcej od niego a jest @@@is............. (rozrywkowa, wspaniały charakter) co sam preferuje . Lecz fajnie by było dla zdrowia zrzucić te parę kilo

IP i czas połączenia logowane. [22359345]
[27.07.2016] 23:23
cassidy95
Dziewczyny mają tendencję do dramayzowania. Jak wspomniał moj przedmówca, chorobliwie otyłym osobom jest trudno, ale takiej przeciętnej, "mięciutkiej" dziewczynie - czemu nie? Trzeba po prostu szukać kogoś ze swojej ligi.

IP i czas połączenia logowane. [22393771]
[25.08.2016] 15:28
ABS
Oczywiście, że są tacy faceci Czy ich wielu jest, to nie wiem. Oczywiście wygląd to nie wszystko, ale od pewnych preferencji to "wizualnych" się zaczyna.

IP i czas połączenia logowane. [22423137]

» Odpowiedz na ten temat