o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Fantazje (czopki,zastrzyki,lewatyny i lania jako kary albo nie)

[08.06.2016] 13:12
Tilly_The_End  ziarekilaria@tlen.pl
Cześć. Jak widać już w temacie, będziecie mogli,tu spisywać, swoje fantazje z czopkami itp ja zaczynam: Mam na imię Daria, 15 lat. Dziś wróciłam dużo za późno. Mama z tatą już czekali w salonie z wiadrem wody i pasem. Zanim się rozebrałam (z kurtki) już usłyszałam ,,opuść spodnie i majtki i kładź się!,,. Zrobiłam polecenie i już 3 pasy wylądowali na moim tyłku. Po 20 zaczęłam już płakać więc tata dał mi jeszcze 40 pasów i skończył. Ja zapytałam się czy to koniec ale... CDN

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.06.2016] 11:48
Czopkisastraszne
Przyszlam do domu. Było już ciemno, wieczorem jak to mam zwyczaj zapalam pachnace swieczki, jest klimat.. klade sie na łóżku włączam lapotopa, mialam chęć zobaczyć, poczytać, jak wygląda u innych, wkładanie czopkow, Termomtra w dupcie, lewatywy, czy palcow w tyleczku wiercacych sie w malej dziurce, lubilam to, czulam ze moglabym sobie zrobić dobrze. Wiec wsadzilam reke między nogi, ale.. nagle drzwi do pokoju otworzyły się, nie zdazylam zamknąć laptopa, moja siostra zobaczyła co ogladam, najwyraźniej ona tez musiala sie na tym znać, spojrzala tylko na mnie i wyszla..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22347902]
[17.06.2016] 12:01
Czopkisastraszne
Wrocila, z termometrem, wazelina, ja przerazonie w oczach, nigdy nikt mi tak jeszcze nie robił, powiedziała " jeszcze nic nje wiesz, bede delikatna " założyła lateksowe rekawiczki jak maja doktorzy, juz mi bylo gorąco, czekalam na dalszy rozwój wydarzeń, przełożyła mnie przez kolano, nałożyła wazeliny na palec, zaczela robic koleczka w okol mojej mniejszej dziurki, ja spinalam i luzowalam pośladki, chcialam żeby go włożyła a z drugiej strony sie balam.. zaczelam szybciej oddychac, ci@@@eczec, gdy poczulam wchodzacy we mnie jej paluch, ryknelam z bolu, moja dziewicza dupka.. au! Moje cialo az sie wyprostowalo, dostslam klapsa " masz być grzeczna bo zrobię Ci lewatywe " wzielam głęboki oddech, dobra. Wytrzymam. Juz wiem co czuły dziewczyny na filmach które ogladalam, juz im wspolczulam, podobalo mi sie, ale jednocześnie tak bolalo, wepchnela drugi palec, wyrwalam się, wziela mnie za włosy, pociągnęła na łóżko, kazala mocno wypiac dupke, w pozycji kolanowo lokciowej, i bez bawienja sie wlozyla mi gleboko termometr, zawylam z bólu, miałam lzy w oczach. Termometr wystawal tylko troszeczke, balam sie ze jesli go nie będzie trzymać, to ja go po prostu naturalnymi ruchami "polkne" a tak bolało.. chcialam zebh ten koszmar sje skończył. Jest, bierze go do ręki, ale co jest? Zaczyna nim krecic, o matko nie wytrzymam! Zaczelam piszczec i wyrywac się, termometr wylecial, wstyd przyznac, był brudny.. ona muskala moja mokra myszke gladkimi rekawiczkami, bylam rozpalona, czulam to, a takze podniecona. Obrocila mnie na plecy, uniosła nogi jak dziecku, rozszerzyla je i zakomunikowala ze czopus na goraczke najlepszy, buntowalam sie, nie chciałam. Na nic sie nie zdało, wlozyla jednego sprawnym ruchem, gdy go poczulam w sobie odrazu chcialam go wyrzucic, tal tez zrobilam, wyparlam go z siebie, chcialam poczuc jeszcze raz gdy go wkłada dopychajac palcem, ale zamiast tego, dostalam ponownie klapsa, moje posladki byly juz czerwone. Wtem nagle dostalam 3 czopki naraz, dopchniete ponlwnke termometrem, po czym wlozyla palca, który jest wiele grubszy od cienkiego termometru i pilnowala żebym nie wypchala z siebie czopkow. Parlam, i zapieralam sie.. i tak ciągle a ona czula kazdy ruch mojej okrężnicy. Wyszła, zgasila swiatlo i zostałam sama sobie.

IP i czas połączenia logowane. [22347914]
[29.07.2016] 10:33
miki11
Witam mam na imię Patrycja i mam takie fantazje tak jak jest napisane w temacie wyżej. Mnie nie bolą takie rzeczy jak termometr itp ja po prostu mam dużą dziurkę mnie tam dopiero boli jak wychodzi ze mnie 10 cm kupa (to była jej szerokość) nie robiłam jeszcze lewatywy bo nie mam sprzętu. Pliss pomużcie mi bo ja musze zaspokoić tą fantazję.

IP i czas połączenia logowane. [22395617]
[08.08.2016] 17:42
Takarana
No to zrob proste

IP i czas połączenia logowane. [22406499]
[24.04.2017] 09:19
[20.10.2016] 16:25
anonim 010
jak ktoś chce popisać GG 60855345

IP i czas połączenia logowane. [22485905]
[20.02.2017] 16:38
Milutko
Czesc ja napisze o swoim prawdziwym zdarzeniu.. a zaczelo sie tak siedzalam w pokoju (tylko powiem wtedy bylam caly dzien z starszą siostrą bo rodzice pojechali do kina) i czytałam takie wlasnie rzeczy. Siostra zawolala mnie na sniadanie i zapomnialam wyłaczyc stronki ja jem a siostra poszla do pokoju po laptopa i zobaczyla co czytalam... zjadlam a ona sie na mnie dziwnie patrzy i powiedzala ze mam czekac w moim pokoju bo jedzie do sklepu no to ja ide i sie zastanawiam poco ona jedze i po 15 min slyszalam drzwi i widze ze idze.do mojegi pokoju z gratami które kupila powiedzala ze mam czekac w lazience bo ona chce w moim pokoju rozpakowac te rzeczy noto po tak 14 -18 min wolala mnie a ja widze termometr,żele,kremy gruszka do lewatywy strzykawka która wziela akórat z domu ( mama jest pielęgniarką ) , czopki glicerinowe i z mydla ,gómowe rękawiczki itp. I mi mowi : no to rozbieraj sie. Ja bez protestu sie rozbieram i stoje na srodku pokoju a ona mowi poloz sie na dywanie w pozycji kolanowo lokciowej no to sie tak ustawiam i mysle ze nawet bendze fajnie bo pierwszy raz a zawsze mnie ciekawilo jak to wyglonda naprawde. A ona wklada rękawiczki bieże termometr i wkłada mi go głęboko w odbyt wystawal mi jakis milimetr a potem mi wylecial noto siostra mi mowi ze mam przec no to przelam a ona mi wsadza termometr... bolało jak niewiem. I go wyciąga jest! Ale ona zamiast tego wklada mi palce najpierw w odbyt 1 a potem 2 a potem do mojej myszki...przyznam czulam sie fajnie i bylam lekko podniecona... . Następnie polozyla mnie na plecy dała nogi do gory i je rozszerzyla i wsadzila mi czopka z mydla i mowi ze mam przec ooooooch co za rozkosz dopychala go jeszcze palcem następnie wsadzila mi 3 z mydla i 4 glicerinowe wlala mi 3'litry wody gruszką. Potem bierze strzykawke i napelnia b12 i wbiiiila az 3 jęklam z bulu i przestala po tych 3' przelozyla przez kolano i polozyla na lozku i wyciaga ... pampers! Najpier smaruje mi kremem posladki odbyt i myszke potem pudrem mi to posypuje i zapina pieluszke a potem na to jeszcze jednom i powiedzala ze mnie przewinie dopiero za 5 godzin i dodala ze jom to nie obchodzi nawet kiedy sie zsikam. Następnie przywiązala mnie do luszka i tak lezalam 2 godziny potem mnie wypuscila ale moglam chodzic po domu naga tylko z pieluchami. Upokozenie wielkie a chce tak więcej chce podniecenia a ona mowi ze mi tak mkze robic kiedy zechce super! A jak ktos chce jeszcze inne moje przerzycia z czopkami to pisac.

IP i czas połączenia logowane. [22651874]
[22.02.2017] 16:09
Anonim10
Milutko
napisz coś jeszcze

IP i czas połączenia logowane. [22654522]
[22.02.2017] 16:48
Milutko
Ok napisze tylko... mialam napisane do cb i wyszlam z tego na chwilw trzymając to w zakladce i wszystko mi sie usunelo.. sproboje jak najszybciej napisac kolejnom opowiesc

IP i czas połączenia logowane. [22654562]
[22.02.2017] 16:55
Milutko
Jak najszybciej sproboje napisac bo nie jest latwo na komorce pisac bo kiedy jestes ma tym na laptopie sis w kazdej chwili moze mnienzobaczyc

IP i czas połączenia logowane. [22654576]

» Odpowiedz na ten temat