o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Programowanie
 » Odpowiedz na ten temat

książki/kursy/szkolenia html5, css

[02.06.2016] 22:24
BartekZakrzewski
Drodzy koledzy koleżanki. Krótko i na temat. Potrzebuję jakichś konkretnych szkoleń/warsztatów/kursów/ksiażek/ odnośnie html5, css, chodzi o wykonanie strony internetowej jako projekt pracy inżynierskiej, literatury dość mało mam odnośnie samego html5. Chciał bym żeby dodatkowo ta strona później posłużyła mi jako portfolio przy szukaniu pracy. Znajomy polecił mi szkolenia z eduweb.pl i nie zaprzeczam że było by to wygodne, mógł bym się uczyć w odpowiednim dla mnie czasie i z domu. Ale może jakieś pokrewne szkolenia? Im więcej tym lepiej, będzie z czego wybierać. Nie muszą byc nagrania, mogą być materiały dydaktyczne w formie ksiażek.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.06.2016] 14:00
olek99999999
Mają bardzo dobre szkolenia, które przydadzą się w praktyce. Podziwiam że się tak do inż przykładasz.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22358638]
[04.07.2016] 14:04
gość0108098
Przyłoży się raz a wiedza mu zostanie. Książki to zapewne do literatury Ci są potrzebne, ale tu nie pomogę, ja strasznie nie lubię się z książek uczyć. Ale z eduweba korzystałem i mają bardzo konkretne szkolenia z przykładami, także do pracy inżynierskiej jak znalazł.

IP i czas połączenia logowane. [22366377]
[21.08.2016] 18:19
Janek O.
Krótko i na temat kursy i szkolenia oraz bezpłatne tutoriale znajdziesz na http://www.abc-wiedzy.pl/tworzenie-stron
Podstawa - ja korzystam na co dzień z tych kursów ABC Wiedzy - Kursy i szkolenia online i na DVD
Kursy DVD na http://www.abc-wiedzy.pl

IP i czas połączenia logowane. [22418713]
[24.09.2016] 16:30
Exocortex
To co wiem o HTML 5, CSS i JavaScript zawdziędzam głównie kursom on-line na stroniewww.codecademy.com
Zobacz czy taka forma nauki będzie pasować Tobie.

IP i czas połączenia logowane. [22453767]

» Odpowiedz na ten temat