o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dobre i złe serwisy
 » Odpowiedz na ten temat

Nietrzymanie moczu - przyczyny

[30.05.2016] 15:49
magda.slaby
Cierpisz na nietrzymanie moczu? Nie wiesz jakie są tego przyczyny?
Wejdz na stronę http://www.tena.pl/profesjonalisci/centrum-k ompleksowej-obslugi-problematyki-inkontynencji/rodzaje-i-prz yczyny-inkontynencji/inkontynencja-u-mezczyzn/ i dowiedz się więcej

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.07.2016] 11:16
jonsikix
U mnie się to skończyło na wizycie u urologa Rudzkiego, ale nie było się czym martwić. Trafiłem pod fachową opiekę i udało się uzyskać pomoc.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22384707]
[12.07.2017] 22:19
nadzieja45
U facetów to jednak wszystko inaczej działa. A poza tym, tena owszem jest spoko ale na zwalczanie skutków nietrzymania moczu a nie przyczyn. Mi tam sama wiedza o przyczynach wiele w życiu by nie zmieniła, gdybym się nie zdążyła samego problemu pozbyć.

IP i czas połączenia logowane. [22768847]
[13.07.2017] 16:19
DamCiSieWeZnaki
najgorzej jak się trafi na jakiegoś hosztaplera. mnie chciano kroić kiedyś ale się nie zgodziłam na szczęście. pomęczylam się trochę z tym, później przeszło. ale druga ciąża/poród całkowicie mi tam poluzowało wszystko i wtedy zabieg był konieczny. tyle, że w międzyczasie się do częstochowy przeprowadziłam i zdecyddowałam się na zabieg laserem, niechirurgiczny wwww.efecta.eu. I efekty nie były od razu więc początkowo myślałam, że zostałam oszukana ale po tygodniu przyszły pierwsze efekty, a po miesiącu - zupełna zmiana o 100% na lepsze

IP i czas połączenia logowane. [22769167]
[13.07.2017] 16:33
DamCiSieWeZnaki
Super klinika. Nawet z Gołdapi opłaca się przyjechać. Na nie trzymaniu sików się nie oszczędza!

IP i czas połączenia logowane. [22769179]

» Odpowiedz na ten temat