o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Firma spawalnicza

[23.05.2016] 00:42
XanoSe
Witam. Szukam firmy, któa zajmuje się dwoma uługami: sprawaniem roaz obróbkę cnc. Będę wdzięczny za namiar, mam do wykonania kilka sporych zleceń.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.06.2016] 18:47
Noriss
Co do obróbki CNC to ja polecam firmę z którą stale współpracujemy razem z mężem http://www.vonart.com.pl/uslugi/obrobka-cnc/ Wykonują dla nas praktycznie cały czas różne zamówienia dla klientów - wycinają zazwyczaj drobne elementy z blachy lub obrabiają małe metalowe przedmioty. I już od ponad roku z nimi się dobrze dogadujemy, fachowy zespół i szybko wszystko wykonują. Co do spawania to nie wiem czy mają w ofercie - spytaj

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22354433]
[09.07.2016] 18:07
Doeal
Jeżeli chodzi o rejon warszawy i okolic to zdecydowanie Koss-Remo. Możesz wejść na ich www albo podjechać na Modlińską (w Izabelinie). Ja właśnie przy zwłaszcza cięciu blach z nimi współpracuję, zamawiam do wykonywania różnego typu konstrukcji stalowych. Tam na ich stronie ma sz cały opis wszystkich usługi, na pewno pomoże ci to podjąć decyzję.

IP i czas połączenia logowane. [22372586]
[26.07.2016] 14:29
zokaja
Toczeniem CNC i frezowaniem metali zajmuje się też firma http://www.mettec.pl/
Szukałem odpowiedniej firmy, która wykona dla mnie nowe balustrady z metalowych prętów na podstawie mojego projektu. Potrzebne były odpowiednie maszyny i oprogramowanie, które pozwala na wykonanie własnego projektu. Z pomocą przyszedł właśnie Mettec. Oprócz obróbki (wyginania) prętów, zajmują się też frezowaniem, obróbką skrawaniem CNC.

IP i czas połączenia logowane. [22391610]
[09.10.2016] 21:13
marceliwy
Profesjonalnym i precyzyjnym obrabianiem CNC zajmuje się firma http://www.mettec.com.pl/ z Tczewa. Bez problemu wykonają usługi związane z obróbką skrawaniem, szlifowaniem, frezowaniem - ogólnie wszelkie prace ślusarskie. Nowoczesny park maszynowy pozwoli na dokładne obrobienie stali i aluminium - w zależności od potrzeb. Robiłem u nich ażurową balustradę na schody i dostałem produkt w 100% zgodny z moimi oczekiwaniami.

IP i czas połączenia logowane. [22471672]
[22.11.2017] 17:36
[04.03.2017] 22:27
Krzysiek34pl
Możesz także sprawdzić ofertę firmywww.obrobka-metali.net. Są bardzo rzetelni i profesjonalnie podchodzą do każdego Klienta.

IP i czas połączenia logowane. [22666903]
[26.07.2017] 13:50
Horacy1234
Jeśli jeszcze ktoś tutaj potrzebowałby jakiejś godnej zaufania firmy, zajmującej się obróbką stali, to ja mogę polecić, chyba już pojawiającą się tutaj wcześniej http://www.cnc-metal.pl - bardzo profesjonalni z szeroką ofertą. Mogliśmy na nich polegać!

IP i czas połączenia logowane. [22777443]
[26.07.2017] 16:03
są profesjonalni (oni)
ale nie pojawiali się wcześniej, darmowy reklamodawco, pracowniku firmy.

IP i czas połączenia logowane. [22777481]
[07.09.2017] 16:55
futy
Bardzo dobrą firmą zajmującą się obróbką metali jestwww.mikronar.pl Mają świetnych fachowców, którzy znają się na wykonywanym zawodzie. Powierzone zadania wykonują dokładnie i terminowo. Polecam ich usługi.

IP i czas połączenia logowane. [22800338]
[07.09.2017] 16:58
mają (oni)
także buzdygany obficie tryskające spermą!

IP i czas połączenia logowane. [22800339]
[07.09.2017] 17:00
Cebullaczek
Byłem tam. Zostałem zgwałcony przez właściciela, spawaczy i ciecia! Nie polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22800341]

» Odpowiedz na ten temat