o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

List/wiersz do ukochanej.

[14.05.2016] 08:19
jacek() :-) mnich
Wiersz/list do ukochanej,ktora traktowała mnie jak frajera żyjąc z kims innym trzymając ubranie u mnie po to by je wyprać bo nie potrafiła sie od niego uwolnić choć dzieki takim jak on straciła dzieci.Mowila,że mnie kocha bardzo.Prosze czytamy wolno : Mnie Kochasz ,bo tak sie wyraziłaś i zadaje sobie pytanie.Czy mógłbym liczyć na Twoja pomoc gdybym jej potrzebowal.Tak rozważam i ogladam wszystkie nasze SMSy.I zauwazylem,ze zawsze bylem w potrzebie dla Ciebie by Ci bylo cieplo,bys nie odczuwala glodu,dla twych ust,dla twych warg.Gdyby gwiazdy cos mi podpowiedzialy co robisz,gdzie gonisz.Dlaczego milczysz gdy wybieram numer Twój.Patrze i nie wierze.Myślę sobie patrz,stój.Gwiazdy nasze oświetlają nasze uściski,a miłość nie zna głodu ani miski pustej.Posila nas niczym nie wyczerpany blask galaktyki szóstej.Widzialem wczoraj blask oczu Twoich.Nie poronywalny i silniejszy od myśli moich.Zadaje pytanie sobie drugie.Czy życie z Toba bedzie szczęśliwe i długie.Po tym pytaniu doznałem od łez klopot w czytaniu.Tak silnej mocy we mnie nie było,by zwyciężać trudy by
lepiej sie nam żyło.Ktos może powiedzieć,ze to nie możliwe,cooś mi sie wyraźnego śniło...cdnSzczypie sie mocno w reke potem w noge.Sen spodziewany nie znika jedynie czuje bul i trwoge.Szarpany pomiatany niczym cień sosny co placze a wiatr jest przenikliwy i bezlitosny.Nie, mówię sobie,nie to nie sen o Tobie.Siegam nieosiągalne dla mnie zaszczyty Dotykam czegos niemozliwego a pod tym skarb ukryty.Choc dziadek czas charakter mu wyrysowal,to i tak lepiej niż Matejko malował.Jest Motto tego rozwazania : Milosc nie istnieje bez wspolnego Kochania.Miłość to wiersze i pieśni z serca czytane.Dla tej jedynej na piersi ogrzane.Dla tej jedynej z wyrazem miłości do rąk podane...Brak mi slow? Nie, zostalo jeszcze pieknych pare.Będą wieczne by nie były nijakie i stare,jak kwiaty wiecznego milowania bez zapomnienia o nich i podlewane.Będą rosły piękne po wszech czasy.By dawały przykład co to miłość dla każdej ludzkiej masy.. Teraz patrze w cztery ściany,jakem był szczęśliwy i roześmiany,takem zrozumiałem poprzez łże miłości żem zakochany.Pan Tadeusz by sie nie wstydził miłości szczerej A ja z myślą o Tobie patrze w dal śmielej.Tam światełko nie takie jak na niebie,ale wyraźne i wesołe gdy widzę Ciebie...-Bardzo dziekuje za uwage.Pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat