o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Wakacje 2016

1 2 3
[10.05.2016] 22:10
Strażaczka
Cześć! Jakie macie pomysły na tegoroczne wakacje? Ja myślałam o spokojnej i niedrogiej podróży po Europie, jakie macie doświadczenia po podróżowaniu po wschodniej części Europy?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.05.2016] 14:19
lidka jaja
Ja w ostatnim czasie byłam we Lwowie! Piękne niepowtarzalne miasto troszkę podobne do naszego Lublina. Dojechałam tam aotokarem Ecolines za na prawdę dobrą kasę A tam na miejscu to już wiadomo.. Wszystko za grosze!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22304989]
[11.05.2016] 14:20
Kossowa
Mi marzy się podróż po krajach nadbałtyckich. Litwa, Łotwa i Estonia. Może dodatkowo Finlandia. Myślałam już o noclegach bo np. http://bookapart.com oferuje ciekawe opcje, ale muszę sprawdzić, co z budżetem

IP i czas połączenia logowane. [22304991]
[11.05.2016] 20:03
Eryczka
Do krajów nadbałtyckich też dojedziesz ecolines. Moim zdaniem to najlepsza z dostępnych opcji dostania się tam, jedziesz prosto do celu, miejsca w autobusie najwięcej mają ze wszystkich i do tego dzaiałający internet.

IP i czas połączenia logowane. [22305346]
[12.05.2016] 10:51
brightside
autokar to faktycznie ciekawa opcja dla tych co lotnisk i samolotów unikają jak ognia ale sama nie wiem czy bym dała tyle czasu radę wytrzymać w drodze na urlop ale na pewno to super opcja dla autostopowiczów na przykład, można bardzo tanio się przemieszczać.

IP i czas połączenia logowane. [22305896]
[16.08.2017] 15:14
[13.05.2016] 20:53
Kubaszka
A co to za linie te Ecolines? Coś więcej o nich wiecie? Przedwakacyjny czas jest gorący jeśli chodzi o zamawianie biletów i wolałbym mieć rozeznanie

IP i czas połączenia logowane. [22307752]
[14.05.2016] 14:57
Jaszczurzasta
Podróż stopem odpada! Zbyt niebezpiecznie jest, lepiej sobie kupic niedrogi bilet, a przy okazji spokojna glowe w podrozy w cenie. Ja mam może niewielkie doświadczenie z ecolines,bo jechałam z nimi dwa razy jak na razie, ale myślę, że nie ostatni, wszystko sprwanie i wygodnie, a tablety na pokładzie kupiły mnie całkowicie!

IP i czas połączenia logowane. [22308365]
[14.05.2016] 15:07
grymałka
ja w tym roku planuję polecieć na wakacje 2 razy, najpierw w czerwcu a potem październik, teraz zastanawiam się między Grecją a Włochami, chcę lecieć z Itaką bo na oba kierunki mają podobą i dobrą cenę, nie wiem tylko gdzie teraz będzie cieplej? Który kierunek zatem według Was powinnam wybrać?

IP i czas połączenia logowane. [22308383]
[15.05.2016] 14:07
brightside
Kubaszka (16.05.2016.13 20:53):
A co to za linie te Ecolines? Coś więcej o nich wiecie? Przedwakacyjny czas jest gorący jeśli chodzi o zamawianie biletów i wolałbym mieć rozeznanie

to linie autokarowe, które mają przewozy po Europie i nie tylko. polecam zajrzeć na ich Facebook bo tam mają wszystkie info na bieżąco, a bilety możesz kupić u nich na stronie

IP i czas połączenia logowane. [22309436]
[16.05.2016] 19:17
elelena
Jaszczurzasta (16.05.2016.14 14:57):
Podróż stopem odpada! Zbyt niebezpiecznie jest, lepiej sobie kupic niedrogi bilet, a przy okazji spokojna glowe w podrozy w cenie. Ja mam może niewielkie doświadczenie z ecolines,bo jechałam z nimi dwa razy jak na razie, ale myślę, że nie ostatni, wszystko sprwanie i wygodnie, a tablety na pokładzie kupiły mnie całkowicie!

taa tablety w autokarze? kurde super sprawa bo ja to zawsze się tak nudzę że oszaleć idzie

IP i czas połączenia logowane. [22311120]
[18.05.2016] 11:31
Pablo Wro
Powiem tak - cudze chwalicie, swego nie znacie Ja już po kilku wycieczkach odkryłem Polskę na nowo. Mniej znane plaże nad Bałtykiem, wciąż dzikie Bieszczady i mniej uczęszczane szlaki w Zakopanem. W tym roku jadę właśnie do Zakopca. Zatrzymam się chyba w Nosalowym Dworze. Mają bardzo wysoki standard, wart swojej ceny. Byłem tam już ze znajomymi - nie żałowałem. Wycieczki w góry też już mam zaplanowane

IP i czas połączenia logowane. [22313249]
[18.05.2016] 13:42
kingga
Każdy ma jednak inne podejście do podróżowania, jeden woli leżeć na plaży, inny aktywnie spędzić ten czas. Jeśli chodzi o ten kierunek Europy to ja bym chciała w tym roku do Włoch jechać:http://www.swiatwypoczynku.pl/kierunki-podro zy/44/wlochy/ co prawda nie mam jeszcze konkretnego kierunku ale Włochy marzą mi się już któryś rok
Mam nadzieję, że w tym mi sie uda!

IP i czas połączenia logowane. [22313471]
[26.05.2016] 15:11
krakuska_
My pewnie pojedziemy na Mazury. Zwykle jeździmy nad morze lub w góry, więc w tym roku zmiana kierunku. Szukam właśnie jakiegoś noclegu, bo najwyższa pora coś zarezerwować. Znacie może jakieś fajne apartamenty na Mazurach? Korzystaliście z oferty Sun & Snow? Bo widzę, że oferują m.in. apartamenty na Mazurach.

IP i czas połączenia logowane. [22322778]
[26.05.2016] 21:30
zuzanna.ramos
Jak szukasz czegoś blisko, to polecam wypad na kilka dni za zachodnią granicę - niedaleko Zgorzelca Park Kulturinsel, prawdziwa kopalnia rozrywki. Już dwa razy tam byłam z dzieciakami i nie żałuję. Niemcy są mili, ceny niewygórowane, a zabawy mnóstwo. Samochodem to żabi skok

IP i czas połączenia logowane. [22323217]
[26.05.2016] 21:37
hania.milecka
zuzanna.ramos (16.05.2016.26 21:30):
Jak szukasz czegoś blisko, to polecam wypad na kilka dni za zachodnią granicę - niedaleko Zgorzelca Park Kulturinsel, prawdziwa kopalnia rozrywki. Już dwa razy tam byłam z dzieciakami i nie żałuję. Niemcy są mili, ceny niewygórowane, a zabawy mnóstwo. Samochodem to żabi skok

A powiedz coś więcej o tym parku - co tam polecasz, jaki dojazd itp? Nie słyszałam o nim, a jestem z Legnicy więc chyba nie tak daleko

IP i czas połączenia logowane. [22323229]
[26.05.2016] 21:50
zuzanna.ramos
hania.milecka (16.05.2016.26 21:37):

A powiedz coś więcej o tym parku - co tam polecasz, jaki dojazd itp? Nie słyszałam o nim, a jestem z Legnicy więc chyba nie tak daleko

Co mogę więcej powiedzieć, zajrzyj na ich stronę
Polecam tam bardzo nocleg w domu na drzewie - dla dzieci to wieeeeelka radocha. Co do transportu to chyba najlepiej z Legnicy autkiem, jeśli masz

IP i czas połączenia logowane. [22323238]
[28.05.2016] 01:43
hania.milecka
zuzanna.ramos (16.05.2016.26 21:50):
hania.milecka (16.05.2016.26 21:37):

Co mogę więcej powiedzieć, zajrzyj na ich stronę
Polecam tam bardzo nocleg w domu na drzewie - dla dzieci to wieeeeelka radocha. Co do transportu to chyba najlepiej z Legnicy autkiem, jeśli masz

Dzięki, już wszystko wiem zaklepałam sobie termin w lipcu na weekend - nie mogę się doczekać

IP i czas połączenia logowane. [22324711]
[02.06.2016] 11:06
Olaf8235
My na wakacje 2016 wybieramy się w Tatry i pało oczywiście na Zakopane,jakoś uważam że ma to swój klimat,urok,nie sądzicie? Znaleźliśmy nawet fajne domki w góralskim stylu na www.Sywor.pl są zdjęcia,tam planujemy sie zatrzymać.

IP i czas połączenia logowane. [22331195]
[03.06.2016] 17:23
marlenka39
Jakiś czas temu wróciliśmy z weekendu na Ukrainie. Było bardzo miło. Zwiedziliśmy Lwów. Miasto przepiękne, wiele zabytków. Ludzie również mili.
Natomiast lato spędzamy w Polsce. Tym razem nie nad morzem jak zwykle ale w górach . Zarezerwowaliśmy sobie noclegi w Bieszczadach nad jeziorem Polańczyk. Wypoczywaliśmy tam w weekend jesienią zeszłego roku i tak nam sie spodobało,ze postanowiliśmy wrócić na dłużej.
Jeśli szukasz inspiracji zerknij sobie tutaj:
http://szerokiej-drogi.pl/ - na stronie jest sporo propozycji gdzie wyjechać.

IP i czas połączenia logowane. [22332864]
[11.06.2016] 19:04
reniaszka
marlenka39 (16.06.2016.03 17:23):
Jakiś czas temu wróciliśmy z weekendu na Ukrainie. Było bardzo miło. Zwiedziliśmy Lwów. Miasto przepiękne, wiele zabytków. Ludzie również mili.
Natomiast lato spędzamy w Polsce. Tym razem nie nad morzem jak zwykle ale w górach . Zarezerwowaliśmy sobie noclegi w Bieszczadach nad jeziorem Polańczyk. Wypoczywaliśmy tam w weekend jesienią zeszłego roku i tak nam sie spodobało,ze postanowiliśmy wrócić na dłużej.
Jeśli szukasz inspiracji zerknij sobie tutaj:
http://szerokiej-drogi.pl/ - na stronie jest sporo propozycji gdzie wyjechać.

Potwierdzam, Lwów jest przepiękny <3
W tym roku, jak i poprzednim jedziemy do Kulturinsela. To taki świetny park rozrywki zaraz za granicą przy Zgorzelcu. W tym roku jest promocja dla Polaków!

IP i czas połączenia logowane. [22342018]
[12.06.2016] 20:22
Kolek
ja się wybieram na razie na przedłużony weekend od Rzymu. Znalazłem całkiem fajne cenowo bilety z Bydgoszczy i kupiłem - była to niezła okazja. No a leci się coś koło 2 godzin więc nie za długo! moim zdaniem całkiem spoko oferta!

IP i czas połączenia logowane. [22342874]
[13.06.2016] 22:14
emma1986
Ja przez ostatnie lata wyjeżdżałam za granicę, ale w tym roku postanowiłam odkryć uroki naszego kraju i stawiam na Mazury. Jeżeli lubicie aktywny wypoczynek, zainspirujcie się: http://nocowo.pl/informacje_i_porady/aktywni e_na_mazurach.html

IP i czas połączenia logowane. [22344133]
[14.06.2016] 10:17
Damiano08
Masz rację, gdyż w naszym kraju jest wiele pięknych miejsc do zobaczenia i aby spędzić dobrze urlop wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę. Ja jednak w tym roku postawiłem na wakacje w Chorwacji http://www.hrvaska.net/pl/ z tym biurem. Ostatnie lata spędzałem urlop u nas w kraju, więc w tym roku chciałem zobaczyć coś innego, a w Chorwacji co widziałem na zdjęciach jest przepięknie

IP i czas połączenia logowane. [22344501]
[17.06.2016] 13:32
krakuska_
emma1986, Właśnie dlatego mamy zamiar jechać na Mazury Można tam wypocząć aktywnie, ale też poleżeć sobie nad jeziorem i odpocząć. My się pewnie na te apartamenty http://www.sunandsnow.pl/index.php jednak zdecydujemy. Wygoda na wakacjach to podstawa

IP i czas połączenia logowane. [22348026]
[17.06.2016] 13:45
pachira
Mazury są wspaniałe. Oczywiście, jeśli jest pogoda. Uwielbiam tam jeździć!

IP i czas połączenia logowane. [22348039]
[19.06.2016] 01:40
Artekino
Polecam Dziwnów oraz super rozrywke w Komnata Escape Room Dziwnów. Niesamowite wrażenia, przez 60 minut można poczuć się jak w bajce. Wszystko ma super klimat, muzyka, rekwizyty. PO PROSTU BOMBA ! www.komnataescape.pl
facebook.com/escaperoomdziwnow

IP i czas połączenia logowane. [22349371]
[24.06.2016] 11:39
pingwa78
oj, chyba escape roomy nie są dla mnie, ja mam na co dzień dużo stresu w pracy dlatego jak wakacje to z dala od miasta, agroturystyka i spa. Jeszcze dwa tygodnie i wybieram się do http://silvanspa.pl/ - juz drugi raz, rewelacyjne miejsce i uwielbiam tam wracać.

IP i czas połączenia logowane. [22355242]
[06.07.2016] 12:52
SandraB
Ja w tym roku spędziłam wakacje za granicą, urlop udany gdyby nie to, że dziecko złamało nogę ale na szczęście pomogło ubezpieczenie zakupione poprzez porównywarkę https://www.polisaturystyczna.pl

IP i czas połączenia logowane. [22368713]
[06.07.2016] 13:32
pachira
Ja też się nie ruszam nigdzie za granicę bez dodatkowego ubezpieczenia. A co w planach? Teneryfa!

IP i czas połączenia logowane. [22368776]
[08.07.2016] 00:07
moniczkaqwed
Ja miałam bardzo ciężki rok także muszę gdzieś odpocząć z dala od tłumu i wybieram się do pensjonatu pod wierzbami www.zdrowiepodwierzbami.pl. Byłam tam już 2 lata temu i naprawdę świetne miejsce ciche i spokojne a atmosfera panuje tam taka jak w moim rodzinnym domu. Mam nadzieje że załapię się jeszcze na wczasy odchudzające

IP i czas połączenia logowane. [22370923]
[11.07.2016] 10:08
Wiolka9347
A ja jestem zdania,ze fajne wakacje można spędzić w Polsce,np nigdy nie byłam w Ciechocinku a słyszę o tej miejscowości wiele pozytywnych rzeczy,konkretnie o ośrodku Eden,nie jest drogo a bardzo przytulnie

IP i czas połączenia logowane. [22374249]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat