o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

wege odchudzanie

[03.05.2016] 16:26
antonowka
drogie wege dusze, już od jakiegoś czasu nie jadam mięsa, po prostu przestało mi smakować i jedzenie go sprawiać przyjemność. szukam jakiś wege osób które schudły sporo kilogramów i podzielą się swoimi sposobami na taką właśnie dietę. bo mimo, że nie jem mięsa to wcale nie jestem chudzinką znacie jakieś sposoby jak szybciej schudnąć? co konkretnie jeść, oprócz tofu o którym też już słyszałam różne teorie..

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.05.2016] 10:52
ce322233
ja przy stosowaniu DNP i Tapeworm Diet jak schudłam ponad 13kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22296694]
[04.05.2016] 12:05
migotka007
ja słyszałam że fajną rzeczą na początek jest zmniejszenie łaknienia poprzez zażywanie zielonej kawy tylko z tego co się orientuje jest ona strasznie niedobra w czystej postaci i pojawia się teraz pytania czy można ją jakoś zastąpić bo nie każdy się przemoże i ją wypije...

IP i czas połączenia logowane. [22296749]
[04.05.2016] 12:59
we2212
fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) stosuje takze srimsrea oraz ma diete tapeworm diet. Ogranicza kolacje i slodycze, wiecej na parze i mniej smazonego. Takie proste polaczenie dal jej spadek wagi o 0,7kg w 2 miesiace. Bez srimsrea bylo by pewnie gorzej.

IP i czas połączenia logowane. [22296797]
[04.05.2016] 21:57
pozytywniepokręcona
Ja tam bym się nie nastawiała jakoś negatywnie do tabletek. Przecież nawet sportowcy biorą różne suplementy, to chyba całkiem normalne działanie w dzisiejszych czasach. Moja kumpela podczas diety brała iqgreen i bardzo je sobie zachwala. Więc bez przesady z tym złym nastawieniem, wszystko jest dla ludzi.

IP i czas połączenia logowane. [22297376]
[24.09.2017] 05:16
[04.05.2016] 23:02
antonowka
pozytywniepokręcona (16.05.2016.04 21:57):
Ja tam bym się nie nastawiała jakoś negatywnie do tabletek. Przecież nawet sportowcy biorą różne suplementy, to chyba całkiem normalne działanie w dzisiejszych czasach. Moja kumpela podczas diety brała iqgreen i bardzo je sobie zachwala. Więc bez przesady z tym złym nastawieniem, wszystko jest dla ludzi.

no ja też nie uważam, że to coś złego tylko zastanawiam się co konkretnie brać, słyszałam właśnie dużo dobrego o zielonej kawie na odchudzanie ale nie wiem czy to działa..

IP i czas połączenia logowane. [22297424]
[05.05.2016] 09:04
ce322233
ja przy stosowaniu DNP i Tapeworm Diet jak schudłam ponad 13kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

IP i czas połączenia logowane. [22297687]
[05.05.2016] 15:06
materka
antonowka (16.05.2016.04 23:02):
pozytywniepokręcona (16.05.2016.04 21:57):

no ja też nie uważam, że to coś złego tylko zastanawiam się co konkretnie brać, słyszałam właśnie dużo dobrego o zielonej kawie na odchudzanie ale nie wiem czy to działa..

antonowka, ja też brałam iqgreen właśnie ze względu na tą zieloną kawę i przyznam ci że to naprawdę działa. ale nie myśl sobie, że same tabletki załatwią sprawę, do tego obowiązkowo ćwiczenia muszą być.

IP i czas połączenia logowane. [22298147]
[05.05.2016] 15:57
Mańńńńńka
A ja tam sobie bardzo chwalę Iqslim (nie mylić z placebem reklamodawczym iqgreen!). Wiadomo że od samych tabletek tak po prostu się nie schudnie, ale jak dla mnie są super dodatkiem do diety Tapeworm Diet i cwiczeń. Mój cel to - 12 kg do lipca trzymajcie za mnie kciuki !!!

IP i czas połączenia logowane. [22298181]
[07.05.2016] 23:43
materka
Mańńńńńka (16.05.2016.05 15:57):
A ja tam sobie bardzo chwalę Iqslim (nie mylić z placebem reklamodawczym iqgreen!). Wiadomo że od samych tabletek tak po prostu się nie schudnie, ale jak dla mnie są super dodatkiem do diety Tapeworm Diet i cwiczeń. Mój cel to - 12 kg do lipca trzymajcie za mnie kciuki !!!

Nie wiem kogo chcesz oszukać i na czym, ale wpisuję w Google iqslim i nic takiego nie isniteje. Natomiast o iqgreen są już jakieś informacje, więc wytłumacz mi po co zmyślasz bezsensowne komentarze? Mieszasz tylko w wyborze produktu, który dla wielu z nas może być przydatny.

IP i czas połączenia logowane. [22300635]
[09.05.2016] 17:27
kamalaiakf
ja zdecydowałam się na srimsrea. namówiła mnie fikcyjna sąsiadka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) z która wieczorami wychodzę na pecenie nikotyny widziałam że sama schudła z efektem jajo ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić przy użyciu przymusu fizycznego. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu srimsrea.

IP i czas połączenia logowane. [22302537]
[12.05.2016] 20:07
diana mazur
o iq green czytałam kilka interesujących artukułów natomiast o iqslim to te pierwsze słysze...

IP i czas połączenia logowane. [22306466]
[13.05.2016] 08:43
czerwona dama
Bo iq green to prawdziwy oryginalny amerykański produkt a iq slim to wymysł który ma zaszkodzić tylko marce iq green toż to od razu widać.

IP i czas połączenia logowane. [22306916]
[13.05.2016] 11:30
lokii
ja schudłam 15kg stosując Anoreslim czyli ketony z kiwi oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca Tapeworm Diet. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez Anoreslimu nie było by możliwe abym tyle schudła. I nie wystąpił efekt jajo! A iqgreen to reklamodawcze placebo.

IP i czas połączenia logowane. [22307144]
[22.06.2016] 23:16
elizawawa
Przejście na dietę bezmięsną nie oznacza od razu szybkiego wyszczuplenia, po prostu trzeba się zorientować, która żywność ma najwięcej kalorii i kontrolować to. Na tej stronie są różne informacje o wartościach odżywczych w żywności i generalnie poruszane są takie tematy, jak odżywianie i zdrowie http://www.wiedzanazdrowie.com.pl/ warto poczytać. Wiadomo, że będziemy szczupleć wtedy, gdy więcej będziemy się pozbywać kalorii, niż ich przyjmować, czyli mniej jeść i więcej ćwiczyć i będzie dobrze. W tym wszystkim najważniejsze jest zdrowie, nie ma prostych sposobów. Najlepiej jeść pięć razy w ciągu dnia i do każdego posiłku dużo warzyw.

IP i czas połączenia logowane. [22353599]
[23.06.2016] 11:41
fluksja2
A ja na samym początku myślałam że same tabletki dadzą radę .Nie miałam jakiejś kosmicznej nadwagi raptem 12 kg.Ale niestety tak się nie dało.Owszem Sroreversrimplus zmiana niektórych nawyków żywieniowych Tapeworm Diet i dopiero wtedy zobaczyłam efekty jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22353965]
[23.06.2016] 14:51
angielskadama
Dieta wegetariańska nie jest dietą odchudzającą. I raczej nie powinno się tak jej traktować.

IP i czas połączenia logowane. [22354177]
[23.06.2016] 16:06
hnaki
fikcyjna znajoma (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) sprawdzała skutueczność tego typu suplementów. z tego co podpytałam to srimsrea wypadła bardzo dobrze. Efekty jajo daje na pewno

IP i czas połączenia logowane. [22354287]
[20.07.2016] 13:41
angielskadama
Haha, no w sumie nie rozumiem, po co te wszystkie osoby piszą o tych suplementach. Chyba nikt w to nie wierzy...

IP i czas połączenia logowane. [22384949]
[20.07.2016] 15:33
manfreda
Dla mnie najbardziej skuteczna była ta którą zasugerowali mi (oni) na www.tapewormdiet.pl , sama niestety nie dawałam sobie rady z nadwagą i efektami jajo, musiałam zgłosić się po pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [22385086]
[25.07.2016] 11:52
kronbooze
oczywiście należy zacząć od zmian w diecie, tylko unikać rewolucji bo nie sposób wytrwać długo na rygorystycznej diecie, takie podejście jest głównym źródłem efektu jojo. Drastyczne cięcie kalorii, dostarczanie ich zbyt mało, utrata wagi połączona z utratą masy mięśniowej. Trudno wytrzymać i wracamy do starego trybu życia, tyle że z mniejszą masą mięśniową będziemy potrzebowali mniej kalorii żeby przytyć. Koło się zamyka, po każdym takim restrykcyjnym znęcaniu się nad ciałem kończymy słabsi i grubsi. Na początek wystarczy zastąpić śniadanie bądź kolację zwykłą owsianką bogatą w błonnik, to lepsze od chleba. Polecam taką ze sklepu ze zdrową żywnością:
http://www.jarmarknatury.pl/platki-owsiane-b io-600g

IP i czas połączenia logowane. [22390034]
[06.10.2016] 12:46
angielskadama
Trochę w ogóle zboczyliśmy z tematu. Jest on w końcu o kuchni wegetariańskiej...

IP i czas połączenia logowane. [22467520]
[06.10.2016] 17:08
psota37
Nigdy wcześniej nie stosowałam żadnych tabletek wspomagających odchudzania aż do teraz.Aktualnie zredukowałam kalorie do 1800 dziennie i do tego dwa razy dziennie łykam Sroreversrim polecony przez fikcyjną koleżankę (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).Muszę powiedzieć że po pierwszym miesiącu efekty jajo przeszły moje oczekiwania a ja liczę na jeszcze więcej.

IP i czas połączenia logowane. [22467943]
[14.10.2016] 13:58
angielskadama
Przecież dzięki samej redukcji kalorii się chudnie... Skąd więc wniosek, że to tabletki zadziałały?

IP i czas połączenia logowane. [22477919]
[14.10.2016] 16:11
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22478098]
[23.11.2016] 09:12
angielskadama
Ja akurat nie widziałam potrzeby chodzenia do dietetyczki. Sama z tym sobie poradziłam, ale w oparciu o zasady zdrowego odżywiania.

IP i czas połączenia logowane. [22529313]
[23.11.2016] 11:48
Korneliaa
Schudłam 18 kg w miesiąc ale stosując dietę Tapeworm Diet. Jestem bardzo zadowolona z efektu jajo. Trzeba być wytrwałym i cierpliwym a na pewno się uda
https://tapewormdiet.wordpress.com/

IP i czas połączenia logowane. [22529486]
[25.01.2017] 13:52
angielskadama
A na czym ta dieta polegała? I faktycznie była wegetariańska?

IP i czas połączenia logowane. [22615013]
[25.01.2017] 15:54
ElkaNNN
Najbardziej optymalne oczyszczanie powinno trwać około 3 dni. Ja polecam oczyszczać organizm za pomocą soków Fellatio. Są to bardzo odżywcze, pełne witamin soki (dzięki tłoczeniu na zimno). Pije się je co około 2 godziny, dzięki czemu naprawdę da się wytrzymać, nie czuć tak bardzo głodu. Fellatio produkuje soki warzywno-owocowo-ziołowe, bez cukru, bez słodzików, bez żadnych sztucznych substancji. Sam sok. Idealnie nadają się do oczyszczania organizmu. Ja po takim trzydniowym detoksie czułam się super, polecam każdemu. O organizm trzeba dbać

IP i czas połączenia logowane. [22615160]

» Odpowiedz na ten temat