o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

sposób czytania poczty w komunikatorze Tlen

[23.03.2016] 07:57
Jahu
Witam. Korzystam z tlena 7.0.2.1, mam dziwny problem z odczytam poczty.
Pod program podpięte mam 2 konta emailowe na o2.pl, zawsze oba wyrzucały powiadomienia na Tlenie i oba mogłem z poziomu Tlena odczytać wbudowaną przeglądarką.
Teraz coś się samo przestawiło i po kliknięciu w znaczek poczty jedno z kont przekierowuje mnie do strony WWW z pocztą o2.pl (co mi wcale nie pasuje), a drugie po staremu otwiera się w oknie tlena.
O co chodzi? Czy gdzieś są opcje zmiany tego? Poczta przez komunikator była dla mnie znacznie wygodniejsza niż ta cudowana "nowa poczta" przez WWW. A jak na złość, to właśnie to ważniejsze, podstawowe konto otwiera mi się w przegladarce WWW.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.03.2016] 10:35
cvbcvb
podejrzewam, ze to kwestia przypadku. U mnie z tą nową...hm.. "pocztą" komunikator nie pozwala ani wyswietlac ani pisac maili spod poziomu edytora. Chyba nie wszystkie konta zostały przełączone, dlatego czesc działa tak a czesc inaczej. Jesli ktos to ogarnął o co w tym chodzi, niech napisze. Na pomoc ze strony serwisu nie ma co liczyc. Oni sa albo tak niedoje@@@ni albo konkurencja czyli wp celowo zniszczyła o2. Inaczej sie tego nie da wytłumaczyc, co zrobili.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22245378]
[27.03.2016] 20:05
Jahu
Przypadek raczej nie. Raczej chodzi o to przepięcie kont o którym mówisz. Widać jedno przepieli na nową poczta a drugie nie.
Wnioskuję to z tego, że tak samo zrobiłem sobie w pracy - mam dwa konta tam przypięte - i zachowują się dokładnie tak samo.
Oczywiście na tym koncie które się otwiera w Tlenie, pocztę pisać z poziomu Tlena bez problemu mogę.
Dzięki za chęć pomocy.

IP i czas połączenia logowane. [22250057]
[04.04.2016] 15:58
lanto
Nie mogę wkleić wiadomości, bo zostałam potraktowana jako spamer

IP i czas połączenia logowane. [22259845]
[04.04.2016] 16:02
lanto
lanto (16.04.2016.04 15:58):

Hej. Piszę tę wiadomość po raz kolejny, bo cały czas odrzuca ją, jako spam.
Nowe władze tlenu (wirtualnej Polski) za bardzo nie przejmują się tymi, których przejęli wraz z dobrodziejstwem inwentarza. Do tej pory odbierałam/czytałam/pisałam maile z poziomu komunikatora, gdzie mam też możliwość czatowania w czasie rzeczywistym z tzw. kontaktami. Nie będę pisała peanów, ale ta komunikatorowa poczta była dla mnie cholernie wygodna.
Niestety, dobra zmiana wlewa się wszędzie i zewsząd. Na siłę zostaliśmy uszczęśliwieni. Zmieniono interfejs poczty tlenowej, której nie da się już odczytać z poziomu komunikatora. Fakt, napracowali się, piękne, kolorowe i dotrzymuje kroku światowym tendencjom- tylko dlaczego komplikują użytkowanie zasiedziałym userom, no i nie proponują możliwości wyboru!
W komunikatorze poczta już nie wchodzi, powołując się na błąd w skrypcie h ttps://nowy.tlen.pl/d/libs.js h ttps://nowy.tlen.pl/d/app.js
Nagroda Nobla dla zdolnego, który znajdzie sposób na wczytanie tej, urffa! nowej poczty w komunikatorze.
Ciekawostka - założyłam nową skrzynkę na tlenie i system pozwolił mi na wybór starego interfejsu. W mojej starej skrzynce, którą mogę tylko osiągnąć spod przeglądarki nie da się nic ustawić, bo nie ma takiej opcji.

IP i czas połączenia logowane. [22259853]
[17.12.2017] 18:34
[04.04.2016] 16:06
lanto
lanto (16.04.2016.04 16:02):
lanto (16.04.2016.04 15:58):

Ok, ok, wkleiłam adres hatetepe i dlatego system mnie zignorował

IP i czas połączenia logowane. [22259859]

» Odpowiedz na ten temat