o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Ogród zimowy

[15.03.2016] 13:32
gregorrrrrr98
Czy ktoś może polecić firmę która potrafi fajnie doradzić w temacie ogrodu zimowego ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.03.2016] 10:02
ruslana785
Nie wiem skąd jesteś ale ja z Krakowa i z wykonaniem ogrodu zimowego zgłosiłam się do Centrum Ogrodniczego Ogród-Domwww.ogrod-dom.pl z których jestem bardzo zadowolona. Mam ten ocieplany czyli można go używać przez cały rok. Doradzili mi między innymi jaki rodzaj ogrzewania wybrać i postawiłam na kanałowe. Nie wspominając już o doradzeniu odpowiednich i fajnych roślin.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22238517]
[08.03.2017] 12:32
skosny77
Ze swojej strony mogę polecić fajne doniczki i niektóre artykuły ogrodnicze, na pewno się przydadzą www.sklep-kwiecisty.pl od roku kupuje od nich, wszytko jest w porządku lepsze ceny jak na allegro czy innych sklepach, w dodatku jakość znacznie lepsza

IP i czas połączenia logowane. [22670563]
[08.01.2018] 10:45
carboooooooo
Ogród zimowy w moim domu wykonała firmawww.wesa.pl , która ma swoją siedzibę w Tanowie pod Szczecinem. Potrafili mi we wszystkim doradzić i wykonali kawał świetnej roboty, więc polecam wam się do nich zgłosić.

IP i czas połączenia logowane. [22864155]
[08.01.2018] 16:03
carboooooooo
Dodam jeszcze że mój ogród zimowy znajduje się w Międzyzdrojach. Ale co tam. Nie ma lepszych firm, a na ogrodzie zimowym się nie oszczędza.

IP i czas połączenia logowane. [22864383]

» Odpowiedz na ten temat