o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

Problem w związku.

[13.03.2016] 10:58
Zrozpaczony
Witam,miesiąc temu moja dziewczyna urodziła dziecko.Przed porodem zaczeła się dziwnie wobec mnie zachowywać.Czułem się przez nią odrzucany.Ten stan doprowadził do tego że bardzo pokłóciłem się z jej rodziną.Po porodzie miała zamieszkać ze mną lecz teraz po tej kłótni nie chce ze mną rozmawiać .Obawiam się że ona sama nie poradzi sobie z synem.Jak mogę jej przemówić do rozsądku by zamieszkała ze mną bym mógł jej pomóc wychować syna ?Proszę o Waszą pomoc i radę.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.03.2016] 20:46
kinga.milanowska
Witaj,
Sama parę lat temu (dokładnie 8) urodziłam dziecko. Cóż mogę powiedzieć o kobietach po porodzie...przez co najmniej 6 miesięcy po urodzeniu dziecka buzują jeszcze hormony w organizmie kobiety i zazwyczaj tak jest, że wiele rzeczy robi impulsywnie, pod wpływem "chwili". Ja osobiście sama ze sobą nie mogłam wytrzymać, a co dopiero partner. I ciągle się kłóciliśmy, niestety. Musisz mieć anielską cierpliwość za siebie, za nią, za jej rodziców jeśli chcesz coś osiągnąć (a tylko spokój Cię uratuje). Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny, wszyscy są zazwyczaj najmądrzejsi, łącznie z mamami i teściowymi, kakinga.milanowskza

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22239279]
[17.03.2016] 20:51
kinga.milanowska
Coś mi się kliknęło niechcący
i każdy dysponuje wieloma radami wyciągniętymi z rękawa jak za pomocą czarodziejskiej różdżki. Gratuluję Ci brzdąca, musisz to po prostu przetrwać w spokoju. Wiem, ze łatwo się mówi, ale wiem również że nie jest łatwo. My się rozstaliśmy. Ja byłam zbyt impulsywna a on reagował tak samo, więc z perspektywy czasu wiem, ze złością, krzykami, kłótniami możesz sobie tylko pogorszyć. Pokaż jej, że radzisz sobie jako ojciec a na pewno wszystko się ułoży. Pozdrawiam Cię.

IP i czas połączenia logowane. [22239291]
[18.04.2016] 14:22
ApollinaN
Ja też proponuję zaczekać cierpliwie, a pewnie wszystko się ułoży Dzieciak powinien mieć 2 rodziców, sczególnie jeśli oboje są i chcą się nim zaopiekować

IP i czas połączenia logowane. [22276983]
[25.04.2016] 11:49
Zona kochająca
Moj mąż jeździ w trasy i wpadl z dziwkami na dziecko.Nie odbierał telefonu tylko pisał SMSy bo nie chcial chyba zebym czasem sie cos pomyślała.Teraz wiem,ze ta dziwka nie jest nawet ladna .Jest tylko zwyklym lacho ciągiem.Brzydka z syfami na gebie zakrytymi pudrem .Musiala go chyba spic w nocy zyby ja ruchac.Pomozcie co mam robić.Prosze

IP i czas połączenia logowane. [22285696]
[22.09.2017] 06:42
[25.04.2016] 11:54
mysia z kasyna wychodzi
Znam kolezanke co to prawi moraly o tym jak postepowac a sama ma zabrane bachory do domu dziecka.Po co te @@@y wciska tego nie wiem.

IP i czas połączenia logowane. [22285707]
[11.05.2016] 19:41
karczol
Mi pomogła wspólna rodzinna sesja zdjęciowa, polecam http://marcelinabit.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22305334]
[16.05.2016] 22:32
natasza27
Mi pomogła wizyta w poradni http://psycholog-ms.pl/poradnia/ , dzięki pomocy Pani psycholog stanęłam na nogi.

IP i czas połączenia logowane. [22311352]
[30.05.2016] 20:12
Karolina_W
Wyrozumiałość i wsparcie - myślę, że to jest najbardziej potrzebne. Wszystko wróci do normy, potrzeba tylko czasu.

IP i czas połączenia logowane. [22327961]
[08.03.2017] 23:52
PKG
Nie chcę niczego przesądzać, ale lepiej upewnij się czy Twoja dziewczyna na pewno urodziłą Twoje dziecko. Poszukaj w necie jakichś stron o oszukanych mężczyznach, łże-ojcach, tam są opisywane podobne historie dziwnych zachowań kobiet przed i po porodzie, które, jak się później okazywało, powodowane były zwykłymi wyrzutami sumienia.

IP i czas połączenia logowane. [22671293]

» Odpowiedz na ten temat