o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Ceglany Dom Turystyka Wiejska Koruszka

[19.02.2016] 13:55
kaskamic
hej!
był ktoś? jakie wrażenia?
chcemy z chłopakiem wybrać się tam na weekend, bo mają fajny wystrój i na zdjęciach wygląda naprawdę klimatycznie jest tak też w rzeczywistości?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.03.2016] 12:10
Kasia Jankowska
hej! jesteśmy tam niemal raz w roku właściciele sympatyczni pomocni, tak jak widziałaś na zdjęciach, jest pięknie, a jeśli jeszcze dodasz naturę i okolicę to ciężko się nie zachwycić! pojedźcie, warto!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22246663]
[15.02.2017] 22:01
leandra
Ceglany Dom ma bardzo fajną ofertę dotyczącą danego wypoczynku i zapewnia śiwetne warunki noclegowe, które pozwalają doskonale wypocząć blisko natury. Idealne miejsce dla wszystkich!

IP i czas połączenia logowane. [22647347]
[12.03.2017] 21:38
ruda_miss
Skusiła mnie możliwość spływów kajakowych, a także bezproblemowy dostęp do internetu i te aspekty zadecydowały, że spędziłam urlop w ceglanym domu. Bardzo ładne miejsce, przyjazne nawet dzieciom i osobom niepełnosprawnym z gwarancją wszelkich niezbędnych wygód. Dla miłośników agroturystyki idealne miejsce

IP i czas połączenia logowane. [22675588]
[06.04.2017] 10:13
gigantka69
Niebawem będzie długa majówka i znów zamierzam zawitać do Ceglanego Domu, gdzie panuje świetna atmosfera, a okolica jest bardzo swojska i nie wymaga żadnego komentarza. Też wielkim atutem jest gościnność gospodarzy i bardzo przystępna cena.

IP i czas połączenia logowane. [22702788]

» Odpowiedz na ten temat