o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

Tania apteka w Bytomiu

[15.02.2016] 16:04
berta55
Witajcie poszukuje dobrej apteki w Bytomiu, jaką polecacie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.02.2016] 14:49
yanosikk
Moim zdaniem apteki Zdrowit są w porządku - myślę, że nie będziesz narzekał na ceny, jakość obsługi i dostępność leków. Osobiście chodzę co jakiś czas do ich apteki na ulicy Strzelców Bytomskich 250E, chociaż w innych punktach pewnie też jest dobrze.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22203305]
[04.07.2016] 13:28
jurek33
Tanich aptek w Bytomiu to ze świecą szukać. Ale jeśli już miałabym polecać jakąś to może Zdrowit na Jainty. Tutaj mi się udało ostatnio kilka dermokosmetyków kupić po promocji i rzeczywiście parę złotych w kieszeni zostało. Obsługa miła i zorientowana co do produktów i ich właściwości.

IP i czas połączenia logowane. [22366343]
[14.12.2016] 12:59
michalgie
Ja już od dawna kupuję leki w sklepach internetowych, żeby nie biegać i nie szukać po mieście. Korzystam przy tym z portalu efarmaceuta.pl bo mają tam użyteczną bazę leków z opisami i opiniami, a nawet można się skontaktować z farmaceutą online.

IP i czas połączenia logowane. [22559116]
[15.12.2016] 15:09
karolina mieczynska
A nie byłoby wygodniej zamówić przez internet? Na stronie http://aptekawsieci.pl wszystko taniej jak w stacjonarnej aptece a do tego nie musisz się ruszać z domu bo paczka sama przyjdzie

IP i czas połączenia logowane. [22560452]
[25.09.2017] 02:55
[26.01.2017] 15:19
marek.ss
Mogę śmiało polecić apteki Zdrowit - cztery w Bytomiu są, akurat chodzę od jakiegoś czasu do tej na ulicy Felińskiego 63F, więc widzę, że apteka na wysokim poziomie. No i wiadomo, że cenowo wygląda to naprawdę nieźle.

IP i czas połączenia logowane. [22616395]
[10.04.2017] 10:47
Renatakozak
A zajdź sobie do jednej z Aptek Zdrowit - moim zdaniem wszystko będzie w porządku. Pracują tam pomocni farmaceuci, co jak co, ale naprawdę są oni bardzo pomocni. Do tego duży plus jest taki, że po prostu zawsze sytuacja jest taka, że leki dostaję od ręki... No i nie jest drogo. Wypowiadam się o aptece na ulicy Strzelców Bytomskich 250E, nie wiem jak w innych.

IP i czas połączenia logowane. [22704456]

» Odpowiedz na ten temat