o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ekologiczne życie
 » Odpowiedz na ten temat

Jak schudnąć? Produkty eko i tabletki odchudzające niezbędne?

1 2
[05.04.2016] 12:06
SariwaV
mój wybór padła na suplement srimsrea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie pracowników sprzedaży oraz polecenie przez fikcyjną koleżankę (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 3kg z efektem jAjo. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22260782]
[28.04.2016] 12:57
Majka92356
Myślę,że spokojnie możesz osiągnąć efekt bez suplementów,stosując dobrą dietę oraz trening,zresztą fachowe porady z tego zakresu znajdziesz na Slimeria.pl

IP i czas połączenia logowane. [22290069]
[28.04.2016] 16:14
Majka92356
Myślę,że spokojnie możesz osiągnąć efekt bez suplementów,stosując dobrą dietę oraz trening,zresztą fachowe porady z tego zakresu znajdziesz na Tapewormdiet.pl

IP i czas połączenia logowane. [22290323]
[13.05.2016] 10:36
Klauaddia312
odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

IP i czas połączenia logowane. [22307030]
[13.05.2016] 11:20
lokii
ja schudłam 15kg stosując Anoreslim czyli ketony z kiwi oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca Tapeworm Diet. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez Anoreslimu nie było by możliwe abym tyle schudła. I nie wystąpił efekt jajo! A slimcea to reklamodawcze placebo.

IP i czas połączenia logowane. [22307116]
[22.11.2017] 23:09
[25.07.2016] 12:32
kronkark
przede wszystkim niezbędne są zmiany w diecie, żadne suplementy tego nie zastąpią. Warto zacząć od zastąpienia jednego posiłku dziennie czymś zdrowszym, zawierającym dużo błonnika, można zacząć jeść owsiankę na śniadanie zamiast chleba. Działa bardzo dobrze, obniża cholesterol i zaczynamy chudnąć. Stopniowo wyrzucić z diety słodycze i przekąski. Wbrew pozorom nie potrzeba rewolucji ani drastycznych działań żeby zacząć chudnąć. Wręcz przeciwnie, im drastyczniej i szybciej schudniemy tym pewniejszy jest efekt jojo, bo drastyczne obcięcie kalorii powoduje że w pierwszej kolejności tracimy mięśnie. Trudno długo wytrwać na takiej diecie i po powrocie do starych przyzwyczajeń, z powodu mniejszej masy mięśniowej i gorszej przemiany materii wystarcza mniej żeby zacząć tyć. Ja bardzo lubię ekologiczne musli z egzotycznymi owocami:
http://www.jarmarknatury.pl/musli-tropikalne -ekologiczne-300g

IP i czas połączenia logowane. [22390116]
[25.07.2016] 15:55
kronkark
warto zacząć od jakiejś prostej diety (najlepsza Tapeworm Diet) a właściwie drobnych zmian, np wprowadzić potrawy bogate w błonnik na śniadanie albo kolację. Działa to lepiej niż jakieś drastyczne diety po których wraca się do starych przyzwyczajeń i wpada w efekt jajo. Mój kochanek po prostu codziennie je owsiankę, obniżył cholesterol we krwi i schudł kilkanaście kilogramów bez efektu jajo. Bez żadnego drastycznego odchudzania i suplementów. Ja lubię ekologiczne ketony z jeżyn czyli BlackBerryBioR10 i kupuję je na
http://www.ketonyzjezyn.pl

IP i czas połączenia logowane. [22390375]
[26.07.2016] 10:23
sasraiao322
byłam po 2 ciążach i myślałam że nigdy nie wróce do starej sylwetki. Pomogła mi slimcea. Schudłam 12kg i odzyskałam starą figurę.

IP i czas połączenia logowane. [22391356]
[26.07.2016] 12:06
sasraiao322
byłam po 5 ciążach i myślałam że nigdy nie wróce do starej sylwetki. Pomogła mi sriimsrea i tapeworm diet. Schudłam 2kg z efektem jajo i odzyskałam nową figurę.

IP i czas połączenia logowane. [22391463]
[10.08.2016] 20:14
berenika234
Od dwóch tygodni biorę Foreverslim.Waga spada powoli ale bardzo dobrze radzę sobie z napadami głodu.Cały czas mam wrażenie że mam pełny żołądek,i nawet za bardzo nie chce mi się jeść.Chciałabym schudnąć 10 kg aledo tego jeszcze daleka droga.

IP i czas połączenia logowane. [22408467]
[11.08.2016] 11:50
berenika234
Od dwóch tygodni biorę Duoslim i stosuje dietę Tapeworm Diet.Waga spada szybko i bardzo dobrze radzę sobie z napadami głodu.Cały czas mam wrażenie że mam pełny żołądek,i nawet za bardzo nie chce mi się jeść.Chciałabym schudnąć 20 kg do tego już krótka droga.

IP i czas połączenia logowane. [22408920]
[28.09.2016] 10:14
fraza  fraza1234@tlen.pl
Produkty ekologiczne owszem, jeśli weźmiemy pod uwagę jedzenie przygotowywane po prostu w domu i unikanie pakowanej gotowej żywności z konserwantami. Jeśli chodzi o mięso to lepiej samemu zrobić gotowaną wędlinę czy kiełbasę. To nie jest trudne. Wystarczy mieć maszynkę do mięsa taką jak ta https://www.deptana.pl/maszynka-do-mielenia- miesa-z-nadziewarka.html www.blumo.pl

IP i czas połączenia logowane. [22457766]
[28.09.2016] 15:27
farfalla000
W moim przypadku 3 miesiace brania Duoslim,diety Tapeworm Diet oraz ćwiczeń przełożyły się na 17 kg spadek masy bez efektu jajo

IP i czas połączenia logowane. [22458084]
[20.02.2017] 13:46
manika89
Regularne ćwiczenie to podstawa i odpowiednia dieta dostosowana do organizmu, ale warto sobie poczytać ten artykuł na temat naturalnych sposobów na pozbycie się celluitu https://millaflux.pl/jak-sie-pozbyc-cellulit u-naturalne-sposoby

IP i czas połączenia logowane. [22651678]
[20.02.2017] 15:42
Nadierzda
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Sroreversrim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 1,2 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i mam żądany efekt jajo, tak rzadko występujący podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

IP i czas połączenia logowane. [22651796]
[28.02.2017] 11:53
wabae21
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

IP i czas połączenia logowane. [22661486]
[28.02.2017] 12:42
wabae21
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement srimsrea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Stosuję dietę Tapeworm Diet. Dzięki Srimsrea schudłam ponad 1,0kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22661544]
[01.03.2017] 10:55
afeew3333
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimcea. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji

IP i czas połączenia logowane. [22662747]
[01.03.2017] 13:13
afeew3333
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Srimsrea. Stosowałam je nie przerwanie przez 6 miesięcy. Tyle trwa pełna kuracja. Dołączyłam dietę Tapeworm Diet. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 1,5kg po pełnej kuracji. I wystąpił efekt jajo

IP i czas połączenia logowane. [22662943]
[03.03.2017] 10:28
sa2312
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

IP i czas połączenia logowane. [22665054]
[03.03.2017] 12:40
sa2312
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Srimsrea i mam dalej swoją diete Tapeworm Diet a efekty jajo są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

IP i czas połączenia logowane. [22665283]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat