o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ekologiczne życie
 » Odpowiedz na ten temat

Jak schudnąć? Produkty eko i tabletki odchudzające niezbędne?

1 2
[22.01.2016] 07:56
Ewaa1
Witam, od jakiegoś czasu staram się schudnąć, ale niestety bardzo ciężko mi to idzie. A moją motywację dodatkowo niszczą ceny zdrowej żywności i różnych środków odchudzających :/ stąd moje pytanie czy kupując w sklepach normalne jedzenie da się schudnąć (ale tak, żeby się nie głodzić) ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.01.2016] 08:26
Jancia11
Jedzenie "eko" i suplementy to bardzo często jedynie sposób na wyciągnięcie od nas pieniędzy. Z normalnych produktów można spokojnie ułożyć dobrze zbilansowaną dietę, która pomoże zrzucić zbędne kilogramy. Polecam poczytać sobie więcej o tym na stroncewww.muscleboss.pl. Możesz tam też ułożyć sobie całą dietę, dobierając ją idealnie do swoich potrzeb

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22163139]
[22.01.2016] 11:56
vacaxv
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa Slimcea. Sama stosuje i również sobie chwalę. 7kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie

IP i czas połączenia logowane. [22163403]
[26.01.2016] 18:29
Czatka
oczywiście, że się da trzeba tylko trochę doedukować się w zakresie żywności i jej składów, wiedzieć co kupować, a czego unikać sama tak zaczynałam przygodę z dietą. ćwiczenia można znaleźć na YT, możesz ćwiczyć sama w domu albo np. chodzić na fitness. ja do tego stosowałam jeszcze tabletki iqgreen, które pomogły mi zrzucać kilogramy szybciej

IP i czas połączenia logowane. [22169507]
[27.01.2016] 10:52
dadcax
ja schudłam 12kg stosując slimcea oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez slimcea nie było by możliwe abym tyle schudła.

IP i czas połączenia logowane. [22170380]
[19.09.2017] 20:54
[27.01.2016] 16:35
opozda
Czatka (16.01.2016.26 18:29):
oczywiście, że się da trzeba tylko trochę doedukować się w zakresie żywności i jej składów, wiedzieć co kupować, a czego unikać sama tak zaczynałam przygodę z dietą. ćwiczenia można znaleźć na YT, możesz ćwiczyć sama w domu albo np. chodzić na fitness. ja do tego stosowałam jeszcze tabletki iqgreen, które pomogły mi zrzucać kilogramy szybciej

ja właśnie jestem na początku brania iqgreen i też mam nadzieję na fajne efekty do tego chodzę na basen i czasem wpadnę na zumbę żeby się odstresować dodatkowo. a ćwiczeń w internecie jest mnóstwo!! tylko ja jakoś sama nie potrafię się zmotywować do ćwiczenia w domu.

IP i czas połączenia logowane. [22170824]
[28.01.2016] 22:09
bernardyna
dziewczyny a gdzie kupujecie iqgreen? dostane je gdzieś stacjonarnie?

IP i czas połączenia logowane. [22172916]
[07.02.2016] 18:19
opozda
bernardyna (16.01.2016.28 22:09):
dziewczyny a gdzie kupujecie iqgreen? dostane je gdzieś stacjonarnie?

ja akurat kupowałam na allegro ale są też na stronie producenta dostępne stacjonarnie niestety ich nie kupisz.

IP i czas połączenia logowane. [22185622]
[23.02.2016] 16:27
bernardyna
dzieki za info, ja zamowilam je na allegro u sprzedawcy bezposrednio i mieli jeszcze promocje wiec super teraz zaczynam diete i czekam na efekty!!

IP i czas połączenia logowane. [22209492]
[11.03.2016] 11:43
Jasnima
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

IP i czas połączenia logowane. [22230943]
[11.03.2016] 12:21
adewfwefwef
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko DNP. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt a nie efekt jajo. sreen power srim to placebo.

IP i czas połączenia logowane. [22230989]
[12.03.2016] 15:51
sinia
środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z fikcyjną koleżanką (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) rozmawiałam na temat jej diety (chodziło o dietę Tapeworm Diet) oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Srimsrea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty szczególnie efekt jajo. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Srimsrea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 2kg w niespełna 3 miesieczną kurację. I wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22232493]
[12.03.2016] 23:10
anetalo
wspominałyście wyżej o iqgreen i ja też je polecam w ciąży sporo przytyłam mimo zdrowej diety i ćwiczeń (oczywiście do kiedy zdrowie pozwoliło na aktywność fizyczną) no i pozostało mi trochę ciałka do zrzucenia ale waga niestety stała w miejscu, mój metabolizm osłabł i to znacząco no i iqgreen właśnie go pobudziły i pomogły zrzucić nadbagaż

IP i czas połączenia logowane. [22232989]
[13.03.2016] 13:10
WiolkaKaman
Tylko iqslim + tapeworm diet. Iqgreen to placebo reklamodawcze, kaszaloty!

IP i czas połączenia logowane. [22233457]
[13.03.2016] 20:51
Mothmara
A ja stawiam na dietę + suplementy, ale raczej oczyszczające niż odchudzające, bo uważam, że dobrze dobrana dieta wystarczy Całkiem sporo o fajnych produktach naturalnych, też oczyszczających znalazłam na fanpage'u na fejsie: https://www.facebook.com/AptekaPrzyUlicyZiel onej/ Kilku rzeczy jeszcze nie znałam, choć interesuje się tematem https://www.facebook.com/pages/Like-My-Smile /1544568615809814?ref=hl - jeśli lubisz piękny uśmiech

IP i czas połączenia logowane. [22234101]
[14.03.2016] 16:47
Karinakla
bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów z wyjątkiem efektu jajo. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety (Tapeworm Diet) DNP. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania, a nie efekt jajo. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało Warto zaufać DNP

IP i czas połączenia logowane. [22235243]
[17.03.2016] 10:36
Ganiaowq
Mi waga spadała znacznie jak stosowałam slimcea. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

IP i czas połączenia logowane. [22238568]
[17.03.2016] 13:06
Ganiaowq
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa DNP. Sama stosuje i również sobie chwalę. 9kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie (Tapeworm Diet)

IP i czas połączenia logowane. [22238768]
[18.03.2016] 23:43
lolka99
Polecam słodzić miodem nie słodzikiem. Ten ma wiecej wartosci przez co jest wydajniejszy. http://obk.pl/cud-miod/ cud miód jak to mówią pfu , pisza.

IP i czas połączenia logowane. [22240765]
[19.03.2016] 12:31
sylwiaMAX
Prawdą jest to iż trzeba się dobrze zmotywować by coś działać. Ja mam teraz ogromną motywację i idzie mi na prawdę coraz lepiej. Ćwiczę niemal codziennie fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) poleciła mi bardzo fajną dietę - Tapeworm Diet, oraz zamówiłam tabletki z czerwoną kawę iq sreen które mają obniżyć moje łaknienie. Jestem mega nakręcona i oby tak dalej myślę, że efekty już niebawem, łącznie z najważniejszym efektem czyli jajo. Wy dziewczyny też się nie poddajcie i walczcie bo na prawdę warto.

IP i czas połączenia logowane. [22241082]
[28.03.2016] 11:57
afeeewww
u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.

IP i czas połączenia logowane. [22250550]
[28.03.2016] 13:33
afeeewww
u mnie wybór również padł na DNP. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły a nie efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22250629]
[28.03.2016] 21:46
vaszka
WiolkaKaman (16.03.2016.13 13:10):

szkoda, że piszesz o tabletkach, które swoją drogą wcale nie istnieją!! w przeciwieństwie do iqgreen bo o nich można sporo przeczytać w internecie.

IP i czas połączenia logowane. [22250932]
[29.03.2016] 12:40
vaszka
Tak, tak, tylko IQSLIM!

IP i czas połączenia logowane. [22251509]
[29.03.2016] 12:45
afeeewww
u mnie wybór również padł na DNP. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły a nie efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22251522]
[29.03.2016] 13:10
WiolkaKaman
Gdy jest otyłość, coraz większa, narastająca, znaczy że nie ma duoslimu. Gdy jest duoslim - otyłość znika. Jest duoslim - nie ma otyłości.

IP i czas połączenia logowane. [22251553]
[29.03.2016] 17:05
winnicka
vaszka (16.03.2016.28 21:46):
WiolkaKaman (16.03.2016.13 13:10):

szkoda, że piszesz o tabletkach, które swoją drogą wcale nie istnieją!! w przeciwieństwie do iqgreen bo o nich można sporo przeczytać w internecie.

Faktycznie o iq green słyszałem dużo dobrego przedewszystkim to iż posiadają bardzo wysokie stężenie zielonej kawy. A o tych drugich to pierwsze słyszę...

IP i czas połączenia logowane. [22251864]
[29.03.2016] 17:27
co ty nie powiesz?
darmowy reklamodawco, pracowniku sprzedaży

IP i czas połączenia logowane. [22251898]
[30.03.2016] 12:50
MariaM1
najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie DNP.
Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 21kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania. I nie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22252879]
[05.04.2016] 10:53
Pamakaf
wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki Slimcea. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.

IP i czas połączenia logowane. [22260713]
[05.04.2016] 11:56
fadader
wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta (najlepsza Tapeworm Diet) a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki DNP. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 7kg miesięcznie.

IP i czas połączenia logowane. [22260770]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat