o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

suplement diety

1 2 3 4 Strony tematu:
[21.01.2016] 14:05
Monika K.
Mam spora nadwagę i do tego słaba wolę. Słodycze to moja zmora. Może znacie jakieś suplementy diety, które nie szkodzą a pozwolą schudnąć.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.01.2016] 14:15
Iwonka B
A spotkałaś się może z taką propozycją http://pl.belightplus.com/leki-na-odchudzani e.html Be-Light Plus to suplement diety, który działa na węglowodany odpowiedzialne za przyrost kilogramów. Ten suplement jest znany na całym swiecie i cieszy się dużym uznaniem.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22162161]
[21.01.2016] 16:48
idiota reklamodawczy
założył temat dla darmowej reklamy placebo. Wytrzymał tylko 10 min. zanim sam sobie odpowiedział. Oczywiście wystąpił jako laska, bo na szkoleniach uczy się, że w ten sposób wzbudzi się większe zaufanie u potencjalnych łykaczy reklam.

IP i czas połączenia logowane. [22162405]
[28.01.2016] 20:01
geranium34
Rzeczywiście foreverslim działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy foreverslim takich problemów nie było.

IP i czas połączenia logowane. [22172760]
[29.01.2016] 11:52
geranium34
Rzeczywiście DNP działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy DNP takich problemów nie było.

IP i czas połączenia logowane. [22173416]
[29.06.2017] 14:33
[04.02.2016] 20:45
makatka45
Mnie do kupna i stosowania tabletek Foreverslim przekonała koleżanka.Długo jej nie widziałam i jak się spotkałyśmy to nie mogłam uwierzyć że można aż tyle schudnąć.Ale spróbowałam i teraz też mogę się pochwalić niezłym wynikiem jaki uzyskałam jest to 12 kg mniej.

IP i czas połączenia logowane. [22181978]
[05.02.2016] 16:11
makatka45
Mnie do kupna i stosowania tabletek Sroreversrim przekonała fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).Długo jej nie widziałam i jak się spotkałyśmy to nie mogłam uwierzyć że można aż tyle schudnąć.Ale spróbowałam i teraz też mogę się pochwalić niezłym wynikiem jaki uzyskałam jest to 2 kg mniej z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22183091]
[07.02.2016] 21:12
mostowa
Zgadzam się, dla mnie foreverslim okazał sie idelanym środkiem wspomagającym odchudzanie, a efekt to 3 rozmiary mniej w ubraniach

IP i czas połączenia logowane. [22185886]
[08.02.2016] 11:44
Charlie_sra
Tylko DNP + Tapeworm Diet, darmowi reklamodawcy, pracownicy sprzedaży!

IP i czas połączenia logowane. [22186563]
[08.02.2016] 11:59
dag.2509
Hej.
Ja też się odchudzałam długi czas w końcu fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) mi podsuneła lek o nazwie Sradipex schudłam 3 kilo w 3 miesiące. Zostało mi kilka sztuk tego cuda. Dziewczyny odzyskałam wiare w siebie i na prawdę to działa, jest efekt jajo. trzymam wagę już od prawie roku. Mogę pomóc jeśli któraś z was chce. Jak cos piszcie na priv. dag.2509@o2.pl
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22186607]
[25.02.2016] 10:33
Marianna13
Ja dotarłam do strony http://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszcz u/cla.html Suplementy diety oparte na CLA czyli sprzężony kwas linolowy.Suplementy diety z tym składnikiem pomagają w przemianie materii i budowie czystej tkanki mięśniowej.

IP i czas połączenia logowane. [22212130]
[25.02.2016] 12:17
jurczyk.jullia
Tylko duoslim jest skuteczny, pracownicy firm! I nie ma efektu jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22212341]
[11.03.2016] 21:58
tofinka
Ja zastosowałam Foreverslim i u mnie zdał on pozytywnie egzamin.14 kg które miałam nadwagi,padło w 3 miesiące

IP i czas połączenia logowane. [22231789]
[12.03.2016] 09:15
mercedess
Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się na Sroreversrim dopiero w tedy kiedy zobaczyłam efekty u mojej fikcyjnej bliskiej znajomej (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).U nas obydwóch efekt stosowania tych tabletek jest po prostu rewelacyjny. Efektem tym jest jajo

IP i czas połączenia logowane. [22232116]
[29.03.2016] 23:29
foton
tylko nie piszecie że takie suplementy to DODATEK od tego się magicznie nie chudnie, suplement wspomaga a nie odchudza. Ja stosowałem therm line man, typowo dla mężczyzn, zawiera garcinie, pieprz kajeński, Sinetrol, utrzymuje testosteron na poziomie, mnie dodawał energii. Ćwiczyłem i miałem dietę oczywiście. Efekt 17 kg w 5 miesięcy.

IP i czas połączenia logowane. [22252372]
[30.03.2016] 11:47
foton
tylko nie piszecie że takie suplementy to DODATEK od tego się magicznie nie chudnie, suplement wspomaga a nie odchudza. Ja stosowałem DUOSLIM, typowo dla mężczyzn, zawiera dupcinie, pieprz czejeński, Clenbuterol, utrzymuje testosteron na poziomie, mnie dodawał energii. Ćwiczyłem i miałem dietę oczywiście. Była to dieta Tapeworm Diet. Efekt 21 kg w 5 miesięcy, a nie efekt jajo! Wcześniej stosowałem therm line man, ale okazał się reklamodawczym placebo.

IP i czas połączenia logowane. [22252751]
[30.03.2016] 20:47
magnolia34
Ja już skończyłam się odchudzać z Foreverslimem udało mi się schudnąć.Ze zdrowiem nic złego się nie działo i nie dzieje a efekt jo-jo się nie pojawił.

IP i czas połączenia logowane. [22253661]
[31.03.2016] 11:16
KazimieraWrotycz
Ja już skończyłam się odchudzać z Duoslimem udało mi się schudnąć.Ze zdrowiem nic złego się nie działo i nie dzieje a efekt ja-jo się nie pojawił.

IP i czas połączenia logowane. [22254394]
[20.04.2016] 21:40
flawinia2
Ja już myślałam że nie pomoże mi żadna dieta,głodówka a tym bardziej jakiś suplement diety.Foreverslim dostałam od koleżanki więc nie miałam nic do stracenia i zaczęłam go brać.Teraz mogę jedynie stwierdzić że byłam bardzo niemądra że nie zdecydowałam się prędzej go zastosować.Chudnę i to jest najważniejsze.Dopiero zamówiłam następne dwa opakowania.

IP i czas połączenia logowane. [22280270]
[21.04.2016] 11:08
flawinia2
Ja już myślałam że nie pomoże mi żadna dieta,głodówka a tym bardziej jakiś suplement diety.Sroreversrim dostałam od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) więc nie miałam nic do stracenia i zaczęłam go brać.Teraz mogę jedynie stwierdzić że byłam bardzo niemądra że nie zdecydowałam się prędzej go zastosować.Podłączyłam Tapeworm Diet i chudnę i to jest najważniejsze.Dopiero zamówiłam następne dwa opakowania.

IP i czas połączenia logowane. [22280780]
[21.04.2016] 11:14
arkadia
Zdecydowane tak dla Sroreversrimu.Dla mnie jedyne tabletki które rzeczywiście odchudzają.W sumie dzięki tym tabletka nawet nie trzeba się aż tak starać.Waga spada bardzo szybko.Spodziewałam się że dzięki nim schudnę ale o takich efektach jajo nawet nie marzyłam.

IP i czas połączenia logowane. [22280795]
[21.04.2016] 11:15
to do was, pracownicy firm
Mówi się, pisze: "tym tabletkom", a nie "tym tabletką", głąby bez szkoły!

IP i czas połączenia logowane. [22280798]
[21.04.2016] 13:10
RotWein
No to bez zmiany przekonań na pewno nie schudniesz. Nie ma magicznego środka na chudnięcie.
Dieta + ćwiczenia. Ograniczając ilość jedzenia Twój organizm może być ospały, więc możesz stosować naturalny suplement dodający energii hepatica Ashwagandha. Akurat starczy Ci na trzy miesiące. Jeśli będziesz ćwiczyć i dobrze się odżywiać to powinno Ci ubyć 12 kg

IP i czas połączenia logowane. [22280970]
[21.04.2016] 16:28
makatka45
Mnie do kupna i stosowania tabletek Sroreversrim przekonała fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).Długo jej nie widziałam i jak się spotkałyśmy to nie mogłam uwierzyć że można aż tyle schudnąć.Ale spróbowałam i teraz też mogę się pochwalić niezłym wynikiem jaki uzyskałam jest to 2 kg mniej z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22281262]
[23.04.2016] 21:21
fikamika
Ja stosowałam Foreverslim i nie ukrywam, ze tak jak początkowo byłam sceptyczna jak zaczęłam brac ten środek, ta po zakończeniu byłam przeszczęśliwa. 15 kg mniej.

IP i czas połączenia logowane. [22284063]
[24.04.2016] 12:26
fikamika
Ja stosowałam Sroreversrim i nie ukrywam, ze tak jak początkowo byłam sceptyczna jak zaczęłam brac ten środek, ta po zakończeniu byłam przeszczęśliwa. 5 kg więcej z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22284481]
[29.04.2016] 17:18
Wera04
Zacznij więcej się ruszać i mniej jeść a na pewno skutecznie schudniesz! Trzeba tylko chcieć! Moge Ci polecić bardzo fajne ćwiczenia dla kobiet z serii 5 fit energy + program fitnesowy. Mi się udało schudnąć 6 kg w miesiąc.

IP i czas połączenia logowane. [22291746]
[01.05.2016] 11:17
umiesz czytać czy tylko pisać
5 szit + kretynina to gówno reklamodawcze.

IP i czas połączenia logowane. [22293641]
[22.05.2016] 21:31
marietta s
Foreverslim to nie dieta, tylko tabletki, ale fakt faktem systematycznie wszystko robić i pilnować zasad kuracji, bo w przeciwnym wypadku wyjdą z tego tylko problemy. Najważniejsze moim zdaniem jest zmienianie stylu życia, bo tylko wtedy tabletki dadzą najlepsze efekty.

IP i czas połączenia logowane. [22318404]
[23.05.2016] 12:27
vadaewq
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jajo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz DNP i stosuję Tapeworm Diet jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 15kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.

IP i czas połączenia logowane. [22318892]
[30.05.2016] 16:08
łaki
Jak ja wybierałam suplement diety to również kierowałam się składem. Najobszerniejszy i najbardziej przemyślany skład miały tabletki Foreverslim. Wiem bo trochę się znam na tym. Stosowałam 3 miesiące. Ten okres potwierdził mój dobry wybór. Tabbletki Foreverslim skutecznie pozwoliły mi pozbyć się nagromadzonego tłuszczu.

IP i czas połączenia logowane. [22327705]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat