o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Zakup nowych okien

[12.01.2016] 16:30
AlicjaLeska
Orientujecie się może, ile teraz średnio kosztują takie w miarę dobre okna? Szukam obecnie czegoś na wymianę, bo ze starymi przy takiej pogodzie można zwariować i rozważam skorzystanie z ofertywww.mebelplyt.net.pl . Tego co się dowiadywałam o ich oknach, mają niski współczynnik przenikania ciepła, a pod względem akustyki, też spełniają wysokie normy, wobec tego, może warto je kupić- jak sądzicie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.02.2016] 16:48
Karolina Kolak
Moim zdaniem dobre okna nie mogą być zbyt tanie Tutaj trzeba pamiętać, że jeżeli zainwestujemy w najtańsze produkty, szybko się to na nas zemści ponieważ, może się okazać, że bardzo dużo ciepła ucieka nam z domu.Bardzo ciekawymi produktami są na pewno produkty Budvar. Tutaj mamy możliwość zakupu okien, które powstają w oparciu o najnowszą technologię, a dodatkowo nie musimy się obawiać o straty ciepła, czy też ich stronę stylistyczną.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22203469]
[24.03.2016] 11:31
dotek
Przede wszystkim dzisiaj kupowałbym okna trzyszybowe https://oknarzeszow.wordpress.com/2015/12/28 /okna-dwu-czy-trzyszybowe/ na dobrych profilach.

IP i czas połączenia logowane. [22246599]
[28.04.2016] 15:23
Spartanin17
Mój subiektywny ranking:
Drutex - lider, głównie w kategorii ilości i wśród tanich okien. Sporo jednak problemów na dalszym etapie eksploatacji.
Petecki - ambicje, jak ten wyżej dużo o sobie mówi i próbuje sporo o sobie napisać pochlebnych opinii
Dako - uzasadnione ambicje na poziom premium. Mają też aluminium
Oknoplast - z tych najbardziej uznany

IP i czas połączenia logowane. [22290267]
[15.06.2016] 14:20
sylwekdionizy
U mnie Drutex jest na pierwszym miejscu, bo cena zachęca, okna wyglądają solidnie, mam je w domu od roku i nic się złego nie dzieje, dobra termoizolacja. Warto poczytać parametry. Teraz syn się buduje i zastanawiamy się czy postawić na drutex, bo sprawdzony czy przetestowac inna znana firme. Ja mam okna PCV drutexowe a syn chce drewniane. Ma ktoś drewniane od nich i podzieliby się opinia?

IP i czas połączenia logowane. [22345942]
[21.10.2017] 23:26
[11.07.2016] 10:41
Martula321
Jeśli szukasz godnej zaufania firmy, która zajmuje się oknami, to lepiej zatrudnij kogoś sprawdzonego już przez wiele osób, tak, żebyś miał pewność jakości ich usług... Ja ze swojej strony mogę Ci polecić jeden serwis, stuprocentowo warty uwagi, który oferuje na przykład regulacja okien bielskowww.oknaserwis.com.pl. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22374285]
[29.07.2016] 10:25
flawless
Moim zdaniem warto zainwestowac w okna Stolmaru. Konstrukcje są wykonane z aluminium, co sprawia, że okno jest wyjątkowo wytrzymałe, tutaj można poczytać więcej: http://stolmar24.com/systemy-aluminiowe/ W każdym razie my mamy te okna i nie narzekamy. Upłynął już rok od montażu i absolutnie nic się z nimi nie dzieje.

IP i czas połączenia logowane. [22395606]
[08.08.2016] 15:00
ksenia.zemanek
ostatnio wymieniałam okna w pokoju na poddaszu wybrałam okna dachowe z oferty bauen.pl polecam - No przecież do tego służą reguły, rozumiesz? Żebyś się dobrze zastanowił, zanim je złamiesz.

IP i czas połączenia logowane. [22406354]
[30.09.2016] 12:21
magick992
Jeżeli, można coś doradzić to proponuje zapoznanie się z ofertą tej firmy
http://dako-nowysacz.pl/ , bardzo dobra jakość surowców w dobrych cenach.

IP i czas połączenia logowane. [22460152]
[29.10.2016] 20:07
came for
jak chcesz kupic okna mega dobrej jakości i chcesz by Ci wszytsko profesjonalnie wykonali plus zamontowali itd , to ja polecam firmę carpenter jak jesteś z bydgoszczy . obsługa bardzo miła , firma trzyma sie terminów usług co było dla mnie bardzo ważne

IP i czas połączenia logowane. [22497984]
[17.11.2016] 18:00
agnieszka.norbet
powtierdzam . Dla osób , które sa z bydgoszczy a chcą np kupic okna , to carpenter wg mnie jest na prawde strzałem w dziesiatke .Ja okna łukowe czekałam około 4 tygodni . Wszystko przywieżli w terminie . Poza tym w ofercie firmy jest pełen zakres stolarki

IP i czas połączenia logowane. [22521884]
[18.11.2016] 14:39
Piotr454
Witam
Jak powyżej , również polecam okna firmy Budvar. Mają wiele ciekawych rozwiązań min. trzecia uszczelka, wydają certyfikat na brak ołowiu.Jak ktoś szuka drzwi na taras to mają rewelacyjny system unoszono- przesuwny, który z łatwością przesuwa skrzydło http://www.budvarcentrum.pl/produkt/t-slide- system-przesuwny-pcv-pvc-budvar-centrum. W 100% mogę polecić firmę

IP i czas połączenia logowane. [22522845]
[19.11.2016] 17:36
andzej52zero
Okna to raz, a dwa to parapety, pomyślałeś o parapetach ? Słyszałem że parapety pcv bielsko mają bardzo dobre produkty http://www.okmar.com.pl/pl/parapety-wewnetrz ne-pvc.html
Stare parapety zamieniłem na nowe wraz z nowymi oknami w mieszkaniu i jestem zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22524290]
[23.11.2016] 11:09
Mike Posner
Jeszcze weź pod uwage fakt rodzaj okien , chcesz okna pcv czy chcesz okna drewniane? o to jest pytanie , a jak wymieniasz okna to logiczne ,ze z parapetami Swoja droge równiez poleca firme carpenter z bydgoszczy . Jedna z dłużej działających firm w Bydgoszczy w branży stolarki otworowej, działa od 2004 roku

IP i czas połączenia logowane. [22529438]
[23.12.2016] 14:03
proctor392
Polecam Firmę Bergen oraz ich sklep http://www.labradoor.pl/ Szeroki wybór okien i drzwi, wiodących producentów.

IP i czas połączenia logowane. [22570488]
[10.01.2017] 12:28
ande.lue
Polecam przejrzeć ofertęwww.oknopremium.com.pl albo poprosić o wycenę To firma z Krakowa, my od nich braliśmy okna PCV.

IP i czas połączenia logowane. [22595412]
[13.02.2017] 13:03
Przemek_88
Dzięki za info, właśnie szukałem jakiejś dobrej firmy w Krakowie.

IP i czas połączenia logowane. [22644394]
[13.02.2017] 19:32
knotyz21
Polecam zajrzeć na tę stronę http://www.dark-roll.pl

IP i czas połączenia logowane. [22644803]
[14.02.2017] 12:17
Edek Gwiżdż
Kiepskie te okna. Nic szczególnego :/

IP i czas połączenia logowane. [22645451]
[14.02.2017] 12:25
Zibi3
To prawda, żadna rewelacja. A w Krakowie zerknijcie do salonu http://www.drzwi-okna.krakow.pl/ myślę, że nie pożałujecie.

IP i czas połączenia logowane. [22645458]
[21.07.2017] 09:03
miecia215
Polecam okna drewniane. Może kosztują odrobinę więcej, ale na tym nie warto oszczędzać. To zakup na długie lata. Drewno oprócz swoich naturalnych właściwości, prezentuję się pięknie. Ja kupowałam uwww.muszynscy.pl i mogę śmiało polecić.

IP i czas połączenia logowane. [22774066]
[21.07.2017] 12:42
idiotyczny nick z numerkiem
Powiedz w takim razie, głąbie reklamodawczy, piszący jako laska dla zwiększenia zaufania, na czym, wg ciebie, można oszczędzać?

IP i czas połączenia logowane. [22774147]
[05.08.2017] 09:26
kazachstanpolska
W mazowieckim w sprawie okien, polecam udać się do firmywww.ravenokna.pl. Są bezpośrednim producentem, a ich produkty zasługują na uznanie, co do jakości wykonania i przystępnej ceny.

IP i czas połączenia logowane. [22783301]
[05.08.2017] 16:16
znowu ci "oni"
Czy gamonie reklamodawcze nigdy się nie nauczą, że gdy piszą o swojej firmie to właściwa jest forma "my".

IP i czas połączenia logowane. [22783439]

» Odpowiedz na ten temat