o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

U kogo zrobić implanty zębów?

1 2
[11.01.2016] 12:08
berenikka
Potrzebuję zrobić implant zęba, ale nie mam pojęcia kto zrobi to dobrze. Mieszkam w Skierniewicach - znacie kogoś w okolicy dobrego? Szukam naprawdę specjalisty, bo bardzo boję się zabiegu. W grę najdalej wchodzą Łódź i Warszawka. Ktoś coś?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.01.2016] 12:36
jaco_36
Ja mieszkam od 5 lat w Norwegii i na zrobienei implantów leciałem specjalnie do Łodzi. Znalazłem na znanym lekarzu dr Cynkiera - jeden z najlepszych specjalistów w kraju. Mam droższą opcję (choć różnica w cenach między droższym a tańszym nie jest jakaś mega wielka, ale o tej firmie czytałem że jest bardzo dobra) - implant Ankylos.
Droższa opcja w PL to i tak o wiele taniej niż najtańsza w Norwegii, a jakość ta sama, a może nawet lepsza, bo w PL mogłem pozwolić sobie na najlepszego specjalistę. Wszystko przebiegło bezboleśnie - chyba, że ktoś za ból uznaje wstrzyknięcie znieczulenia. Po wkręceniu implantu musiałem odczekac 3 mies. Wtedy znów przyleciałem by robić nakładkę zębową (zapomniałem jak to się nazywa specjalistycznie) na implant. Nie pamietam adresu tej kliniki, ale jak wpiszesz cynkier łódź na pewno znajdziesz.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22146778]
[11.01.2016] 13:09
idiota reklamodawczy
założył temat stosując typową kamuflażową technikę reklamodawczą niby zapytania. Wkrótce sam sobie odpowiedział wpisując darmową reklamę komercyjnej kliniki. Oczywiście uważa, że na forum są tacy sami idioci jak on i łykną reklamę niczym wygłodniały pelikan.

IP i czas połączenia logowane. [22146823]
[12.01.2016] 11:20
kot.karolina85
@berenikka - a po co ci to? Który to zab? bo jak z tylu to moze nie bedzie widac i nie warto robic?

IP i czas połączenia logowane. [22148428]
[12.01.2016] 19:32
berenikka
@kot.karolina85 - to z tyłu, ale wiesz, ajk nie zrobię implanta to kość będzie zanikać i później inne zęby mogą zacząć sie ruszać - nie daj boże też wypadną.. :/ Implant to konieczność
@jaco_36 - dzięki, sprawdzę to!
@idiota reklamodawczy - nie pisz tak, bo nikt mi nikogo nie podsunie już. w ten sposób na pewno nie pomagasz.

IP i czas połączenia logowane. [22149149]
[22.01.2018] 15:24
[19.01.2016] 12:20
basiabaluty
Popytaj w http://www.medycynaistomatologia.pl/ - tam córce robili górną trójkę. Mają faceta od implantów, co za granicą ciągle jakieś dodatkowe szkolenia robi. Płaciła tylko za implant - wizyty w trakcie leczenia (przez ok 4 mies.) miała za darmo.

IP i czas połączenia logowane. [22158957]
[25.01.2016] 10:31
berenikka
Jutro mam umówioną konsultację u dr Cynkiera! Udało się jakoś wcisnąć w jego grafik... Dam znać wieczorem jutro co i jak!

IP i czas połączenia logowane. [22167156]
[01.02.2016] 09:29
berenikka
Jestem po spotkaniu. W połowie lutego wkręcam implanta!! Udało mi się wyłapać w miarę szybki termin, ale podobno na razie tylko wkręci śrubę a ząb to dopiero za kilka miesięcy... No nic, poczekam. Bardzo się cieszę, że to już zaklepane, bo najtrudniej było podjąć decyzję. Lekarz bardzo miły - dokładnie wyjaśnia o co chodzi z implantami, o tym jak jest "montowany". Widać, że zna temat od lat, więc jestem dobrej myśli!

IP i czas połączenia logowane. [22177201]
[01.02.2016] 12:36
ale on się w ogóle nie zna
Ten Cyngiel to hohsztapler, nie chodźcie tam!

IP i czas połączenia logowane. [22177400]
[17.04.2016] 14:04
Ekspert NOBEL BIOCARE
Berenikko, wszczepienie implantu odbywa się w warunkach ambulatoryjnych pod znieczuleniem miejscowym (pacjent nic nie czuje) i nie ma się czego obawiać. Nasza firma Nobel Biocare jest światowym liderem w dziedzinie implantologii oraz organizatorem bezpłatnych konsultacji implantologicznych. Na indywidualnych konsultacjach lekarz dokładnie wyjaśnia na czym polega leczenie, ile trwa i jaka może być jego cena. Aby wziąć udział w takiej konsultacji, wystarczy wypełnić formularz na stronie http://pacjenci.nobelbiocare.pl/. Jeśli wybierasz Warszawę, możemy polecić tam sprawdzone kliniki.
Chętnie również odpowiem na Twoje pytania związane z produktami lub usługami świadczonymi przez firmę NOBEL BIOCARE.
Pozdrawiam
Ekspert NOBEL CARE

IP i czas połączenia logowane. [22275730]
[22.04.2016] 14:01
joannakr
klinika soldent!! koniecznie! Super profesjonalna obsługa, działają błyskawicznie. Dzięki wizytom u nich czuję się pewnie i komfortowo na fotelu dentystycznym. Jestem po wstawianiu dwóch implantów i nie wyobrażam sobie korzystać z usług innej kliniki. Zabieg trwał krótko, bezboleśnie. Mogłam od razu wykonywać wszystkie czynności po wyjściu z gabinetu!
Gorąco pozdrawiam cały personel!

IP i czas połączenia logowane. [22282389]
[22.04.2016] 22:23
paulak89
Ekspert NOBEL BIOCARE (16.04.2016.17 14:04):
Berenikko, wszczepienie implantu odbywa się w warunkach ambulatoryjnych pod znieczuleniem miejscowym (pacjent nic nie czuje) i nie ma się czego obawiać. Nasza firma Nobel Biocare jest światowym liderem w dziedzinie implantologii oraz organizatorem bezpłatnych konsultacji implantologicznych. Na indywidualnych konsultacjach lekarz dokładnie wyjaśnia na czym polega leczenie, ile trwa i jaka może być jego cena. Aby wziąć udział w takiej konsultacji, wystarczy wypełnić formularz na stronie http://pacjenci.nobelbiocare.pl/. Jeśli wybierasz Warszawę, możemy polecić tam sprawdzone kliniki.
Chętnie również odpowiem na Twoje pytania związane z produktami lub usługami świadczonymi przez firmę NOBEL BIOCARE.
Pozdrawiam
Ekspert NOBEL CARE

Ja niedawno też wszczepiałam od nich implanty (zaprojektowane indywidualnie) ponieważ miałam mały wypadek straciłam 3 i 4 u góry. Nie mogłam ani się uśmiechać ani nic pogryźć. Bardzo się cieszę że się na nie zdecydowałam. Są bardzo dobre zachowują się jak naturalne zęby i nie trzeba szlifować sąsiadujących. Teraz nie muszę się wstydzić i mogę się normalnie uśmiechać i jeść.

IP i czas połączenia logowane. [22283050]
[29.04.2016] 11:19
Basia33
Dla mnie takie implanty wykonywano w Rzeszowie w Laboratorium Pięknego uśmiechu http://lpustomatologia.pl/implanty-rzeszow/ i jestem strasznie zadowolona. Bardzo profesjonalne i przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko zostało mi dokładnie pokazane i wytłumaczone, dodatkowo w bardzo przyjaznej atmosferze.

IP i czas połączenia logowane. [22291261]
[05.05.2016] 09:51
Mariapach
joannakr (16.04.2016.22 14:01):
klinika soldent!! koniecznie! Super profesjonalna obsługa, działają błyskawicznie. Dzięki wizytom u nich czuję się pewnie i komfortowo na fotelu dentystycznym. Jestem po wstawianiu dwóch implantów i nie wyobrażam sobie korzystać z usług innej kliniki. Zabieg trwał krótko, bezboleśnie. Mogłam od razu wykonywać wszystkie czynności po wyjściu z gabinetu!
Gorąco pozdrawiam cały personel!

Też byłam u nich kilka dni temu Bede wstawiać też implant. Fajne, ładne miejsce. Wbudzili bardzo moje zauufanie Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło sprawnie!

IP i czas połączenia logowane. [22297735]
[11.05.2016] 14:24
gosiekk_
Może Artodonto? Sama zastanawiam się, czy tam nie pójść, bo myślę nad zrobieniem licówek http://artodonto.eu/artykuly/stomatologia-es tetyczna/licowki-porcelanowe/ . Widzę, że też robią implanty, to może warto sprawdzić. Był ktoś z Was i może podzielić się opinią?

IP i czas połączenia logowane. [22304997]
[25.05.2016] 13:44
blaz
Dental Clinic w Józefowie pod Warszawą - moja mama była i bardzo poleca. Cenowo wypadają całkiem ok, oprócz tego wspominała, że obsługa super i w ogóle.

IP i czas połączenia logowane. [22321662]
[14.06.2016] 13:48
Olek76
Ja implant zęba miałem robiony w gabinecie http://www.truszel.pl/. Muszę przyznać że nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu. Ząb wygląda naturalnie i czuje jakby był po prostu mój.

IP i czas połączenia logowane. [22344736]
[30.06.2016] 10:32
Monika84
Jeśli jestes z Gliwic to mogę polecić gabinet http://www.hercka.pl/. Ja właśnie tam miałam robiony implant i jestem bardzo zadowolona z niego. Wygląda tak samo jak moje zęby, nie wyróżnia się kolorem i już się do niego przyzwyczaiłam.

IP i czas połączenia logowane. [22361705]
[30.06.2016] 12:18
Monika84
Monika84 (16.06.2016.30 10:32):
Jeśli jestes z Gliwic to mogę polecić gabinet...

A jak jesteś z Suwałk to też radzę ci przyjechać. Nie oszczędza się na zdrowiu!

IP i czas połączenia logowane. [22361828]
[13.07.2016] 17:52
Paulinka9346
To prawda,do dobrego gabinetu warto przyjechać nawet z drugiego końca Polski. Znam ten ból jeżeli chodzi o same implanty,natomiast bardzo ważna jest także higiena jamy ustnej,tutaj przydadzą się dobre artykuły do pielęgnacji,które ja osobiście zamawiam na TWsklep.pl

IP i czas połączenia logowane. [22377165]
[22.07.2016] 12:34
Shee
Ja również zastanawiam się nad uzupełnieniem ubytków. O implantach dowiedziałem się stosunkowo niedawno, ale nie wiedziałem do końca jak się je wykonuje. Tutaj bardzo jasno zostało to opisane http://odent.pl/zakladanie-implantu-przebieg / - myślę, że może się komuś przydać

IP i czas połączenia logowane. [22387134]
[28.07.2016] 13:33
Majeczka12
Sama musiałam zrobić implant zęba. Długo szukałam odpowiedniego stomatologa. W końcu trafiłam na firmę http://lpustomatologia.pl/ i szczerze polecam, fachowa obsługa

IP i czas połączenia logowane. [22394387]
[31.07.2016] 18:57
leon.sara
Nie wyobrażam sobie iść gdzieś indziej, odkąd odkryłam Bonelli dental.

IP i czas połączenia logowane. [22398576]
[29.08.2016] 10:50
Olka86
Jeśli jesteś z Olsztyna lub okolic to polecamwww.rojekdental.pl. Miałam tam zakładany implant czwórki i jestem z niego zadowolona. Wygląda identycznie i niczym się nie wyróżnia spośród reszty zębów.

IP i czas połączenia logowane. [22426932]
[29.08.2016] 12:39
Olka86
A jak jesteś z Wałbrzycha to też radzę ci przyjechać do Rojka. Na zdrowiu się nie oszczędza!
P.s. Na ogólnej dyskusji figurujesz jako DamianK85, tłuku reklamodawczy od Rojka.

IP i czas połączenia logowane. [22427078]
[29.08.2016] 21:16
kama39
Ja jestem z Krakowa, implanty wstawiałam w klinice Luxdentica. Osobom z Krakowa i okolicy mogę polecić tę klinikę z czystym sumieniem. Pan dr Wilisowski, implantolog, u którego ja wykonywałam zabieg, to prawdziwy specjalista. Byłam pod wrażeniem jego wiedzy i doświadczenia! Zabieg przebiegł sprawnie, bez żadnych komplikacji Teraz implanty można wstawić już w 1 dzień -> http://www.luxdentica.pl/implanty-w-1-dzien. To naprawdę prosty zabieg, ale warto wybrać lekarza, który przeprowadzi go prawidłowo.

IP i czas połączenia logowane. [22427669]
[19.09.2016] 10:38
gosciers
Tutaj trzymajcie namiary - http://www.newdentclinic.pl/alaa-eljamal
To w Poznaniu, ale kawał fachowca z doświadczeniem i umiejętnościami. Konkretni ludzi, którzy radzą, kontrolują, pomagają i właśnie dzięki temu sami jesteśmy zadowoleni, a jeszcze wielu osobom usługi polecaliśmy.

IP i czas połączenia logowane. [22447845]
[19.09.2016] 12:30
a od kiedy to
kama39 (16.08.2016.29 21:16):
Osobom z Krakowa i okolicy mogę polecić tę klinikę z czystym sumieniem.

darmowi reklamodawcy mają czyste sumienie?

IP i czas połączenia logowane. [22448052]
[19.09.2016] 20:00
maskazx
W Katowicach to chyba implantologia w klinice Borczyk ma spore uznanie? Na http://www.borczyk.pl/gabinet-stomatologiczn y-katowice/implanty-zebow/ można poczytać o samych implantach, ale i technologiach stosowanych w klinice.

IP i czas połączenia logowane. [22448571]
[24.10.2016] 21:41
marcysiazx
Jeśli chodzi o lubelskie, to zdecydowanie warto zaufać specjalistom z http://www.aldent.lublin.pl/ , maja nie tylko doświadczenie, ale także doskonały sprzęt i materiały.

IP i czas połączenia logowane. [22491678]
[21.12.2016] 09:14
riki32
Jest wiele klinik, które się tym zajmują. Tutaj http://www.awodent.pl/pl/implantologia-warsz awa/ masz klinikę z Warszawy. Najlepiej poszukaj sobie opinii w sieci, popytaj znajomych, porównaj zakres usług i ceny, a później wybierz taką placówkę, która będzie Ci odpowiadała.

IP i czas połączenia logowane. [22567365]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat