o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Idiota reklamodawczy od foreverslimu działa. Zawsze ten sam styl pisania.

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[02.01.2016] 12:24
uwaga na drogie placebo
Brak spacji po kropce i brak kropki po ostatnim zdaniu. Oczywiście dla zwiększenia zaufania reklamodawczego pisze jako laska.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.01.2016] 17:19
Noo,no
Przecież na szkoleniach uczy się, że występując jak laska uzyska się większą wiarygodność u łykaczy reklam. Do tego jeszcze musi być odpowiednia otoczka reklamodawcza, tzw. bawełna kamuflażowa do owinięcia darmowej reklamy. Inaczej mówiąc - urzekająca historia. Zwykle jest to fikcyjna koleżanka albo siostra, która "schudła i poleciła" badziewne tabletki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22133807]
[05.01.2016] 12:55
a idiota znów działa

IP i czas połączenia logowane. [22138049]
[07.01.2016] 17:19
siusiencja
Nie kupujcie drogiego placebo. Foreverslim nie działa.

IP i czas połączenia logowane. [22141537]
[07.01.2016] 20:17
indyk0022
Dupustim to super sprawa - redukcja tkanki tłuszczowej. Fikcyjna znajoma (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) robiła taki zabieg w Dupa Clinic w Katowicach i mówi, że rewelacja - zresztą to po niej widać. Już po pierwszym zabiegu widać efekty, chociaż cała seria obejmuje 6-12 zabiegów. Fajne promocje mają (oni) w tym salonie, chyba ja też się wybiorę
Oto typowa darmowa reklama drogiego zabiegu w badziewnej klinice. Darmowy reklamodawca - idiota zasrał nią wszystkie tematy o odchudzaniu.
Używa formy "mają", mimo że jest pracownikiem kliniki.

IP i czas połączenia logowane. [22141797]
[22.11.2017] 17:27
[08.01.2016] 17:41
tłuk reklamodawczy
pracownik firmy, używa też często sformułowania "dzięki tym tabletkĄ". Jak można być takim głąbem.

IP i czas połączenia logowane. [22143014]
[09.01.2016] 16:44
demaskacja reklamodawców
Jak łatwo zdemaskować pracownika firmy, reklamującego tabletki na odchudzanie?
Wystarczy reklamodawczo polecić fikcyjny produkt. Wkrótce pojawią się komentarze niby lasek typu "ja brałam, to nie działa", "to drogie, szkoda pieniędzy", a następnie reklama swoich tabletek.
Buahaha

IP i czas połączenia logowane. [22144158]
[09.01.2016] 18:38
no właśnie
Czym głupszy link żeński z numerkiem, tym większe zaufanie u łykaczy reklam.

IP i czas połączenia logowane. [22144317]
[12.01.2016] 16:56
wypad, darmowi reklamodawcy
A największym idiotą jest pracownik sprzedaży od placeba iqslim. Pisze jako odchudzona laska i obrusza się, że "nie wszyscy są reklamodawcami". Buahaha, ale gamoń.

IP i czas połączenia logowane. [22148878]
[13.01.2016] 13:09
idiota reklamodawczy
pracownik sprzedaży od amerykańskich tabletek IQSREEN też działa. Pisze urzekające historie o mamusi i koleżankach, tzw. bawełnę reklamodawczą do owinięcia darmowej reklamy. Jest spamerem, a krytyczne uwagi uważa za hejt.

IP i czas połączenia logowane. [22150357]
[14.01.2016] 13:17
iloniinio
OTO KOLEJNY GWIAZDOR REKLAMODAWCZY:
fikcyjna ciotka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) mi mówiła o tabletkach srimsrea ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ?
że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze srimsrea dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ fikcyjna ciocia (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) schudła aż 4kg z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22151869]
[20.01.2016] 20:20
jankava
moja fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy da idiotów) zamówiła slimsrea ponieważ bardzo jej fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy da idiotów) polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
Siostra fikcyjna schudła w miesiąc 2 kg z efektem jajo więc slimsrea fajnie działa

IP i czas połączenia logowane. [22161096]
[04.02.2016] 12:29
szałwiowa
Stosowałam Sroreversrim razem z fikcyjną siostrą (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) kupowałyśmy wspólnie po prostu było taniej.Każda z nas schudła ale różnie .Mnie udało się schudnąć więcej może dla tego żę wagę początkową miałam o wiele większą niż ona.Ale najważniejsze że obu nam się udało.

IP i czas połączenia logowane. [22181393]
[05.02.2016] 13:18
majka.skotniczna
Teraz pojawił się kolejny idiota reklamodawczy od tabletek placebo Srilvets.

IP i czas połączenia logowane. [22182845]
[15.02.2016] 12:54
walenciaav
miałam nie proporcjonalna nadwagę. Kwestia genów i budowy ciała. Schudłam bez problemu mimo to z suplementem diety DNP. Stosowałam go 3 miesiące i przez ten okres schudłam coś koło 15kg. Da się.

IP i czas połączenia logowane. [22196799]
[18.02.2016] 12:08
wladka
Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie, jak Duoslim.Stosowałam go 3 miesiące i 15 kg mniej bez efektu jajo

IP i czas połączenia logowane. [22201304]
[19.02.2016] 12:40
aftyka
stosowałam amerykańskie tabletki iqslim i w końcu udało mi się zrzucić ten mój nadbagaż który przybył mi po ciąży. w trzy miesiące schudłam 21kg bez wiszącej skóry efektu jajo itp. wagę utrzymuję i cieszę się bardzo z mojej nowej sylwetki

IP i czas połączenia logowane. [22203131]
[20.02.2016] 12:32
marlena78
witam.też długo nie mogłam schudnąć.Fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) poleciła mi pewien suplement,jak na moją kieszeń nie był tani,ale zaryzykowałam i nie żałuje.Teraz az miło w lustro popatrzeć.Pewnie o nim słyszałyście,bo ostatnio jest dosyć popularny.
http://nplink.net/DupaCycki

IP i czas połączenia logowane. [22204508]
[27.02.2016] 16:47
Anita_K
W dupie z waszymi reklamami stron i 4ver-slimu. Tylko duoslim jest skutecznym środkiem, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22215511]
[29.02.2016] 12:49
gabawer
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement DNP. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki DNP schudłam ponad 15kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji. I nie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22217668]
[02.03.2016] 12:19
mruczkowa
Duoslim to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że suplement diety może być aż tak skuteczny.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 18 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22220451]
[03.03.2016] 12:10
aska123
Hej! Ja od pół roku łączę Sreen Power Srim z ćwiczeniami fizycznymi i widzę naprawdę piękne efekty! Ten suplement zawiera m.in. czerwoną kawę, czuję jego działanie, bo jestem pobudzona, pełna życiai chęci do zmiany swojego ciała! Teraz jest w promocji ten suplement i kupię go jak tylko mi się skończy ta puszka Jak coś:www.allegro.pl/duposkolin-czerwona-kawa-star y-jeczmien-dietatapeworm-pas-i6023744051.html

IP i czas połączenia logowane. [22221627]
[03.03.2016] 16:38
izdebska
na mnie w końcu rzeczywiście zadziałały amerykańskie tabletki iqslim chociaż podchodziłam do tego z dużym dystansem. dietę miałam (Tapeworm Diet), ćwiczenia też ale podkusiło mnie żeby chudnąć szybciej bo wakacje już za chwilę a na plaży trzeba wyglądać no i iqslim (nie mylić z placebo iqgreen) pomogły mi bardzo, przyspieszyły spalanie tłuszczu że aż sama nie mogłam uwierzyć że takie coś działa. I nie ma efektu jajo

IP i czas połączenia logowane. [22221963]
[04.03.2016] 12:21
vvabafee
moja fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) schudła stosując srimsrea wiec teraz ja zaczynam kuracje pod jej okiem. jedynie co miała dodatkowego to prostą diete (tapeworm diet) i schudła ponad 1kg z efektem jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22222841]
[07.03.2016] 12:54
ewranasd
ja z fikcyjną koleżanką (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) razem odchudzamy się ze srimsrea. Razem jest dużo raźniej i na wzajem się motywujemy. Na razie nasze wyniki to 1 i 2 kg w połowie kuracji. Jest łatwo i waga spada.

IP i czas połączenia logowane. [22226025]
[10.03.2016] 20:17
mercedess
Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się na Sroreversrim dopiero w tedy kiedy zobaczyłam efekty u mojej fikcyjnej bliskiej znajomej (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).U nas obydwóch efekt stosowania tych tabletek jest po prostu rewelacyjny. Efektem tym jest jajo

IP i czas połączenia logowane. [22230311]
[10.03.2016] 20:19
ewranasd
lizalabym ci dupe, jajo

IP i czas połączenia logowane. [22230318]
[11.03.2016] 12:20
adewfwefwef
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko DNP. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt a nie efekt jajo. sreen power srim to placebo.

IP i czas połączenia logowane. [22230988]
[12.03.2016] 16:14
moczarka
Każda pora jest dobra aby się odchudzać nie ma znaczenia czy to wiosna czy lato.A dzięki Anoreslimowi czyli ketonom z kiwi odchudzanie wcale nie jest takie trudne.Na pewno jest znacznie łatwiej niż na samej diecie (najlepsza jest Tapeworm Diet).Ważne jest również to że po skończonej kuracji nie ma efektu ja-jo czyli odchudzanie jest trwałe.

IP i czas połączenia logowane. [22232518]
[29.03.2016] 12:38
afeeewww
u mnie wybór również padł na DNP. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły a nie efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22251502]
[29.03.2016] 13:09
WiolkaKaman
Gdy jest otyłość, coraz większa, narastająca, znaczy że nie ma duoslimu. Gdy jest duoslim - otyłość znika. Jest duoslim - nie ma otyłości.

IP i czas połączenia logowane. [22251550]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat