o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moralność i etyka
 » Odpowiedz na ten temat

Ja i siostrzeniec

[30.12.2015] 10:03
iza.zolza
Kochane,poradzcie mi cos. Byłam w święta u siostry i poprosiłam ja aby pozwoliła Kubie , swojemu synowi na pobyt u mnie ponieważ mam do zrobienia wiele porządków ,sprzątania , wywalenia zbednych gratów a do tego pomocny byłby Kuba.Kuba 17 latek obecnie ma przerwe w zajeciach szkolnych wiec chetne zgodzili sie mi pomóc.Wsiedlismy wczoraj do auta i przyjechalismy do mnie na wieś.Zaraz ochoczo zabrelismy sie do pracy ponieważ było widno należało to wykorzystać.Ja mam 29 lat,jestem rozwódką od 2 lat i mieszkam sama.Wieczorem po kolacji wziełam prysznic w jedwabnym szlafroczku poszłam do łóżka.Dom wychłodził sie pod moją nieobecnosć więc gdy Kuba wychodził z łazienki poprosiłam go aby poło zył się obok mnie ponieważ jest bardzo zimno.Kiedyś często sypialismy razem gdy był młodszy.Przytuliłam się do niego i szybko zasnełam,pewnie ze zmęczenia pracą fizyczną.W nocy przebudziłam sie i poczułam Kuby dłoń na moim łonie.Zaczełam mysleć co zrobić,lecz przeważyła rozkosz z dotyku Kubusia i lekko ryzchyliłam uda udajac że śpię marzyłam.Z mężczyzną nie byłam od kilku miesięcy więc było to rozkosznie przyjemne.Potem odwróciłam się tyłem do niego i wiem że sie masturbował dotykając mojej pupy penisem aż do wytrysku.Myslę od rana o tym i nie wiem co mam zrobić,przecież to mało moralne uprawiać z nim seks a z drugiej strony to rozbudził we mnie żądze.Mam wielką ochotę kochać się z nim.Proszę poradzcie co powinnam zrobić Iza. iza

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.12.2015] 10:15
iza.zolza
Dodm jeszcze,nie wiem jak się do tego zabrać. iza

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22128416]
[01.02.2016] 14:50
marianna85
Głupszych problemów to już nie macie?

IP i czas połączenia logowane. [22177608]
[02.02.2016] 11:17
a ja myslę
...że zapraszając 17-latka to Tobie chodziło by Cię bzyknął.
Mogłaś to napisać wprost.

IP i czas połączenia logowane. [22178731]
[02.02.2016] 12:07
a ja myslę
że skoro uważasz, że gimbus który założył temat pod nudę, aby potem chichrać się z komentarzy jest "oną", to jesteś idiotą.

IP i czas połączenia logowane. [22178825]
[24.03.2017] 15:03
[02.02.2016] 14:01
a ja myslę
a ja myslę (16.02.2016.02 12:07):
że skoro uważasz, że gimbus który założył temat pod nudę, aby potem chichrać się z komentarzy jest "oną", to jesteś idiotą.

że ty większym.
...bo podszywasz sie pod cudzy nick
...bo nie bierzesz pod uwagę kolorów nicku.

IP i czas połączenia logowane. [22179002]
[02.02.2016] 15:43
no jasne
Kolor nicka niewątpliwie świadczy, że założyciel tematu gimbusem być nie może.

IP i czas połączenia logowane. [22179128]
[05.02.2016] 08:14
iza.zolza
i tak tu mozna podyskutowac... iza

IP i czas połączenia logowane. [22182400]
[05.02.2016] 08:27
ciekawy...
iza.zolza (16.02.2016.05 08:14):
i tak tu mozna podyskutowac...

zołza ja Tobie wierzę.
możemy popisać na priv.
wpisz tylko na chwile adr.@ w profil.

IP i czas połączenia logowane. [22182407]
[05.02.2016] 16:22
ciekawy...
I przy okazji wielokrotnie będę mógł zwalić!

IP i czas połączenia logowane. [22183108]
[05.02.2016] 16:56
iza.zolza
ciekawy... (16.02.2016.05 08:27):
iza.zolza (16.02.2016.05 08:14):
i tak tu mozna podyskutowac...

zołza ja Tobie wierzę.
możemy popisać na priv.
wpisz tylko na chwile adr.@ w profil.

prosze pisz iza

IP i czas połączenia logowane. [22183168]
[17.09.2016] 01:28
bezradny...?
witam. podobnie jak Ty, czuje niesamowity pociąg do osoby z bliskiej mi rodziny a konkretnie do mojej cioci. Jest ona otyła i to dość mocno bo waży około 150-125 kg przy wzroscie coś około 165cm... ale jest niesamowice ładna z twarzy, ma piękny usmiech i potężne piersi.Jest kobietą bardzo zadbaną i higieniczną. Ma jednak swoje wady... nie wiem czy taka jest czy tez sie stara taka być , ale wydaje mi sie bardzo poważna i czesto sie denerwuje. Wygląda na osobe, ktorej sex nie jest jakby potrzebny. Nie wiem dokładnie jak to opisać ale wydaje mi sie całkowicie sztywna. Może to przez to że jest bezpłodna...? A moze dlatego że jej facet jest totalnym "mameją", jakby byli ze sobą tylko po to aby sie nie zestarzec w samotności...?
Ja jestem jej siostrzeńcem, mam 25 lat i nie ukrywam że gustuje w kobietach które mają troche wiecej ciałka... Kiedys musiałem przypilnowac domu ciotki bo pojachała na wesele... coś mnie wzięło i zacząłem oglądac jej album ze zdieciami. Tam znalazłem kilka fotek jak ciotka i jej kolezanka były w chorwacji na wczasach i opalały sie nago. Kolezanka była szczupła i ładna, miała przyzwoite cycki i zgrabny tyłek... Jednak gdy zobaczyłem moja grubiutką ciocie (ponad 40 lat) to fallus mało mi nie pękł z podniecenia! Nigdy tak nie miałem. Nie czułem podniety na widok cioci... ale gdy ujrzałem te wielki piersi, grube uda, duzy tyłek w rużnych pozach i twarz na której malowało sie wyluzowanie i szczery uśmich, w mojej glowie cos sie stało... waliłem sobie konia, nawet wtedy kiedy ona była obrucona do mnie plecami w kochni przygotowując jakąś potrawe dla swojego żałosnego faceta.... szperalem w jej rzeczch, szukałem majtek,biustonoszy,innych fotek... czegokolwiek jej osobistego i intymnego. Przestałem ją postrzegać jako członka rodziny tylko dosłownie jak kobiete dla której zrobiłbym wszystko, tylko po to by móc sie z nia pieprzyc! Moje fantazje co do cioci sa niesamowite! Często bardzo zboczone,fetyszowe i nie przyzwoite... ale to jest silniejsze ode mnie. Nie potrafie nad tym zapanowac... mogłbym ja lizac calutka po jej tłustym ciałku, stopach, cipie,dupie no i wogole calutka bym piescił jak żadną inną... bardzo chciałbym dac jej orgazm, tak jak i jezykiem tak i kutasem, którym ostro a nawet bezlitośnie rżnął bym ją w kazdy otwór łącznie z buzią. Marzy mi sie aby zalewac ja sperma po kilka razy podczas stosunku a potrafie bardzo długo sie kochać praktycznie bez przerwy, bo az do 8 godzin, spuszczając sie przy tym 4-5-krotnie. Pisząc posta na ten temat, moja głowa tak mocno fantazjuje o cioci-grubasce że nie jestem wam w stanie tego opisać, bo brakło bym przysłowiowej klawiatury...
Sęk w tym że wydaje mi sie ona całkowicie nieosiągalna.Nigdy nie rozmawialismy jak przyjaciele czy koledzy tylko zawsze sztywno jakby była robotem... Nie mam pojęcia i odwagi żeby podsunąć jej jakiś podtekst dający jasno do zrozumienia o co chodzi a co dopiero żeby porozmawiać z nią w prost o tym co myśle i czuje... Widze ze kobieta jest nieszcześliwa, patrząc na jej faceta który po 3-4 miesiące siedzi za garanicą, a jak wróci liczy sie tylko laptop i jego "smartTV" , jestem niemal pewien ze ich zycie erotyczne lezy w gruzach... Nigdy nie widziałem jak sie całują, przytulaja czy cos...czesto sie kłócą a jak sie godzą to na pokaz np. przed rodzinnym obiadem... Gdybym tylko był wstanie chcoiaż troszke zobrazować cioci co byśmy razem robili i ile bym dał oraz jak bym sie starał zeby tylko jej dogodzic i raz po raz doprowadzać do orgazmu... ale nie potrafie zdobyc sie na odwage... no moze i bym sie zgadził ale nie mam pomysłu jak ja zachęcic do wspólnego romansu...
Licze że dojrzałe kobiety albo faceci, którzy byli w podobnej sytuacji mi pomogą, doradzą, nakierują ... naprawde mi na tym zależy. Nawet nie interesują mnie żadne związki z innymi kobietami... cała sytuacja, kiedy znalażłem album miała miejsce 8 lat temu i od tamtej pory, wyobraźcie sobie ze masturbuje sie tylko z mysla o ciotce... mam jej 2 kiepskie zdiecia jak bylismay całą rodzina na sylwestrze i wystarczy mi spojrzene na jej twarz i kontur ciała, które okrywała suknia a spuszczam sie momentalnie i bardzo obficie.
Prosze doradźcie mi coś, szczególnie dojrzałem kobiety... ale sie rozpisałem... no ale jak juz mówiłem, klawiatury by mi brakło gdym staral sie wam dokładniej zobrazować cała sytuacje.
P.S : to nie jest zadna szczeniacka histpryjka wyssana z palca tylko delkatnie zobrazowane uczucia i pociąg młodego człowieka do własnej ciotki...

IP i czas połączenia logowane. [22446114]
[17.09.2016] 01:30
bezradny...?
przepraszam za sam poczatek, wazy około 115-125 kg.

IP i czas połączenia logowane. [22446115]
[17.09.2016] 12:23
streść to albo spierrdalaj
A najlepiej to wklej to jeszcze do 100 tematów.

IP i czas połączenia logowane. [22446299]

» Odpowiedz na ten temat