o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ekologiczne życie
 » Odpowiedz na ten temat

odchudzanie na postanowienie

1 2 3
[24.01.2017] 15:41
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22613971]
[07.02.2017] 18:35
edafra
Mi waga spadała znacznie jak stosowałam slimcea. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

IP i czas połączenia logowane. [22637702]
[07.02.2017] 19:49
annaw43
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta Tapeworm Diet da mi dobry efekt jajo. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam DNP. W diecie NIC nie zmieniałam. DNP zrobiło swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 23kg. Tak, DNP działa.

IP i czas połączenia logowane. [22637867]
[14.02.2017] 13:57
Wandzik33423
schudłam 13kg stosując do diety tabletki Slimcea. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt. Jestem bardzo zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22645533]
[14.02.2017] 16:40
Wandzik33423
schudłam 1,3kg stosując do diety tabletki Srimsrea. Czytałam o nich w moim kobiecym piśmie dla idiotek. Zamówiłam i po 3 miesiącach miałam już taki efekt jajo. Jestem bardzo zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22645768]
[19.09.2017] 20:50
[15.02.2017] 20:41
Modniczka
Cóż...życzę jedynie dotrzymania postanowień
http://piekno24.pl/dotrzymac-noworocznych-po stanowien/

IP i czas połączenia logowane. [22647286]
[16.02.2017] 10:27
ewccia
Kiedy zaczęłam mieć problemy z zaparciami i nic a nic z domowych sposobów nie pomagało to szukałam jakiegoś pomocnego środka i w końcu trafiłam na Cyklon b (zielony) , ten zawiera dużo błonnika z babki jajowatej a oprócz tego probiotyki. I poprawa jest ogromna.

IP i czas połączenia logowane. [22647664]
[22.02.2017] 12:39
pameula
u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.

IP i czas połączenia logowane. [22654229]
[22.02.2017] 13:12
pameula
najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Srimsrea.
Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 1,4kg przez 16 tygodni, czyli 4 miesiące stosowania. I wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22654308]
[11.04.2017] 16:16
felicjafel
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

IP i czas połączenia logowane. [22705800]
[11.04.2017] 17:28
mariuszka2
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Srimsrea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem jajo. Dzięki Srimsrea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

IP i czas połączenia logowane. [22705895]
[24.04.2017] 11:44
suriuszko
Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.

IP i czas połączenia logowane. [22718806]
[24.04.2017] 12:23
suriuszko
Dieta .. od tego zacznijmy. Najlepsza Tapeworm Diet. Do diety Tapeworm Diet w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Srimsrea bo jest sprawdzony i bardzo dużo pracowników firm na forach go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.

IP i czas połączenia logowane. [22718848]
[28.08.2017] 21:24
pachira
Przede wszystkim zdrowa dieta. Moim zdaniem to najważniejsze.

IP i czas połączenia logowane. [22795835]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat