o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Zabieg upiększający dla mamy na święta?

[21.12.2015] 12:21
last_minut
Święta za pasem, a ja nadal bez prezentu dla mamy :/ dla reszty członków rodziny jakoś poszło, ale z mama co roku mam problem. Już dostała w tym roku kosmetyki i apaszke ze skórzanymi rękawiczkami, ale zamiast kolejnego bibelotu czy kurzołapu chciałabym kupić mamie coś z czego się naprawdę ucieszy i z czego skorzysta. zresztą karta podarunkowa to chyba jedyna rzecz, w którą teraz zdążę. pomyślałam o jakims salonie piekności czy kosmetycznym, gdzie wykupiłabym jej serię zabiegów. Mama ma 56 lat, jaki zabieg byłoby odpowiedni - nieinwazyjny, ale jednak dający widoczne efekty? Czy w ogóle warto?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.12.2015] 14:11
karmella
dla mamy zawsze warto a tak serio faktycznie późno sie za to zabierasz. jeśli szukasz takiego miejsca to internet aż od tego kipi, serio. w tym wieku to dla mamy pewnie już coś na zmarszczki się przyda, ale ostrzykiwanie pewnie odpada (ja bym nie chciała takiego prezentu). teraz jeszcze może wyhaczysz jakies promocje.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22116539]
[21.12.2015] 16:13
madzix34
Pewnie, że warto! Teraz jest najlepszy moment, bo jest najwięcej promocji A to ważne szczególnie przy tych zabiegach, które trzeba powtarzać. Np. w Vesunie są teraz promocje na świąteczne bony upominkowe i rabaty na wybrane zabiegi. Mama na pewno sie ucieszy z jakiegoś zabiegu, a prezent będzie mogła podziwiac codziennie w lustrze

IP i czas połączenia logowane. [22116676]
[22.12.2015] 13:52
neroli
madzix34 (15.12.2015.21 16:13):
Pewnie, że warto! Teraz jest najlepszy moment, bo jest najwięcej promocji A to ważne szczególnie przy tych zabiegach, które trzeba powtarzać. Np. w Vesunie są teraz promocje na świąteczne bony upominkowe i rabaty na wybrane zabiegi. Mama na pewno sie ucieszy z jakiegoś zabiegu, a prezent będzie mogła podziwiac codziennie w lustrze

tym bardziej, że nie musisz nawet nigdzie biegać tylko dzwonisz, kupujesz i już. a jakieś ładne zaproszenie zawsze możesz kupić lub wydrukować i tak podarować moja mama na pewno by się ucieszyła, ale już mam dla niej prezent.

IP i czas połączenia logowane. [22117877]
[23.12.2015] 11:40
beautina
z fajnych zabiegów sprawdź Interceuticals, częśc z niego robi sie w gabinecie, a w domu potrzebuje efekt specjalnymi preparatami akurat mają w Vesunie promocje na taki zestaw. w sumie troche to kosztuje, a ty nie napisałać jaki budżet masz na to przeznaczony?

IP i czas połączenia logowane. [22118907]
[27.07.2017] 14:46
[27.12.2015] 20:17
last_minut
beautina (15.12.2015.23 11:40):
z fajnych zabiegów sprawdź Interceuticals, częśc z niego robi sie w gabinecie, a w domu potrzebuje efekt specjalnymi preparatami akurat mają w Vesunie promocje na taki zestaw. w sumie troche to kosztuje, a ty nie napisałać jaki budżet masz na to przeznaczony?

Dzięki za cynk Obejrzałam sobie te oferte i ostatecznie wybrałam dla mamy zwykły bon podarunkowy na dosyć dużą kwotę żeby mogła sobie wybrać, co będzie chciała i co je tam doradzą. Bałam sie, że nie trafie z zabiegiem, a potem bedzie problem żeby to zmienić. Na szczęście składałam się z bratem, więc troche mniej łupało po kieszeni. Ale najważniejsze, że rodzicielka zadowolona, potem zobaczymy efekty

IP i czas połączenia logowane. [22124605]
[17.01.2016] 23:32
trybulka
last_minut (15.12.2015.27 20:17):
beautina (15.12.2015.23 11:40):

Dzięki za cynk Obejrzałam sobie te oferte i ostatecznie wybrałam dla mamy zwykły bon podarunkowy na dosyć dużą kwotę żeby mogła sobie wybrać, co będzie chciała i co je tam doradzą. Bałam sie, że nie trafie z zabiegiem, a potem bedzie problem żeby to zmienić. Na szczęście składałam się z bratem, więc troche mniej łupało po kieszeni. Ale najważniejsze, że rodzicielka zadowolona, potem zobaczymy efekty

A myślicie, że taki prezent byłby odpowiedni dla babci? Moja jest taka raczej postępowa i dba o siebie, ale nie wiem czy dla kobiety zbliżającej się do 70tki takie zabiegi sa jeszcze polecane...

IP i czas połączenia logowane. [22157175]
[18.01.2016] 10:47
weRRa
hmmm, hmm... trudno powiedzieć, w sumie nigdy nie myslałam, że moja babcia mogłaby chcieć pójść na taki zabieg no ale moja babcia z tych, co pieką ciastka, robią pyszne obiadki i niczego niepotrzebują (co jest oczywiście nieprawdą!). nie wiem, musiałabys sie spytać juz bezpośrednio w takim salonie czy są jakies ograniczenia wiekowe. może nie? wyobrażam sobie moją babcię i jej reakcje na botox, hahaha

IP i czas połączenia logowane. [22157420]
[14.02.2016] 22:47
Amatorr
Ja się zastanawiam nad prezentem dla mojej narzeczonej. To nie będzie afront jeśli chciałbym jej sprawić taki podarunek? Myślałem o takich zabiegach upiększających - http://ujedrnianie-skory.pl - ale uprzedzajac wszelkie pytania, moja narzeczona jest naprawde piękna i zadbaną kobieta. Niemniej często wspomina o takich zabiegach, wiec to raczej powinno być bezpieczne rozwiązanie. Prawda?

IP i czas połączenia logowane. [22196153]
[15.02.2016] 12:15
Mikad0
Amatorr (16.02.2016.14 22:47):
Ja się zastanawiam nad prezentem dla mojej narzeczonej. To nie będzie afront jeśli chciałbym jej sprawić taki podarunek? Myślałem o takich zabiegach upiększających - http://ujedrnianie-skory.pl - ale uprzedzajac wszelkie pytania, moja narzeczona jest naprawde piękna i zadbaną kobieta. Niemniej często wspomina o takich zabiegach, wiec to raczej powinno być bezpieczne rozwiązanie. Prawda?

każdy kij ma dwa konce niby fajny prezent bo troche drogi i nietypowy, ale z drugiej strony jakbys chcial jej powiedziez, ze jednak nie jest taka ladna. ja bym sie nie obrazila, ale nie znam twojej narzeczonej.

IP i czas połączenia logowane. [22196732]
[21.02.2016] 20:30
Amatorr
Mikad0 (16.02.2016.15 12:15):
Amatorr (16.02.2016.14 22:47):

każdy kij ma dwa konce niby fajny prezent bo troche drogi i nietypowy, ale z drugiej strony jakbys chcial jej powiedziez, ze jednak nie jest taka ladna. ja bym sie nie obrazila, ale nie znam twojej narzeczonej.

Dlatego szukałem pomocy wśród kobiet, ale temat jest jednak bardziej złożony niż myślałem Zaryzykuje na Dzień Kobiet.

IP i czas połączenia logowane. [22206621]
[22.02.2016] 20:04
oxox
lo boze.. zawsze mozesz kupic voucher tylko na wybrana kwote, a ona juz sobie sama wybierze, co bedzie chciala - moze peeeling, a moze tylko regulacje brwi? wybieraj bezpieczne rozwiazania, bo moze potem wybranego zabiegu nie da sie podmienic

IP i czas połączenia logowane. [22208181]
[11.03.2016] 14:57
l3nka
no jasne, voucher jest zawsze najbezpieczniejsza opcja bo wtedy kazdy wybiera sobie taki zabieg jaki mu najbardziej pasuje. jak chcesz sama wybrac zabieg, czyt. uszczesliwiac kogos na sile to zajrzy sobie tutaj http://pielegnacja-skory.pl/ . opcji jest sporo

IP i czas połączenia logowane. [22231155]
[22.03.2016] 13:22
Tris
A robicie sobie jakieś prezenty na Wielkanoc? Co sądzicie o tym, żeby wysłać chłopaka na jakiś zabieg z tej okazji? Zabije mnie?

IP i czas połączenia logowane. [22244446]
[24.03.2016] 10:13
Amatorr
Tris (16.03.2016.22 13:22):
A robicie sobie jakieś prezenty na Wielkanoc? Co sądzicie o tym, żeby wysłać chłopaka na jakiś zabieg z tej okazji? Zabije mnie?

Jako facet powiem Ci, że to zależy w zasadzie od Twojego chłopaka . Lubi o siebie dbać? Jest na tyle męski, żeby nie poczuć się u kosmetyczki jak baba? Tak generalnie może zainspiruje Cię ten artykuł http://vesuna.pl/blog/medycyna-estetyczna/me dycyna-estetyczna-dla-mezczyzn/

IP i czas połączenia logowane. [22246530]
[11.01.2017] 10:59
terisa
Mnie już takie zabiegi dla facetów nie dziwią. Znam gościa który wybrał się na taką depilację miejsc intymnych http://depilacja-laserem-krakow.pl/depilacja -miejsc-intymnych-mezczyzn.php zresztą na prośbę swojej partnerki, więc wszystko jest możliwe

IP i czas połączenia logowane. [22596700]
[18.01.2017] 21:47
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22607045]
[06.02.2017] 11:40
dottka
A tak wracając do zabiegów dla mamy, co byście jeszcze polecili? Chcę zafudnować coś sensownego mamie na urodziny ale nie wiem w sumie czy ona w ogóle chciałaby usuwać zmarszczki itp. Chyba nie jest do takich zabiegów przekonana

IP i czas połączenia logowane. [22635648]
[19.02.2017] 12:31
navidanka
dottka (17.02.2017.06 11:40):
A tak wracając do zabiegów dla mamy, co byście jeszcze polecili? Chcę zafudnować coś sensownego mamie na urodziny ale nie wiem w sumie czy ona w ogóle chciałaby usuwać zmarszczki itp. Chyba nie jest do takich zabiegów przekonana

To może jakieś nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne? Jakieś maseczki, peelingi, masaż twarzy albo ciała - coś powinno się znaleźć. Ewentualnie możesz się zastanowić czy Twoja mama nie potrzebowałaby leczenia nadpotliwości http://vesuna.pl/medycyna-estetyczna/botox-l eczenie-nadpotliwosci/ . To teraz dość popularny zabieg w klinikach medycyny estetycznej i podobno fajnie się sprawdza

IP i czas połączenia logowane. [22650617]
[08.03.2017] 00:15
panna_agnieszka
Wiecie co, o takie rzeczy to jednak lepiej najpierw podpytać, bo jednak kobietę można urazić spontanicznym zabiegiem na zmarszczki, niezależnie od wieku Może zaproponować peeling np. Yellow Peel? sama taki miałam w Epi-Centrum w Wawie i byłam bardzo zadowolona Taki peeling oczyszcza cerę, ale też ujędrnia skórę, w dodatku jest całkowicie bezbolesny, jakby ktoś się tego obawiał.

IP i czas połączenia logowane. [22670164]
[16.03.2017] 14:53
dottka
navidanka (17.02.2017.19 12:31):
dottka (17.02.2017.06 11:40):

To może jakieś nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne? Jakieś maseczki, peelingi, masaż twarzy albo ciała - coś powinno się znaleźć. Ewentualnie możesz się zastanowić czy Twoja mama nie potrzebowałaby leczenia nadpotliwości http://vesuna.pl/medycyna-estetyczna/botox-l eczenie-nadpotliwosci/ . To teraz dość popularny zabieg w klinikach medycyny estetycznej i podobno fajnie się sprawdza

Z nadpotliwością mama raczej problemów nie ma wiec to odpada, ale jakieś takie delikatniejsze zabiegi rzeczywiście mają sens. Może mikrodermabrazja?

IP i czas połączenia logowane. [22680091]
[21.03.2017] 09:25
navidanka
Jasne, tylko najlepiej wykupić wtedy pakiet bo taka jedna mikrodermabrazja niewiele daje. Dla jakiegoś fajnego efektu trzeba zrobić z 5 chyba

IP i czas połączenia logowane. [22685430]

» Odpowiedz na ten temat