o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

Sprawdzony weterynarz w Warszawie

[17.12.2015] 09:45
karol.pietras0
Hej, poszukuje sprawdzonego weterynarza w Warszawie, najlepiej na Ursynowie/Włochach. K.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.12.2015] 08:55
tamarcia
Cześć karol.pietras0 na Ursynowie znam klinikę na ul Strzeleckiego (numer chyba 10, ale pewności nie mam). Byłam tam już kilka razy z moimi kotkami, mili i profesjonalni lekarze a tak z ciekaowści, do jakiego zwierzaka poszukujesz? życie jest jedno, trzeba z niego korzystać

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22112893]
[21.12.2015] 10:07
karol.pietras0
do Cockera spaniela K.

IP i czas połączenia logowane. [22116259]
[05.01.2016] 15:38
wenusss234112
ja też z Warszawy, ale kilka razy się nacięłam, więc jak trafiłam na dobrego, to już z nim w razie czego sie kontaktuję, klinika weterynaryjna jest w Nowym Dworze Mazowieckim - http://medi-vet.com.pl/ct-menu-item-7

IP i czas połączenia logowane. [22138257]
[13.01.2016] 06:02
Radeczeeke
Hmmm, może zainteresuje Cię gabinet weterynarza przy ul. Grenadierów 9? Korzystam od kilku lat z usług Vet4Pet i jestem zdecydowanie zadowolony z usług. Niedawno nawet mieliśmy okazję zupełnie za darmo zaczipować pieska. Bardzo fajna klinika i nawet jeśli gdzieś Ci nie po drodze to jednak warto mieć ją na uwadze - trzymaj kontaktwww.vet4pet.pl

IP i czas połączenia logowane. [22149885]
[19.09.2017] 21:01
[04.02.2016] 10:22
Mandrytka
Moja suczka była diagnozowany w kilku specjalistycznych lecznicach, ze względu na to, że nie opierała ciężaru wyraźnie na jednej łapce. Niestety nie dostaliśmy nigdzie diagnozy i szukaliśmy dalej. Gdy pojechaliśmy do vet4pet zajął się nią Pan dr Nowicki i na pierwszej wizycie zdiagnozował zwichnięcie łękotki. To była ulga i dla mnie i dla Lusi. Dr. Michał jest świetnym ortopedą i chirurgiem, doskonale wiedział jak nam pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [22181286]
[12.02.2016] 14:50
radzisław
Mogę śmiało polecić dr. Roberta Kłaputa z Targówka - wyprowadził psa przyjaciół ze stanu, w którym kilku innych weterynarzy nie chciało nic robić. Pełna profeska

IP i czas połączenia logowane. [22192887]
[14.02.2016] 14:57
Doda891999
Ostatnio w internecie znalazłam artykuł na temat wszeczepiania implantów psom właśnie przez tego doktora Nowickiego, o którym piszesz. Widocznie jest faktycznie dobrym specjalistą

IP i czas połączenia logowane. [22195401]
[03.03.2016] 12:09
gosiazwarszawy
"Ostatnio w internecie znalazłam artykuł na temat wszeczepiania implantów psom właśnie przez tego doktora Nowickiego, o którym piszesz. Widocznie jest faktycznie dobrym specjalistą"
Zgadzam się w całej rozciągłości, ze zarówno weterynarz Michał Nowicki, jak i przychodnia Vet4pet zasługuja na pozytywna opinię. Jestem miłościczką zwierząt z Warszawy i interesuje sie tematami związanymi z hodowlą, żywieniem, tresurą zwierząt.Przychodnia Vet4pet brała udział w akcji bezpłatnej sterylzacji.Sam doktor Nowicki występuje czasem w mediach.Słyszałam o jakimś spektakularnym sukcesie w rehabilitacji z zastosowaniem nowoczensych protez ( nie pamietam szczegółów). Ciesz się, że mamy w stolicy tak dobrą klinike.

IP i czas połączenia logowane. [22221626]
[05.03.2016] 16:16
Cyraneczka
Doda891999 (16.02.2016.14 14:57):
Ostatnio w internecie znalazłam artykuł na temat wszeczepiania implantów psom właśnie przez tego doktora Nowickiego, o którym piszesz. Widocznie jest faktycznie dobrym specjalistą

Dr.Nowicki jest chirurgiem i neurochirurgiem. Ortopedią zajmuje sie od dawna i jak zerkniesz na ich stronę to nawet są rozpisane konferencje z jego udziałem i różne warsztaty w jakich brał udział przez sam 2015 rok http://www.vet4pet.pl/micha%C5%82-nowicki.ht ml

IP i czas połączenia logowane. [22224098]
[16.03.2016] 08:27
AlbertDeresz
Cyraneczka (16.03.2016.05 16:16):
Doda891999 (16.02.2016.14 14:57):

Dr.Nowicki jest chirurgiem i neurochirurgiem. Ortopedią zajmuje sie od dawna i jak zerkniesz na ich stronę to nawet są rozpisane konferencje z jego udziałem i różne warsztaty w jakich brał udział przez sam 2015 rok http://www.vet4pet.pl/micha%C5%82-nowicki.ht ml

Zdecydowanie tak. Ja też miałem przyjemność korzystać z usług tego weterynarza. Mój pies swego czasu wybiegając z podwórza wpadł prosto pod koła samochodu co spowodowało, że został dość solidnie poszkodowany. Całe szczęście dość szybko zadziałał tu kontakt dowww.vet4pet.pl , w którym dr. Nowicki pracuje i zwierzaka udało się niemal w 100 procentach ozdrowić chociaż problemy ze sprawnym chodzeniem takim jak przed wypadkiem będzie miał do końca. Weterynarza poleciła mi znajoma, która dość regularnie chodzi do tej przychodni, dlatego cieszę się.

IP i czas połączenia logowane. [22237151]
[24.03.2016] 11:51
mk_red
Czytałam kiedyś zarówno o dr.Nowickim jak i o jego klinice. Dużo osób z problemami ortopedycznymi jeździ tylko do niego. Plusem jest to, że są czynni 7 dni w tygodniu, a Pan doktor nie odmówi pomocy żadnemu zwierzakowi.

IP i czas połączenia logowane. [22246627]
[30.03.2016] 20:41
Ewka87
Dobry fachowiec ze swojej dziedziny to trzeba przyznać i naprawdę warto się wybrać do niego ze swoim pupilem.

IP i czas połączenia logowane. [22253645]
[31.03.2016] 00:52
Agremanka
Ja szukam dobrej kliniki, która zajmuje się komórkami macierzystymi. Czy wiecie może czy to Vet4Pet ma to w swoim zakresie?

IP i czas połączenia logowane. [22254102]
[31.03.2016] 21:11
KasiaKatarzynaa
Nie jestem pewna czy akurat dr.Nowicki wykonuje to, bo jest tam kilku specjalistów, ale na pewno mają to na swojej stronie w ofercie Medycyny Regeneracyjnej. Jest wzmianka, żę z komórkami macierzystymi mają doświadczenia od 2013r. I że jest opcja podania komórek pod kontrolą USG. Zadzwoń najlepiej i się upewnij.

IP i czas połączenia logowane. [22255308]
[22.04.2016] 13:22
mk_red
Ewka87 (16.03.2016.30 20:41):
Dobry fachowiec ze swojej dziedziny to trzeba przyznać i naprawdę warto się wybrać do niego ze swoim pupilem.

A korzystałaś z pomocy dr.Nowickiego ze swoim zwierzakiem?

IP i czas połączenia logowane. [22282331]
[10.05.2016] 19:10
misiulex
Mój pies był pod opieką wetów z kliniki na Książęcej, zapomniałam nazwę, ale znajdziesz w necie. Mają dyżur 24/h i pogotowie, jak trzeba przyjechać do domu (co jest ważne jeśli nie masz samochodu, a pies jest duży, ciężki i chory i nie ma go jak przewieźć-jak mój)to przyjeżdzają. Mojej psicy przedłużyli życie w komforcie skutecznym leczeniem i opieką, wspaniali lekarze z prawdziwym powłaniem,zawsze pomogą, doradzą, naprawdę im zalezy by pomóc. Mają też swój szpitalik. Ja mogę polecić z całego serca.

IP i czas połączenia logowane. [22304036]
[15.05.2016] 21:33
Mfeeede
Jeśli nie koniecznie zależy Ci na dzielnicy to moim zdaniem możesz poszukać weterynarza w odrobinę szerszym obrębie. Sam korzystam wyłącznie z jednej przychodniwww.vet4pet.pl , która mieści się przy ulicy Grenadierów i zdecydowanie polecam. Pracują tam fachowcy, który dwukrotnie pomogli mi uratować mojego psiaka po wypadku.

IP i czas połączenia logowane. [22309943]
[29.05.2016] 15:14
sbei
NA pewno polecam zajrzeć do http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ bardzo fajne miejsce dla zwierzaczków.

IP i czas połączenia logowane. [22326287]
[01.06.2016] 11:49
Domino93456
A macie może jakiś cennik takich usług weterynaryjnych? Bo warto byłoby go podać,co prawda na zdrowiu zwierząt nie można oszczędzać bo przecież ot powinno być najważniejsze. Pamiętajcie też aby podawać mu dobrą karmę,ja zamawiam na Ares.biz.pl

IP i czas połączenia logowane. [22329882]
[16.10.2016] 21:17
@wiktor
Jeśli sytuacja jest naprawdę krytyczna, to warto zawiedź zwierzaka do szpitala. Tutaj http://www.arka24h.pl/index.php/uslugi/szpit al-dla-zwierzat są namiary na świetnego weterynarza, który również prowadzi szpital. Warto tam sobie zerknąć.

IP i czas połączenia logowane. [22481056]
[05.04.2017] 22:11
werka01
Zgadzam się że ursynowska lecznica jest super http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ Maja tam bardzo dobrych lekarzy, moim zdaniem takich z powołania no i nieocenione jest to, że lecznica działa cała dobę.

IP i czas połączenia logowane. [22702536]
[04.07.2017] 11:00
Fikołeczekk
Kojarzę tę klinikę na Popularnej 29. Raz byłem u nich, jak niechcący potrąciłem pieska, który zerwał się właścicielowi i wbiegł na jezdnię. Nic się nie stało, ale od razu zapakowałem psa do auta i podjechaliśmy do tej kliniki. Tam go ogarnęli, posprawdzali itd. Nie wiem, jak dziś losy tego psiaka się potoczyły, ale opieka była profesjonalna.

IP i czas połączenia logowane. [22763478]
[04.07.2017] 11:37
kojarzyć to można coś z czymś
Albo z kimś, głąbie reklamodawczy z Popularnej.

IP i czas połączenia logowane. [22763506]

» Odpowiedz na ten temat