o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczne odchudzanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[17.02.2017] 10:21
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22648626]
[21.02.2017] 00:38
qazmlp
dovarisss (17.02.2017.17 09:15):
Dieta składająca się z 3 etapów czyli okresu motywacyjnego, okresu pracy własnej i okresu wychodzenia z diety to właśnie dieta wg. Konrada Gacy. Polecam Wam wejść na stronę Adamed Expert i poczytać o niej, bo dzięki temu oraz intensywnych treningach zgubiłam ponad 10kg w 2.5 miesiaca

Czytałam ten artykuł na adamed expert i również polecam ten rodzaj odchudzania jest najlepszy!!

IP i czas połączenia logowane. [22652340]
[21.02.2017] 13:10
Szałwia
Nareszcie koniec .W cztery miesiące pozbyłam się 1,4 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Soreversrimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.I nareszcie jest efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22652792]
[27.02.2017] 11:17
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

IP i czas połączenia logowane. [22660274]
[27.02.2017] 12:41
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o srimsrea słyszałam już dawno od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 1,4kg kiedy na innych dietach np. Sranduni i idiotycznej Karolci nie było mowy o takim wyniku. I wreszcie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22660400]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat