o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczne odchudzanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.11.2015] 18:07
E.d
Chcesz schudnąć napisz do doradcy dietetycznego.
twój.doradca.dietetyczny@wp.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.12.2015] 21:05
smoczycca
Na początku stosowania Foreverslimu chudłam ok 2 kg tygodniowo .W miesiąc dało mi to 7 kg mniej.Łącznie na Foreverslimie przez trzy miesiące schudłam 17 kg.Zostało mi jeszcze do zrzucenia 7 kg ale mam nadzieję że dam radę bez wspomagania na samej diecie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22124697]
[02.01.2016] 16:59
BBasiaka
Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

IP i czas połączenia logowane. [22133779]
[04.01.2016] 20:41
tadlaa
Mi Foreverslim pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

IP i czas połączenia logowane. [22137211]
[06.01.2016] 12:46
JackStr
Wcale nie trzeba płacić dietetykowi ani kupować jakieś farmaceutyki, żeby schudnąć. Naprawdę wystarczy racjonalnie podejść do tematu odżywiania i efekty przyjdą. Proponuję na przykład ułożyć sobie dietę przy pomocy wirtualnego trenera na stroniewww.muscleboss.pl , zawierającą tyle białek, węglowodanów i tłuszczów, ile potrzebujesz. A to cały sekret odchudzania, nie trzeba magicznych środków.

IP i czas połączenia logowane. [22139437]
[25.06.2017] 00:30
[07.01.2016] 20:03
mikka3
Ja bym radziła od razu wprowadzić foreverslim, w końcu jest to środek wpomagający proces i warto to robic o pocżątkowych etapów odchudzania, o ile efekty ma być zdowalający

IP i czas połączenia logowane. [22141783]
[08.01.2016] 11:41
angielskadama
Ja w ogóle nie wierzę w skuteczność tych suplementów. Lepiej odchudzać się za pomocą diety.

IP i czas połączenia logowane. [22142558]
[08.01.2016] 12:58
wandddddd
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

IP i czas połączenia logowane. [22142647]
[12.01.2016] 11:41
Ganakav
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa Slimcea. Sama stosuje i również sobie chwalę. 7kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie

IP i czas połączenia logowane. [22148462]
[13.01.2016] 21:14
klopsa
Tyle ile osób tyle sposobów na odchudzanie.Jedni chcą się odchudzać na samej diecie inny używają do tego tabletek na odchudzanie.Ja należę do tej drugiej grupy.Bo schudłam dzięki tabletką Foreverslim.I nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na te tabletki.Było warto bo bycie atrakcyjną kobietą jest bezcenne.

IP i czas połączenia logowane. [22150997]
[18.01.2016] 09:56
ivvvoncia
Ja byłam na warsztatach odchudzających z Renata Spa i powiem szczerze, że to był strzał w 10.
To wszystko odbywało się nad morzem,a do domu przyjechałam kompletnie odmieniona.

IP i czas połączenia logowane. [22157391]
[18.01.2016] 12:16
ahahsra
próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

IP i czas połączenia logowane. [22157547]
[19.01.2016] 19:31
goisia
dieta i ćwiczenia to podstawa. bez tego żadne tabletki nie pomogą. sama dopiero po zmianie nawyków żywieniowych zdecydowałam się na jakieś "wspomaganie" i padło na tabletki iqgreen. schudłam dzięki nim w dwa miesiące 12 kg i efekty były dużo szybciej widoczne niż przy samej diecie i ćwiczeniach.

IP i czas połączenia logowane. [22159550]
[21.01.2016] 11:26
Urulia
tabletki slimcea dawały mi fajne efekty na początku... tak myślałam, bo później efekt się jeszce bardziej rozkrecił. Niby schudłam 12kg ale wydaje mi się ze z 50 tak teraz szczupło wyglądam

IP i czas połączenia logowane. [22161900]
[03.02.2016] 21:01
polikarpa
Ja też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. 14 kg mniej w 3 miesiące... dla mnie sukces

IP i czas połączenia logowane. [22180868]
[04.02.2016] 20:38
pasternak+
U mnie początki też były ciężkie może ze względu na to że nie do końca stosowałam się do zasad.Ale potem z dnia na dzień było co raz lepiej.Foreverslim spełnił swoje zadanie schudłam 11 kg pewnie było by o wiele więcej gdybym od początku stosowała się do wszystkich zaleceń.

IP i czas połączenia logowane. [22181972]
[05.02.2016] 10:34
fronc12
goisia (16.01.2016.19 19:31):
dieta i ćwiczenia to podstawa. bez tego żadne tabletki nie pomogą. sama dopiero po zmianie nawyków żywieniowych zdecydowałam się na jakieś "wspomaganie" i padło na tabletki iqgreen. schudłam dzięki nim w dwa miesiące 12 kg i efekty były dużo szybciej widoczne niż przy samej diecie i ćwiczeniach.

ja właśnie też jestem na diecie i biorę iqgreen, widzę zdecydowanie lepsze efekty niż bez tabletek. ale wiem też że niestety same za mnie nie schudną i muszę wypocić te wszystkie kilogramy.....

IP i czas połączenia logowane. [22182556]
[17.02.2016] 22:00
podstolina
Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka na wspomaganie odchudzania jak foreverslim.W końcu udąło mi się pozbyć tego cozostało nie tylko po drugiej ciąży, ale i po pierwszej... wróciłam do wagi o jakiej nawet nie śmiałam marzyć, czyli z okresu jak brałam ślub...

IP i czas połączenia logowane. [22200593]
[18.02.2016] 23:43
gajowa015
sezon bikini tuż tuż więc i ja właśnie zaczęłam stosować iqgreen. mam nadzieję, że ćwiczenia+dieta i iq no i z powodzeniem będę mogła wskoczyć w super strój na plażę

IP i czas połączenia logowane. [22202489]
[20.02.2016] 21:18
febig
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało mi zastosowanie fooreverslim, Uważam, że odchudzanie wpomagając sie tymi tabletkami jest i łatwiejsze i skuteczniejsze

IP i czas połączenia logowane. [22205160]
[22.02.2016] 22:47
Luluk
Osobiście proponuję Formoline L112 (który, produkowany jest od ponad 10 lat w Niemczech). Wiem, że Formoline L112 działa (ma badania kliniczne i 1g. adsorbuje 680 g tłuszczu w warunkach laboratoryjnych), adsorbując tłuszcz w przewodzie pokarmowym zmniejszając dzienną ilość przyjętych kalorii, więc może doprowadzić do ujemnego bilansu energetycznego i wtedy działa jak u mnie . Jeśli dziennie jemy około 2100 kcal a Formoline L112 zaadsorbuje około 600 kcal to dostarczymy do organizmu około 1500 kcal, a to w większości przypadków daje deficyt energetyczny i powoli można schudnąć. Ja nie wierzę w 10 czy więcej kilogramów miesięcznie - jojo murowane. 2-4 kg na miesiąc to jest to czego można się spodziewać (bez odwodnienia)... zdrowo i zgodnie z rozsądkiem. Ja kupowałam przez allegro od jakiejś niemieckiej apteki.

IP i czas połączenia logowane. [22208400]
[23.02.2016] 16:30
goisia
fronc12 (16.02.2016.05 10:34):

ja właśnie też jestem na diecie i biorę iqgreen, widzę zdecydowanie lepsze efekty niż bez tabletek. ale wiem też że niestety same za mnie nie schudną i muszę wypocić te wszystkie kilogramy.....

no niestety samo się nic nie zrobi.. ale iqgreen podkrecaja metabolizm wiec na pewno w koncu waga sie ruszy

IP i czas połączenia logowane. [22209499]
[24.02.2016] 11:30
warafa
ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

IP i czas połączenia logowane. [22210490]
[25.02.2016] 16:36
gajowa015
goisia (16.02.2016.23 16:30):
fronc12 (16.02.2016.05 10:34):

no niestety samo się nic nie zrobi.. ale iqgreen podkrecaja metabolizm wiec na pewno w koncu waga sie ruszy

tak to jasne.. trzeba te wszystkie kilogramy spalić... a co do iqgreen to oczekuje ze ułatwią mi tą walkę skutecznie !

IP i czas połączenia logowane. [22212737]
[29.02.2016] 12:14
gabawer
ciotka mi mówiła o tabletkach slimcea ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ?
że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze slimcea dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.

IP i czas połączenia logowane. [22217603]
[06.03.2016] 21:54
gertruda2
Brałam kilka podobnych srodków żaden nie był tak skuteczny jak Foreverslim Skoda czasu i pieniędzy na tańsze środki ,one po prostu nie działają.

IP i czas połączenia logowane. [22225538]
[07.03.2016] 09:30
ewranasd
ukończyłam kuracje ze slimcea wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimcea jest na prawdę skuteczna.

IP i czas połączenia logowane. [22225824]
[09.03.2016] 11:18
Pamalk
w pt kończe kurację ze slimcea. Cała kuracja bardzo udana. Potwierdzam działanie i polecam każdej która z innymi rozwiązaniami nie dawała rady schudnąć tyle ile sobie założyła. Ze slimcea powinno być dużo łatwiej. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22228413]
[09.03.2016] 16:35
Natala22
Mi udało się schudnąć 10 kg w miesiąc bez efektu jajo stosując dietę Tapeworm, więcej informacji na temat tej diety znajdziecie w google

IP i czas połączenia logowane. [22228818]
[10.03.2016] 19:00
somelierr
Jak dla mnie foreverslim, jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to był dokładnie taki środek jaki potrzebowałam, po tym jak zaczęłam go stosować, waga ruszyła w końcu w dół, a mój ostateczny wynik to 12 kg mniej przez 3 miesiące

IP i czas połączenia logowane. [22230173]
[10.03.2016] 20:18
mercedess
Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się na Sroreversrim dopiero w tedy kiedy zobaczyłam efekty u mojej fikcyjnej bliskiej znajomej (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).U nas obydwóch efekt stosowania tych tabletek jest po prostu rewelacyjny. Efektem tym jest jajo

IP i czas połączenia logowane. [22230315]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat