o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Praca na etacie, czy własny biznes

[18.11.2015] 14:25
Ireneuszka
Co jest bardziej opłacalne dla osoby po studiach, która ma trochę oszczędności? Właśnie zastanawiam się nad założeniem firmy, ale trochę obawiam się, że w dzisiejszych czasach jest to ryzykowne

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.11.2015] 15:44
xoxoxo9
na pewno nie praca w korpo

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22069576]
[18.11.2015] 15:52
anka.planowska
Na pewno ryzykowne, ale jeśli masz dobry pomysł i plan, to warto spróbować. Ale najpierw przemyśl Akurat praca w korpo bywa bardziej opłacalna niż praca w małych firmach, bo już na starcie dostaniesz większą kasę. Jesli oczywiście praca w korpo odpowiada Ci Kupuję na http://www.e-sensi.pl

IP i czas połączenia logowane. [22069588]
[19.11.2015] 00:18
hormszka
Jak chcesz mieć firmę, to musisz mieć pomysł i determinację. jak masz samą kasę i żadnych pomysłów, to nic z tego nie wyjdzie. najpierw musi być pomysł, później spróbować spradać swoją usługę i udoskonalać to

IP i czas połączenia logowane. [22070426]
[13.01.2016] 03:32
Radeczeeke
Uważam, że jeśli masz ciekawy pomysł na to jak zagospodarować te pieniądze w ciekawy sposób i jeszcze możesz na tym zarobić to czemu nie? Warto spróbować. Ja zaryzykowałem tak pięć lat temu kupując maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych odwww.pol-service.pl , dziś firma z małej przekształciła się w średnią i dobrze prosperująca. Zarabiam duużo więcej niż na etacie.
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma jak to mówią

IP i czas połączenia logowane. [22149860]
[25.11.2017] 12:10
[18.01.2016] 20:14
janhurtownikbranzownik
Ryzykowne to było pójście na studia skoro nie wiesz co teraz robić moim zdaniem bardziej się opłaca otworzyć swój biznes, na przykład myjnie bezdotykową. Ja kupiłem cały sprzęt od producenta www.klimres.pl i przyzwoicie na tym wychodzę.

IP i czas połączenia logowane. [22158236]
[24.01.2016] 11:35
luksemburg
Co do myjni samochodowych to może byc moim zdaniem dobry biznes. Czasy mycia samochodów pod blokiem odeszły w zapomnienie, wszyscy korzystają z myjni. Mnie się podoba pomysł z franczyza Ecomyjni. Czytałem o tym w internecie ostatnio http://maszynyparowe.com/ . Dobre warunki współpracy mają, maszyny parowe dostajesz na start, pomagają pozałatwiać dotacje unijne czy z UP. To moim zdaniem pewniak

IP i czas połączenia logowane. [22166137]
[30.06.2016] 23:53
ela87546
Najważniejsze to wiedzieć w co się chce zainwestować. Jak człowiek ma w sobie taką pewność i wie co chce robić to wszystko przychodzi o wiele łatwiej. Przykładowo ja jestem po medycynie i otworzyłam gabinet lekarski. Częściowo wzięłam kredyt a częściowo pomogli rodzice. Wynajęłam lokal, kupiłam sprzęt w Inmedziewww.inmed.pl , zatrudniłam ludzi i tak to się kreci . Na pewno na samym początku bardzo ważna jest promocja i to się tyczy chyba każdego biznesu.

IP i czas połączenia logowane. [22362736]
[03.07.2016] 22:56
kinga.munis
Zdecydowanie praca na swoim. Jesteś wtedy bardziej zmotywowany do pracy i szybko wyrabiasz sobie nawyk pracowitości. A to bardzo ważne w późniejszej karierze - niezależnie czy u siebie czy na etacie Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej

IP i czas połączenia logowane. [22365734]
[26.09.2016] 18:40
kasikos
Moim zdaniem zdecydowanie więcej można zarobić mając własny biznes niż na etacie, ale własny biznes jest bardziej ryzykowny no i często wymaga sporego wkładu finansowego na początek. Można oczywiście wziąć kredyt np. w http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus- rok-bez-zus , ale wiadomo jest to już jakaś inwestycja i wszystko trzeba robić z głową...

IP i czas połączenia logowane. [22455889]
[27.09.2016] 00:30
ankaramka
Ja też miałam taki moment zawahania w swoim życiu co tu robić... ale wpadłam na pomysł, że przecież uwielbiam malować paznokcie innym, te wszystkie wzorki no to jest to coś. I zainwestowałam w potrzebny do tego sprzęt. Kupiłam wszystko od a do z na topdrogeria.pl i rozpoczęlam swoją przygodę jako kosmetyczka. Co raz domawiałam nowe kolory z semilaca bo klientów przybywało. No i cieszę się, że postawiłam na pracę którą lubię wykonywać. Teraz mam swój salon kosmetyczny, zatrudniam inne dziewczyny i nie żałuję tego w ogóle. Także najlepiej by było jakbyś jednak wiedziała co chcesz robić jeżeli chodzi o wlasny biznes. Ale teraz nie wyobrażam sobie pracować w korpo... To nie dla mnie.

IP i czas połączenia logowane. [22456285]
[03.11.2016] 12:18
ueueueikd
Myślę, że zdecydowanie lepsza opcja jest własny biznes. Sam mam sklepik z warzywami i owocami. I biznes się kreci. Ale planując działanie w tej branży koniecznie trzeba znaleźć dobrych dostawców i producentów. Jeśli chodzi o borówkę amerykańska oraz jagodę kamczacka to kupuje to od http://jagodowe.com/. Owoce od tego producenta są zawsze smaczne i świeże.

IP i czas połączenia logowane. [22503979]
[07.12.2016] 18:47
carlibella
według mnie o wiele lepiej pracować u siebie, chociaż wcale nie jest łatwo i przyjemnie. To jednak warto bo nie pracujesz na kogoś. Ja mam własny gabinet urody - w nim najwięcej jednak kosztów pochłonął sprzęt i kosmetyki ale byłam na to przygotowana. Jako że w branży nie jestem nowa to wiedziałam, że w hurtowni mimari znajdę trochę taniej i uda mi się tym samym kupić więcej. W końcu grosz do grosza.. i właśnie tak powinien postępować prawdziwy przedsiębiorca

IP i czas połączenia logowane. [22549701]
[16.01.2017] 19:40
kaziamierzejewska
Ja jak nie moglam znalezc pracy to postawilam na wlasny biznes. I nie zaluje. Na poczatku wiadomo nie jest latwo, jeszcze w mojej branzy. Zajmuje sie szyciem. I po roku od zakupu pierwszej byle jakiej maszyny teraz dzieki zarobionym pieniadzom kupie lepsza maszyne i hafciarke - mam juz upatrzone takie fimry Bernina - i zaczne dzialac na jeszcze wieksza skale, z lepszej jakosci rzeczami. Zamierzam otworzyc sklep internetowy. Kazdy biznes jest oplacalny jak masz do tego serce i pomysl.

IP i czas połączenia logowane. [22604346]
[22.02.2017] 22:17
katrina781
bez dwóch zdań o wiele lepszy własny biznes chociaż jest trudniej. Ale przynajmniej pracujesz na swoje. Wiem co mówie bo sama mam salon kosmetyczny od kilku lat. Musiałam trochę zainwestować bo profesjonalny sprzęt nie jest tani choć kupując w hurtowni Mimari udało mi się trochę zaoszczędzić. Niemniej jednak wkład nie był mały, ale zdecydowanie warto

IP i czas połączenia logowane. [22655013]
[27.02.2017] 12:29
hodzial
Doskonały przykład, który pokazuje sytuację - http://www.gowork.pl/praca/zabrze ;l Nawet na Śląsku pracy jest bardzo dużo, a to firmy mają problem ze znalezieniem pracowników. Skoro tak to przynajmniej na razie lepiej siedzieć na etacie i korzystać z możliwości znalezienia czegoś lepszego.

IP i czas połączenia logowane. [22660377]
[28.02.2017] 23:30
Depir
Myślę, że własny biznes to o wiele lepsze rozwiązanie jeżeli masz jakieś fundusze na start. Wiele osób decyduje się na firmę i wcale się nie dziwię. Co prawda poczatki są trudne jednak w dzisiejszych czasach pomocy można szukać na takich http://forumdlabiznesu.pl/ forach internetowych. Uważam, że warto korzystac z darmowej pomocy

IP i czas połączenia logowane. [22662465]
[31.03.2017] 20:33
waldemarr
Jak masz fajny pomysł, to warto spróbować, zamiast potem żałować, że się nie podjęło rękawicy. Zawsze może spróbować działać w AIP. Jeśli dopiero wybierasz studia, to np. wiele ofert pracy jest dla informatyków http://praca.gratka.pl/oferta/frontenddevelo pera-mk-3673437.html

IP i czas połączenia logowane. [22697316]
[13.09.2017] 09:23
ToMMasz366
Wydaje mi się, że własna działalność gospodarcza, to dobry pomysł zwłaszcza, jeśli mieszkacie w mniejszej miejscowości, gdzie nie ma perspektyw na dobrze płatną prace na etacie, jak np. tutaj http://praca-mazowieckie.pl/rynek-pracy-w-bi alobrzegach/. Ja razem z ojcem ogarniam firmę związaną ze stolarką okienną - to jest akurat taka branża że zawsze będzie zapotrzebowanie na tego typu usługi.

IP i czas połączenia logowane. [22803533]
[13.09.2017] 09:29
czego zmieniasz nicki
i wymyślasz idiotyczne historie wstawiając linki do tych stron? Przecież i tak wiadomo, że umieszcza je na forach o2 ta sama osoba.

IP i czas połączenia logowane. [22803537]

» Odpowiedz na ten temat