o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Peer-to-Peer (p2p)
 » Odpowiedz na ten temat

Czy ona coś do mnie czuje?

[03.10.2015] 20:50
kwiecien1939
Mam taki problem, że poznałem pewną dziewczynę na własnym koncercie dwa tygodnie temu (poznaliśmy się przez wspólną znajomą). Pierwszego dobrego wrażenia nie zrobiłem, spodobała mi się od razu i nawet ją pocałowałem, ale zalałem się w trupa w zupełnie obcym miejscu, moja ekipa mnie zostawiła, ale ona i jej towarzystwo zostali ze mną dla bezpieczeństwa. Od tamtej pory zaczęliśmy utrzymywać kontakt, piszę do niej często, dzwonię i potrafimy rozmawiać godzinami. Tydzień po tym widzieliśmy się znowu na koncercie, tym razem już "ogarniałem", ale tak miło nam się rozmawiało, że nad ranem wróciliśmy do domu. Ogólnie jest ode mnie 3 lata młodsza, ma poukładane w głowie (w przeciwieństwie ode mnie) i troszczy się ode mnie. Taki minus, że mieszkamy godzinę drogi od siebie, ale mi to zupełnie nie przeszkadza, bo jestem gotowy do niej jeździć. Mieliśmy spotkać się w ten weekend, ale no niestety, nie mogłem. Jak rozmawiałem z nią przez telefon, przekładając spotkanie na przyszły weekend wydawało mi się, że jest trochę smutna. Ale później pisaliśmy/gadaliśmy i wszystko jak najbardziej w porządku, no jako że mi jej brakuje, a chciałem trochę podpytać czy coś do mnie czuje, zapytałem się czy stęskniła się, na co ona (dyplomatycznie?) zadała pytanie "za kim?", gdy napisałem "no Ty za mną oczywiście", napisała mi coś w stylu "yyy, po prostu Cię lubię". I teraz powiedzcie mi jedną rzecz. Czy ja jestem przegrany na tej pozycji, czy może jednak tęskni? Jednak i ja zabiegam o kontakt z nią i ona ze mną. Po tej jednej krótkiej wiadomości mam mętlik w głowie i nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć... Lecz tylko pośród chłodu spoczywa wieczna cisza...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat