o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

Prawnik czy firma windykacyjna?

1 2
[21.09.2015] 12:22
PiotrBajor
Witam,
Zastanawiam się, czy wynająć firmę windykacyjną czy prawnika do obsługi moich niezapłaconych należności. Właściwie nie bardzo wiem, jaka jest różnica między tymi dwoma instytucjami. Lepiej zainteresować się dużą firmą znaną każdemu, czy może małe rozwijające się firmy?
Pozdrawiam,
Piotr

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.09.2015] 11:15
KarolG
Witaj,
Ostatnio przerabiałem sytuację z długami. Sam nie wiedziałem jakie rozwiązanie wybrać. Najpierw powierzyłem sprawę adwokatowi. Wziął na dzień dobry 900zł. Musiałem długo czekać a i tak sprawę przegrali. Dodatkowo musiałem zapłacic koszty sądowe. Teraz po czasie wiem, że taką sprawę należy oddać fachowcą, którzy wiedzą jak się za to zabrać. Znalazłem finalnie ciekawą firmę, która pomogła mi zakończyć sprawę pozytywnie. Napisz do mnie a pomogę i podzielę się tobą moim doświadczeniem: karol.gutt@interia.pl
Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21981650]
[04.10.2015] 15:38
wizjonerka1982
Wszytko zależy jak się z prawnikiem umówisz. Ja korzystałam z usług radcy prawnego z kancelarii prawnej Krasuski i Wspólnicy. Jestem zadowolona i nie czuje się żeby ktoś ze mnie zdarł cokolwiek. Co prawda jestem z Wrocławia, ale z tego co wiem to obsługują podmioty z innych regionów.

IP i czas połączenia logowane. [21999298]
[23.10.2015] 11:29
Zbigniew74
Zappomnij o firmie windykacyjnej, bo zaplacisz dwa razy. One najczesciej nie maja uprawnien i i tak zlecaja sprawy prawnikom. Dlatego najlepiej udaj sie od razu do specjalisty. Ja bylem u http://kancelariasiwek.com i sprawa potoczyla sie bardzo szybko, nawet bez sadu. Co do stawek, to zalezy jak sie umowisz, ja bylem zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22028300]
[20.11.2015] 09:26
oleg33
Ja również uważam, że należy uzyskać odpowiedni wyrok nakazowy i wystąpić do komornika o ściąganie należności. Komornik z pewnością ma więcej narzędzi do tego niż firma windykacyjna. Zasięgnij porady prawnej jak to zrobić. Tutaj http://lawspace.com.pl/ masz porady prawne przez internet - wszystko Ci wyjaśnią.

IP i czas połączenia logowane. [22072174]
[20.09.2017] 00:40
[06.12.2015] 12:40
matylda007
Jakos nie mam przekonania, że online można załatwić wszystko. Ja byłabym skłonna do wizyty w kancelarii. Tam podpytasz o wszystko, a w bezpośredniej rozmowie prawnik odpowiednio wypyta i pokieruje na właściwy tor. W Iławie wiem, że kancelaria radcy prawnego Łukasza Skuzy zajmuje się także takimi sprawami http://prawnik-ilawa.pl/ - jeśli jesteś z tych rejonów, możesz umówić się na spotkanie i działać. Im szybciej, tym lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [22096105]
[22.12.2015] 11:25
maciek3121
Znam dobrą kancelarię, która powinna ci pomóc, podchodzą bardzo profesjonalnie, mają duże doświadczenie. Narazie lepiej nie zwracać się do firmy windykacyjnej. Odwiedź ich stronę i skontaktuj się z nimi http://kancelariaadwokacka-kiw.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22117657]
[30.12.2015] 19:07
zuziagola
W Żorach i Wodzisławiu Śl. działa kancelaria adwokacka, gdzie Monika Raiwa i Jacek Wyleżuch zajmują się, zgodnie z prawem, działaniami, m.in mającymi na celu uzyskanie sądowego nakazu zapłaty w tym również europejskiego więc wykorzystaj ich doświadczenie. To dzisiaj podstawa. Namiary masz na http://www.adwokat-zory.pl/kontakt/ - chociaż skonsultuj swoje poczynania z nimi, by mieć pewność, że coś to da.

IP i czas połączenia logowane. [22129286]
[21.01.2016] 14:19
IlonaO
W internecie nie znajdzie się odpowiedzi, tylko u prawnika. Ja polecam Kancelarię Węgłowski: http://www.adwokat-weglowski.pl/#kontakt Jeśli ktoś ze Szczecina albo Kamienia Pomorskiego szuka sprawdzonego adwokata, to pan Łukasz Węgłowski jest tu osobą godną uwagi.

IP i czas połączenia logowane. [22162170]
[24.01.2016] 19:53
tereskazleska
Zdecydowanie kancelaria. Zobacz sobie ta warszawską kancelarię http://kancelaria-cieslak.pl/oferta-dla-prze dsiebiorcow - świadczy usługi dla przedsiębiorców, stałe i doraźne. Możesz liczyć na fachowe podpowiedzi i ewentualne reprezentowanie w Twojej sprawie.

IP i czas połączenia logowane. [22166719]
[04.04.2016] 20:33
MaciekPelkownik
Ja miałem to nieszczęście, że trafiłem na nieuczciewego partnera biznesowego, który oskubał mnie na większą kasę, bo zatajał dokumenty. Powiem wam z doświadczenia, że lepiej jest podjąć współpracę z taką firmą, która ma doświadczenie w windykacji, ale również zajmuje się doradztwem prawnym z tym związnanym. Ja jestem spod szczecina i mi pomogła kancelaria Eureka-Finanse. W szczegóły się wdawał nie będę, ale skuteczni są.

IP i czas połączenia logowane. [22260173]
[06.04.2016] 13:28
MartaSin
MaciekPelkownik (16.04.2016.04 20:33):
Ja miałem to nieszczęście, że trafiłem na nieuczciewego partnera biznesowego, który oskubał mnie na większą kasę, bo zatajał dokumenty. Powiem wam z doświadczenia, że lepiej jest podjąć współpracę z taką firmą, która ma doświadczenie w windykacji, ale również zajmuje się doradztwem prawnym z tym związnanym. Ja jestem spod szczecina i mi pomogła kancelaria Eureka-Finanse. W szczegóły się wdawał nie będę, ale skuteczni są.

No i dobrze zrobiłeś, że wziąłeś taką firmę jak Eureka-Finanse. Tak to samodzielnie pewnie miał byś dużo kłopotów, żeby dojsć swoich praw, a tak to masz sprawę załatwioną.

IP i czas połączenia logowane. [22262123]
[20.05.2016] 17:45
lenka159
Jeśli chcesz odzyskać należności to skorzystaj z http://vindicat.pl/ To tania windykacja online, możesz samodzielnie odzyskać pieniądze. Nie pobieraja prowizji od wartości sprawy, będziesz miał pod ręką wszystkie dokumenty procesowe i pomoc ekspertów na każdym etapie windykacji.

IP i czas połączenia logowane. [22316286]
[17.06.2016] 11:42
wersalites
Z firmami windykacyjnymi różnie bywa, prawdę mówiąc. Ja przy odzyskiwaniu należności skorzystałem z usług warszawskiej kancelarii Kurpicz i Ziobrowski - zrobili super robotę, więc bez mrugnięcia okiem polecam. Świetni specjaliści, nie tylko od odzyskiwania należności.

IP i czas połączenia logowane. [22347895]
[28.06.2016] 22:42
Ramsey
Bardoz roznie. Mi pomagali prawnicy z eureki finanse. I pelna kultuira, do tego szybko. A sa firmy dla opozycji - pseudowindykacyjne i dzialajace na granicy prawa. Takie omijac trzeba szerokim łukiem.

IP i czas połączenia logowane. [22360249]
[30.06.2016] 20:13
HERMES
Trzeba odróżnić windykację- jak np. wspomniana Eureka od luzi któym sięwydaje że są windykatorami a tak naprawde sami są bandzioami. Z kontaktami przed takimi przestrzegam!

IP i czas połączenia logowane. [22362490]
[03.07.2016] 16:31
robotrobot
zgłoś się do prawników np. kancelarii prawnej gessel http://gessel.pl/ Niech wystosuja jakies pismo do twoich dluznikow a jak to nie podziala to do sadu. W windykacje to sie nie baw

IP i czas połączenia logowane. [22365303]
[20.07.2016] 12:32
jakosciowo215
Ja również jestem zdania że jeżeli już iść po poradę to do kancelarii sprawdzonej jak również zajmującej się windykacją czy odszkodowaniami. Mogę polecić kancelarię Liderio która się mieści w Warszawie jest bardzo skuteczna zresztą ja jestem bardzo zadowolony, mają stronę kancelarialiderio.pl

IP i czas połączenia logowane. [22384829]
[17.10.2016] 12:09
matkei80
Najpierw zdecydowanie prawnik, lepiej wychodzi i jest większa skuteczność. A zajrzeć możecie chociażby na http://www.duks.pl/ oni taką kompleksową opiekę prawną zapewniają

IP i czas połączenia logowane. [22481679]
[03.11.2016] 12:47
Januszek070
Również uważam, że to kwestia dogadania. Ja korzystałem z obsługi prawnej kancelarii z Konina http://adwokat-miling.pl/ . Jest to bardzo dobra Pani prawnik z wieloletnim doświadczeniem, która ce@@@e się profesjonalizmem i rzetelnością.

IP i czas połączenia logowane. [22504028]
[03.11.2016] 21:27
OfreZ
Najpierw należy próbować firmą windykacyjną, moim zdaniem takie firmy sa skuteczniejsze, z pranwikiem nie każdy chce gadać i często olewa pisma. Ja miałem długo to mi z warszawy firma BON pomagała. Są na Marszałkowskiej 81, tu macie namiar: 22 896 92 50 warto zapisać.

IP i czas połączenia logowane. [22504730]
[04.11.2016] 22:02
Koczurrro
OfreZ (16.11.2016.03 21:27):
Najpierw należy próbować firmą windykacyjną, moim zdaniem takie firmy sa skuteczniejsze, z pranwikiem nie każdy chce gadać i często olewa pisma. Ja miałem długo to mi z warszawy firma BON pomagała. Są na Marszałkowskiej 81, tu macie namiar: 22 896 92 50 warto zapisać.

Korzystanie z usług takiej właśnie firmy windykacyjnej, jak BON ma sens. Samodzielna windyjacja jest ciężka, prawnik często jest mega drogi. A tak można na spokojnie się z firmą dogdać i ona już przejmie wszystkie działania właśnie.

IP i czas połączenia logowane. [22506118]
[05.11.2016] 15:59
OfreZ
Powiem szczerze, że kancelarie prawne liczą sobie jak za złoto za obsługę, firma windykacyjna BON ma normalną cenę. Poczytaj sobie na www.

IP i czas połączenia logowane. [22506602]
[05.12.2016] 18:42
OfreZ
Tak, to ja dokładnie wiem, co i jak. Przejechałem się na prawniku. Lepiej właśnie współpraca z firmą windykacyjną o której wspominałem. Mniej stresu i w przeciwieństwie do prawników można się doczekać końca

IP i czas połączenia logowane. [22546528]
[19.12.2016] 20:36
wercia90
Moim zdaniem na prawniku nie ma co oszczędzać. Słyszałam, że prawnik http://adwokatjamroz.pl/ ma dobre ceny i jest kompetentny. Jest wiele prawników jednak zanim zdecydujesz się na jakiegoś konkretnego powinnaś odbyć wstępną rozmowę.

IP i czas połączenia logowane. [22565713]
[01.02.2017] 13:51
Elojj
Moim zdaniem właśnie firma windykacyjna z racji tego, żę są wyspecjalizowani właśnie w tego rodzaju działaniach jak windykacja czy egzekucja należności. Wyżej jest wspomniana firma windykacyjna BON z Warszawy jest według mnie dobrym wyjściem.

IP i czas połączenia logowane. [22630064]
[20.02.2017] 14:30
Gajowy155
Elojj (17.02.2017.01 13:51):
Moim zdaniem właśnie firma windykacyjna z racji tego, żę są wyspecjalizowani właśnie w tego rodzaju działaniach jak windykacja czy egzekucja należności. Wyżej jest wspomniana firma windykacyjna BON z Warszawy jest według mnie dobrym wyjściem.

Dobra firma się wydaje. Własnie mamy teraz taką paczkę klientów, którzy w ogóle nie chcą uregulować należności za usługi więc pewnie się w nimi skontaktujemy, bo mają sporo pozytywnych opinii, a takiej współpracy nam zależy.

IP i czas połączenia logowane. [22651712]
[28.02.2017] 11:27
morki77
Ne wiem dlaczego tobie potrzebne takie kontakty, ale jak masz jakieś w firmie problemy polecam zajrzeć do usług tego radcywww.radca-szczecin.pl może to właśnie on rozwiąże twoje problemy?? Nam bardzo pomógł, a już przesądziliśmy, ze nic nie da rady zrobić. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22661455]
[03.03.2017] 11:50
Anefelijka
W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie windykacja. Znam fajną agencję mb detektywi, która zajmuje się między innymi właśnie windykacją. Odezwij się koniecznie do nich jeśli masz problem ze swoim dłużnikiem.

IP i czas połączenia logowane. [22665153]
[23.03.2017] 19:36
camcam
Ja bym od razu poszła do prawnika. Zobacz co oferuje Kancelaria SZIP Na pewno ci pomogą w rozwiazaniu tej sprawy.
Ja niestety skorzystałam kiedyś z pomocy firmy windykacyjnej i sprawa ciągnęła się bardzo długo. Prawnik jest o wiele lepszą opcją.

IP i czas połączenia logowane. [22688630]
[29.03.2017] 23:18
bhozerr
Jedną z lepszych firm, która doradza w kwestiach prawnych jes firma OFP tu macie do nich link http://www.ofp.com.pl/ współpracuję z nimi gdzieś od dwóch lat i naprawdę wszystkie kwestie są natychmiast rozwiązywane.

IP i czas połączenia logowane. [22695345]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat