o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Poszukuję cwela do tresury

[18.09.2015] 09:01
master_kazik
MASTER-PAN 37/180/86/16. Szukam młodego do 23 lat szczupłego chłopaka do ostrych zabaw S/M w roli niewolnika, slave: oral, anal, bondange, CBT, TT, spank. piss, vax, vulgar, shaving, FF, eksperymenty medyczne, sox, itp. Czekam na poważne e-mail z całej Polski od nie przegiętych. Oczekuję 100 % dyskrecji i zdrowia.
Proponuję spotkania raz dwa razy w miesiącu lub rzadziej tylko weekendy na 12-24 godziny u mnie (mieszkam blisko Warszawy) lub np. zabawa w plenerze.
Oczekuję pełnej dyskrecji, zdrowia w 100 %.
Nie lubię zarośniętych cweli: żadnych bródek, wąsów, zarośniętych dup i jaj oraz zarostu na ciele. Interesują mnie wyłącznie młodo wyglądający i szczupli.
Nie lubię scat.
Wymagam podczas spotkania całkowitego posłuszeństwa, pokorne wykonywanie poleceń, znoszenie upokorzenia, wyzywania od najgorszych przyznawania się do tego że jesteś szmatą, dziwką itp... .
Na spotkaniach :
SHAVING- całego ciała oprócz głowy.
SPANKING/ CHŁOSTA/ - zabawa na maxa bez taryfy ulgowej (pasem, np. w przypadku spankingu nawet kablem elektrycznym, rózgami itp... )
PISS- polewanie i picie.
CBT- kręcenie wora , chłosta, wiązanie, klamerki spinacze, kopanie krocza, polewanie woskiem, elektro, eksperymenty medyczne np. cewnikowanie itp.
TT- klamerki, spinacze, wosk.
FF- sztuczne penisy, na maxa rozpychanie ci odbytu jeśli dojdziesz do wprawy nawet ręka.
VAX- polewanie woskiem.
KNEBLOWANIE- kneble, maski p-gaz, soxy itp.
BODDANGE- wiązanie , przykuwanie do ściany, krzesła, łóżka szczególnie bardzo przydatne podczas tortur.
ELKTRO- posiadam sprzęt do tej zabawy.
Podczas spotkań masz mi lizać glany, wąchać soxy, służyć jako pies i chodzić na smyczy jeść z podłogi, @@@ać laskę i pieścić me jądra, lizać rów, służyć jako kelner podając piwo. Nic nie robisz bez mojego polecenia. Odnosisz się do mnie wyłącznie w formie PAN, żadnych luźnych pogawędek, żadnych pytań, od momentu kontaktu wzrokowego ty jesteś slave ja PANEM. W każdej chwili masz być przygotowany na anal.
Po takich spotkaniach pozostaną ślady na twym ciele, oczywiście nie trwałe i nie na twarzy. Przed spotkaniem musisz się przygotować czyli zrobić sobie porządną lewatywą jak pisałem nie lubię scat.
Posiadam: haki w ścianach, kajdanki, wibratory (sztuczne penisy), łańcuchy, kneble, maski, maski p-gaz linki, paski skórzane, obroże smycze, packi, pasy, stymulator elektryczny 9V od 2,5 do 7,5 A zmiana biegunów +/-. Glany wojskowe mundur, itp.
Podczas sesji możliwość robienia zdjęć aparatem cyfrowym tylko na nasze potrzeby wyłącznie w 100 %.
Oczekuję też przed spotkaniem foto całej sylwetki , oraz tel. do kontaktów.
Jeśli ci się to podoba proponuję pierwsze spotkanie, jeśli masz pytania zadawaj.
SmMASTER
www.slave4master.com/kazik

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.09.2015] 09:47
PielęgniarkaMonika
Ja też poszukuję uległych samców do ostrej tresury. Zapewniam wszystkie ww. atrakcje. Moją ulubioną formą dominacji jest kręcenie wora.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21973119]
[18.09.2015] 10:21
PanIWładca
Zrobię to w rytm the doors i ramones. Chetny?

IP i czas połączenia logowane. [21973181]
[18.09.2015] 10:24
majorworek
Podjadę starym mercedesem i po tak ciężkim dniu jak dzisiejszy mam tylko 3pomysły na popołudnie: 1 piwo, 2 whisky, 3 wino. Biorę kąpiel i się decyduję na któryś wariant. I do tego Twoje ciało.

IP i czas połączenia logowane. [21973192]
[18.09.2015] 10:34
Luciasek
Ja to wolę gry na steamie niz takie zabawy. Grał kto w Wieśka 3?

IP i czas połączenia logowane. [21973210]
[25.06.2017] 19:28
[18.09.2015] 10:36
Jest ktoś tutaj
z amsterdamu i lubi oral?

IP i czas połączenia logowane. [21973217]
[18.09.2015] 11:22
Feldkurat Katz
Lubiem ten sport

IP i czas połączenia logowane. [21973330]
[18.09.2015] 16:43
master_kazik
Meldować się pedały do służby!

IP i czas połączenia logowane. [21974044]
[13.10.2015] 21:07
mpx327
bardzo podniecają mnie mężczyźni związani i zakneblowani z paskiem materiału wiązanym z tyłu głowy. jest kilka filmów. sucuestrados cortometraje dwaj mężczyźni przywiązani do krzeseł próbują się uwolnić. jednemu się udaje i je kanapkę. freak speak solte sua lingua. przywiązany do krzesła mężczyzna próbuje się uwolnić. range rider. hallo robbie mężczynza zakneblowany kneblem włożonym miedzy wargi. spacegale atlantis, mężczyzna zakneblowany kneblem zakrywającym całe usta. hunter mężna zakneblowany i związany przez znajomego. Lucas vs Michael dwóch chłopaków knebluje się wzajemnie. najwięcej filmów amerykańskich i latynoamerykańskich telenowel o tekj tematyce pod hasłem men gagged with bandana. można też znaleźć na deviantart.com, gdzie jest chłopak związany przez małe dzieci. najwardziej podniecał mnie film, gdzie dwóch mężczyzn kneblowało innego. włożyli mu w usta kulkę z chusteczki higienicznej. nałożyli jeden pasek materiału i drugi na dole i górze ust. podnicił mnie film ogień na niebie. jest to film o mężczyźnie porwanym przez ufo. kosmici go rozebrali do naga. położyli na stół i przytwierdzili do stołu płachtą. na zdjęciuach widać penisa i jądra.

IP i czas połączenia logowane. [22013597]
[13.10.2015] 21:11
mpx327
bardzo chciałem żeby jakiś facet związał mnie i zakneblował pasem materiału wiązanym z tyłu głowy. chciałem nawet zapisać się do survivalu przeżycia porwania. oglądałem też fotografie mężczyzny zakneblowanego z lat trzydziestych. gruby materiał wsadzony miedzy wargi.

IP i czas połączenia logowane. [22013603]
[17.10.2015] 11:32
bruuumm
Czyli bicie po jajach,kutasie,wykrecanie jaj a nawet...kopanie.Intensywne bicie i kopanie po jajach,najlepiej z przodu i z tylu ale wszystko zalezy od...Pani czy dziewczyny...Tak samo lubie pokazywac sie nago ale tylko Paniom.Moze tez to lubicie-Slicznotki?

IP i czas połączenia logowane. [22019141]
[08.08.2016] 20:35
krzysiekwawapies
Witaj ja lubię mieć kręconego wora i inne zabawy pisz na wpiatastroneswiata@gmail.com
PielęgniarkaMonika (15.09.2015.18 09:47):
Ja też poszukuję uległych samców do ostrej tresury. Zapewniam wszystkie ww. atrakcje. Moją ulubioną formą dominacji jest kręcenie wora.

IP i czas połączenia logowane. [22406682]
[04.03.2017] 07:09
Cwel12
master_kazik (15.09.2015.18 16:43):
Meldować się pedały do służby!

Witaj Panie melduję się jestem Pedalem czekam na rozkazy.

IP i czas połączenia logowane. [22666183]
[04.03.2017] 07:24
Cwel12
PielęgniarkaMonika (15.09.2015.18 09:47):

Pani chcę być twojm cwelem.

IP i czas połączenia logowane. [22666184]
[06.04.2017] 10:33
Ulegly piesek 30lat
Hej ja ulegly posluszny 30 lat z kujaw 179 80 12 duze jaja duze suutki dupa jedrna pojemna lubie wulgarnie chetnie zostane cwelem

IP i czas połączenia logowane. [22702809]

» Odpowiedz na ten temat