o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

Mam depresję

[30.08.2015] 16:37
Nick95
Nie wiem co robić

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.09.2015] 21:09
Deno221
Rónież często miewałem wachania nastroju i tą niechęć do zrobienia czegokolwiek. Czytałem na jednym z forów, że Revitasens jest całkiem fajnym lekiem przebadanym przez Uniwersytet Medyczny w Warszawie i podjałem wyzwanie walki z brakiem mocy. Zobaczymy jak to będzie na razie leci pierwszy tydzień i już jest coraz lepiej

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21951824]
[03.09.2015] 21:18
margaret1989
Deno221 (15.09.2015.03 21:09):
Rónież często miewałem wachania nastroju i tą niechęć do zrobienia czegokolwiek. Czytałem na jednym z forów, że Revitasens jest całkiem fajnym lekiem przebadanym przez Uniwersytet Medyczny w Warszawie i podjałem wyzwanie walki z brakiem mocy. Zobaczymy jak to będzie na razie leci pierwszy tydzień i już jest coraz lepiej

Zaciekawiles mnie teraz. A czy ten revitasens nie otumania? Bralam kilka uspokajaczy i niektore faktycznie sprawily ze nie stresowalam sie itd. ale czulam sie strasznie zmulona, mialam problem ze skupieniem. Czy twoj suplement dziala tez tak..?

IP i czas połączenia logowane. [21951838]
[06.09.2015] 21:42
Danbog na pomarańczowo
Żadnej chemii! Najlepsze na depresję jest łopotanie zwieraczami odbytu!

IP i czas połączenia logowane. [21955901]
[17.02.2016] 20:51
kasiu_linka
margaret1989 (15.09.2015.03 21:18):
Deno221 (15.09.2015.03 21:09):

Zaciekawiles mnie teraz. A czy ten revitasens nie otumania? Bralam kilka uspokajaczy i niektore faktycznie sprawily ze nie stresowalam sie itd. ale czulam sie strasznie zmulona, mialam problem ze skupieniem. Czy twoj suplement dziala tez tak..?

Lykalam revitasens jesienia i polecam, kupuj smialo mi pomogl zwalczyc obnizny nastroj, brak energii a dodatkowo wlasnie poprawil prace mozgu i latwiej sie skupiam ogolnie czuje sie lepiej, swiat nabral weselszych barw

IP i czas połączenia logowane. [22200503]
[22.09.2017] 06:27
[15.11.2016] 18:04
MilenazSosnowca
Co robić? Udać się do specjalisty, do psychologa, grunt, żeby był dobry i z sercem podchodził do ludzkich rozterek i kłopotów. Wiem, co mówię, depresja to nie przelewki. Znam jedną dobrą poradnię, znajduje się we Wrocławiu, podchodzą do każdego poważnie, z dyskrecją i taktownie: http://psycholog-ms.pl/poradnia/.

IP i czas połączenia logowane. [22519322]
[22.12.2016] 23:04
kasia67
Mi pomógł psychiatra ze strony medivio.pl serwis do konsultacji online. Dzięki niemu dalej mogę być soba i cieszyć się życiem. Świetny serwis można się jeszcze skonsultować z kardiologiem i diabetykiem polecam

IP i czas połączenia logowane. [22569977]
[23.12.2016] 10:53
Sabina354
Chyba diabetologiem kochana medivio.pl bardzo dobrze znam i korzystam od dawna, właśnie z konsultacji z kardiologiem, ale psychiatra też jest więc na despresję na pewno pomoże. Takie konsultacje przez internet to nawet lepsze rozwiązanie w takim przypadku.

IP i czas połączenia logowane. [22570305]

» Odpowiedz na ten temat