o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

firma do utylizacji odpadów weterynaryjnych

[27.08.2015] 17:15
olgaweterynarz
jestem na etapie założenia gabinetu weterynaryjnego i poszukuję firmy na Śląsku która zajmuje się utylizacja odpadów weterynaryjnych z gabinetów weterynaryjnych.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.08.2015] 09:48
polak_janusz
nie wiem z której części Polski jesteś, ale u mnie w Bielsko-Białej jest firma http://www.nowista.pl/ która zajmuje się utylizacją odpadów weterynaryjnych, medycznych. Planując otworzyć gabinet weterynaryjny trzeba pamiętać o tym aby podpisać umowę z pogotowiem sanitarno-epidemiologicznym na wywóz odpadów. Takie śmieci i nieczystości nie mogą trafiać do zwykłego kontenera.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21946818]
[01.03.2016] 03:31
aderrka
Hmmm, generalnie taka utylizacja odpadów to naprawdę ciekawa sprawa i warto się nią szerzej zainteresować. Ja również poszukuję firny, która zajęłaby się tego typu działalnością. Przeszukując internet udało mi się trafić nawww.utylizacja.legnica.pl , gdzie specjalizują się w tego typu usługach. Może to właśnie dokładnie o to Ci chodzi? Myślę, że nie zaszkodzi sprawdzić.

IP i czas połączenia logowane. [22218749]
[02.03.2016] 20:01
szaaada
znam taką firmę. Zadzwońcie do nich i zapytajcie czy utylizują też takie odpady. tu macie nr tel: 509728189

IP i czas połączenia logowane. [22220970]
[30.05.2016] 13:33
marta.r
też prowadzę lecznicę weterynaryjną i korzystam z usług firmywww.nowista.pl. Z tego co się orientuje to działają na terenie całego kraju. Najlepiej skontaktuj się z nimi i o wszystko wypytaj. Firma bardzo solidna, naprawdę polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22327542]
[18.11.2017] 05:51
[01.06.2016] 02:58
sKamierf
W ogóle temat utylizacji odpadów jest bardzo ciekawy. Sam planuje podobne rozwiązanie i też rozglądam się za firmą, któa mogłaby podjąć się takiego zadania. W swojej okolicy znalazłem jedyniewww.utylizacja.legnica.pl i chyba własnie z ich oferty skorzystam.

IP i czas połączenia logowane. [22329558]
[15.11.2016] 19:51
Marcelovvvy
Tez prowadzę gabinet i mogę polecić firmę Eko Emka http://ekoemka.com.pl/. Maja duże doświadczenie w zakresie odbioru odpadów weterynaryjnych i medycznych. Transport i komunikacja jest sprawna także oceniam na plus.

IP i czas połączenia logowane. [22519458]
[30.11.2016] 23:48
Mareczekm333
sKamierf (16.06.2016.01 02:58):
W ogóle temat utylizacji odpadów jest bardzo ciekawy. Sam planuje podobne rozwiązanie i też rozglądam się za firmą, któa mogłaby podjąć się takiego zadania. W swojej okolicy znalazłem jedyniewww.utylizacja.legnica.pl i chyba własnie z ich oferty skorzystam.

Prowadzę dość duże przedsiębiorstwo, które generuje duże ilości odpadów w tym wypadku współpraca z firmą, która specjalizuje się w utylizacji jest u mnie niezbędna. Sprawdzę utylizacja.legnica, bo aktualny kotrahent nie bardzo wywiązuje się ze swoich obowiązków i ciężko jest się z nim dogadać. Jesli masz jakieś zdanie na temat współpracy to chętnie się dowiem, bo powaznie rozważam nawiązanie współrpacy.

IP i czas połączenia logowane. [22539612]
[06.02.2017] 03:40
bebrr
Mnie poza czyszczeniem instalacji przemysłowych interesowałaby jeszcze opcja wynajmu kontenerów. Czy ktoś z Was może korzystał i jest w stanie powiedzieć coś więcej? Chodzi mi przede wszystkim o jakość tych kontenerów i w ogóle samych usług. Jestem ciekaw, szczególnie, że w krótce przydadzą mi się tego typu usługi i sprawdzam rynek. Bez wątpienia utylizacja.legnica mnie zainteresowała, ale potrzeba mi szczegółów

IP i czas połączenia logowane. [22635371]
[13.03.2017] 15:55
papuna2289
jesli chodzi o odbiór odpadów, popatrz na http://www.utylizacja.legnica.pl/ - oni właśnie prowadzą odbiór odpadów w Legnicy - w naszym przypadku są dużym wsparciem, bez problemu układa się z nimi współpraca na tym polu.

IP i czas połączenia logowane. [22676364]
[05.07.2017] 11:42
OśkaGośka1234
Ja ostatnio potrzebowałam zorientować się, gdzie zutylizować odpady spożywcze i znalazłam taką firmę PGR Pro Eko, hehe, niech Was nie zwiedzie nazwa to nie Polskie Gospodarstwo Rolne a Polska Grupa Recyglingu No i jak przeglądałam ich ofertę to mocno się zdziwiłam, oni utylizują wszystko, nawet takie rzeczy o których w życiu nie słyszałam Odpady farmaceutyczne też i mają w ofercie odbiór martwych zwierzątek egzotycznych. Także myślę, że jak się z nimi skontaktujesz w sprawie utylizacji odpadów weterynaryjnych to mogą coś poradzić. Najlepiej zajrzyj na ich stronę i sprawdź. Możesz sobie ich wygooglować ale tradycyjnie dodam też link, żeby Ci ułatwić :www.pgrproeko.pl
Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów!

IP i czas połączenia logowane. [22764057]
[05.07.2017] 12:33
czego się szczerzysz
darmowy reklamodawco, pracowniku PGR?

IP i czas połączenia logowane. [22764109]

» Odpowiedz na ten temat