o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

przedszkole

[18.08.2015] 16:47
mamajagody
które przedszkole jest lepsze dla dziecka: przedszkole prywatne kontra przedszkole publiczne

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.08.2015] 13:59
Małgorzata.Er
oczywiście że przedszkole prywatne jest dużo lepsze. Dziecko ma tam zagwarantowana fachową opiekę, dużo lepszą edukację, zabawę i wyżywienie. Moja córka chodzi do prywatnego przedszkola w Szczecinie - http://www.promyk.szczecin.pl/. Jest bardzo zadowolona z każdego dnia spędzonego w przedszkolu. Ma tak zapewnione 2 śniadania, obiad i podwieczorek. Ma miłą i spokojną grupę rówieśników, bardzo dobre panie przedszkolanki oraz ciekawe zajęcia edukacyjne, między innymi angielski.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21938195]
[14.10.2015] 09:16
silli
też prywatne, już pomijam jak ciężko się dostać do publicznego, ale z drugiej strony pojeździłam po prywatnych porozmawialam z dyrekcja, poznałam infrastrukture przedszkola, nauczycieli i zdecydowałam, jestem z poznania, zdecydowałam się na Słodki Domek, mamy całkiem blisko, córka zadowolona z miejsca, chociaż balam się, ze będę miala z nia problemy bo jest do mnie strasznie przywiazana a teraz widze, ze się fajnie zaadaptowala

IP i czas połączenia logowane. [22014202]
[05.11.2015] 16:15
Greysy
stawiam na prywatne, przede wszystkim można wybrać wg wlasnych kryteriów, mnie zależało żeby córka zdorow jadła więc posłałam ją do przedszkola z własną kuchnią radosne słoneczko w Rzeszowie, ponadto sprawdziłam co podają o jakich porach, jakie zajęcia proponują, poznałam dyrekcję i podejście do paru spraw.

IP i czas połączenia logowane. [22049274]
[29.12.2015] 15:49
gosial123
Uważam że prywatne, jest dużo lepsze np. pod względem większego wyboru zajęć dodatkowych a dzięki temu że grupy są mniejsze nauczyciele mają lepszy kontakt z dziećmi. Moje dzieci też chodziły do Promyka w Szczecinie i bardzo dobrze wspominają to przedszkole ja również

IP i czas połączenia logowane. [22127314]
[25.11.2017] 03:07
[19.02.2016] 08:38
vdfbfdngfngf
ja swoje dziecko prowadzam do prywatnego w Lodzi, przedszkole nazywa sie Aniołkowo, swietna opiek ai przede wszystkim duzo zajec, ktore rozwijaja kreatywnosc, jestem bardzo zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [22202741]
[02.03.2016] 14:03
agat
szukam własnie przedszkola z poznania i przeczytalam, ze stosuja metode Gardnera w słodkim domku.. brzmi to bardzo ciekawie, w koncu kazde dziecko należy traktowac indywidualnie i doceniac jego zdolności

IP i czas połączenia logowane. [22220594]
[15.03.2016] 14:00
fikadika
Wybór dobrego przedszkola to podstawa dobrego startu dziecka w przyszłość. Ja oddałam swoje dziecko do prywatnego przedszkola Elfik w Sosnowcu. Przeglądając oferty bardzo zainteresowały mnie metody pracy tego właśnie przedszkola. Pracują na wielu metodach i technikach pedagogicznych http://www.elfik.pl/pl/metody-pracy-w-elfiku /59/ co bardzo mnie ucieszyło, że nie będą to suche zajęcia dla dziecka. Moje dziecko chodzi już tam około 1.5 roku i widzę wyraźne postępy w jego rozwoju. Każdemu polece to przedszkole.

IP i czas połączenia logowane. [22236267]
[23.03.2016] 10:46
AntekBolo
Ja polecam jednak przedszkole prywatne. Więcej kosztuje ale lepsze i bardziej przyjazne dla dziecka.

IP i czas połączenia logowane. [22245388]
[29.04.2016] 13:32
kirka123
ja posłałam córkę do prywatnego przedszkola Biały Kotek w Gdańsku http://www.bialykotek.pl/ I jestem bardzo zadowolona z poziomu przedszkola jak i przedszkolanek. Moja córka uwielbiam tam chodzić

IP i czas połączenia logowane. [22291438]
[05.05.2016] 09:09
sylwia kołoda
Ja swoje dziecko posłałam do prywatnego http://przedszkole-promyk.pl/ , bo na państwowe nie miałyśmy co liczyć. Za dużo chętnych za mało miejsc. Szczególnie, ze 6latki zostały w zerówkach, a dla 3latków nie ma przez to miejsc.

IP i czas połączenia logowane. [22297693]
[27.05.2016] 09:53
janinka098
Wydaje mi się że w prywatnym przedszkolu dzieci mają lepszą opiekę. Zwłąszcza ze mam porównanie rok temu corka chodziła do zwykłego miejskiego a teraz poszła do http://www.przedszkolealbercik.com.pl/ w Łodzi i widze że jest o wiele lepiej Zaczynając od kontaktu z kadrą, zajęcia dodatkowe, jedzenie (co jest bardzo ważne według mnie) aż do tego że po prostu córka chętniej chodzi tam

IP i czas połączenia logowane. [22323570]
[19.06.2016] 15:34
MoniaTe
Mój synuś jest zadowolony z przedszkola Albercik. Mieszkamy w Łodzi od niedawna, albercik nie jest daleko i posłaliśmy synka za namową znajomych, których córka chodzi i w sumie mieli rację, ponieważ synek jest zadowolony. Tutaj macie link jak chcecie się dowiedzieć więcej: http://przedszkolealbercik.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22349707]
[21.06.2016] 15:22
Krystyna67
Mój syn od tego roku chodzi do prywatnego przedszkola, do Radosnego Słoneczka i jestem bardzo dumna, bo widzę jak wiele się uczy. Uczy się w dodatku z ogromną chęcią bo jest to nauka poprzez zabawę. Ogromnym atutem jest zdrowa kuchnia gotowana na miejscu. Dla dzieci ze specjalną dietą posiłki są przygotowywane osobno. Dzieci mają organizowane liczne wycieczki np. do muzeum czy na basen.

IP i czas połączenia logowane. [22351859]
[29.07.2016] 15:46
basia.l
ja jestem za przedszkolem prywatnym. Ma na pewno o wiele ciekawszą ofertę niż przedszkole publiczne, wiem bo przyjaciółka posłała córkę do przedszkola państwowego więc jestem na bieżąco. Moja córka chodzi do przedszkolawww.przedszkolekonradek.pl , doskonale się tam czuje i świetnie się rozwija. Jest tam dużo zajęć, które aktywują dzieci, dzięki czemu maluchy się na pewno nie nudzą

IP i czas połączenia logowane. [22396075]
[29.07.2016] 22:40
agataa897
Myślę że prywatne przedszkola są jednak trochę lepsze. Widzę to po swojej córce i po dzieciach znajomych. Jest więcej atrakcyjniejszych zajęć w tym np. nauka dwóch języków obcych czy różnych wydarzeń specjalnych. Chyba większą uwagę przykłada się do obserwacji jak dziecko funkcjonuje. Poza tym często są mniejsze grupy niż w publicznych. Ja od siebie mogę polecić przedszkole Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowiewww.razdwatrzymy.edu.pl. To że ja jestem z niego zadowolona to jedno ale najważniejsza że córka wraca stamtąd zawsze zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22396646]
[16.08.2016] 15:32
MichalKrus
Moim zdaniem zdecydowanie lepsze jest prywatne. Sam także prowadze takie przedszkole i widzę jak dzieci się w nim rozwijają. Aktualnie mamy mały remont i wymianę mebli na nowe. Zna ktoś może firmęwww.refas.pl?

IP i czas połączenia logowane. [22413749]
[23.08.2016] 13:14
moviestar
ile płacicie w radosnym słoneczku? Szukam przedszkola z Rzeszowa

IP i czas połączenia logowane. [22420751]
[30.09.2016] 12:49
gremlinczak
MoniaTe (16.06.2016.19 15:34):
Mój synuś jest zadowolony z przedszkola Albercik. Mieszkamy w Łodzi od niedawna, albercik nie jest daleko i posłaliśmy synka za namową znajomych, których córka chodzi i w sumie mieli rację, ponieważ synek jest zadowolony. Tutaj macie link jak chcecie się dowiedzieć więcej: http://przedszkolealbercik.com.pl/

Moja córka tam chodzi, bardzo dobra placówka, ja jestem zadowolony jak na razie. Córka tez wraca usmiechnięta duzo opowiada a to najwazniejsze

IP i czas połączenia logowane. [22460193]
[30.09.2016] 17:03
Olka90
Myślę że prywatne ma więcej plusów. Począwszy od mniejszych grupek, lepszej opieki i bardziej indywidualnego toku nauczania. Moja córcia chodzi do akademii mądrych sówek i jest bardzo zadowolona. Tu jest ich strona internetowawww.economicus.eu.

IP i czas połączenia logowane. [22460558]
[26.10.2016] 11:03
Akademia Mądrych Sówek
Chyba podano zły adres naszego przedszkola. Prawidłowy to:www.akademiamadrychsowek.pl
Przypominamy, że nasze przedszkole jest przedszkolem Integracyjnym i dzieci z orzecznictwem o potrzebie kształcenia specjalnego zwolnione są z opłat czesnego. Zapraszamy do kontaktu!

IP i czas połączenia logowane. [22493566]
[27.11.2016] 22:11
wiolek
a ja wam powiem szczerze nie pochwalam zdania że prywatne znaczy lepsze. a wiecie dlaczego? bo synek nasz chodził do prywatnego przedszkola w Piasecznie Ala i Kot http://www.alaikot.pl/
A od 2015 roku placówka stała się placówką publiczną, oczywiście synek został w nim. I co? nic się nie zmieniło moim drodzy prócz tego, że parę złotych pozostało nam w kieszeni. To nie chodzi o statut przedszkola a o kadrę i warunki bytowe. jak jest dobrze prowadzone dzieci bedą miały raj na ziemi

IP i czas połączenia logowane. [22535348]
[16.12.2016] 14:06
Olek922
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22561487]
[03.01.2017] 23:43
makita
nasz synek chodzi do prywatnego przedszkola parafialnego w Łodzi - do przedszkola Albercik i dziś uważam że dokonaliśmy najlepszego wyboru http://www.przedszkolealbercik.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22586559]
[17.08.2017] 11:22
morisi
Mam wrażenie, że w przecz kolach prywatnych lepiej dbają o dzieci. Mam dwójkę dzieci. Pierwsze chodziło do publicznego przecz kola i nie było zadowolone. Drugie dziecko chodzi do prywatne go przecz kolawww.promyk.szczecin.pl I zawsze jak wracamy do domu to jest szczęśliwe.

IP i czas połączenia logowane. [22789169]
[17.08.2017] 13:21
a darmowy reklamodawca
z promyka szczecin, znów podbił reklamodawczy temat

IP i czas połączenia logowane. [22789277]

» Odpowiedz na ten temat