o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Co nowego? Gdzie i kiedy?
 » Odpowiedz na ten temat

Jedzenie na telefon Warszawa

[03.08.2015] 23:44
karolcia886
Kto zna jakies fajne miejsce, z ktorego moga przywizc jedzenie na terenie Warszawy? Interesuje mnie woloska restauracja, ale musi byc smacznie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.09.2015] 21:05
uilui
ja czasami zamawiam stadwww.teleobiad.pl mogę polecić

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21982616]
[21.06.2016] 12:45
tomimi
Zdarza mi się czasami zamówić jedzenie z dowozem z indyjskiej restauracji Ganesh wwww.ganesh.pl Sprawna dostawa już wliczona w cenę, także nie trzeba osobno jeszcze za transport płacić. Jedzenie szczelnie zapakowane, ciepłe, pachnące...lubię indyjskie smaki, zwłaszcza te pikantniejsze sosy mi odpowiadają.

IP i czas połączenia logowane. [22351680]
[22.06.2016] 13:43
marcin.kjzr
Ja z kolei polecam Ci Sushiberry skoro zależy Ci na dowozie. Kuchnia włoska to może nie jest, ale za to na tyle dobre, że warto dać się przekonać. Już kilka razy mi się zdarzyło zamówić z dostawą i jedzenie dotarło do mnie w całości, w odpowiednim stanie, dobrze zapakowane, także nie ma co się zastanawiać tylko trzeba brać, zwłaszcza że promocje są często

IP i czas połączenia logowane. [22352986]
[27.06.2016] 02:17
Samdelka
Sprawdź sobie Hell's Chickens http://hellschickens.pl/landing Coś dla fanów kurczaków Rzadko można spotkać taką fachowość w tego rodzaju kuchni.

IP i czas połączenia logowane. [22358194]
[18.11.2017] 00:14
[06.12.2016] 12:47
milki84
Od czasu do czasu zamawiam jedzenie online z lokalu Ganesh na Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Na stronie ganesh.pl jest kontakt do zamówień. Nie pobierają dodatkowej opłaty za dowóz, wszystko jest już w cenie. To jest akurat kuchnia indyjska, fajna alternatywa dla pizz, kebabów, makaronów itp. Zdrowe, świeże jedzenie, bardzo dobrze przyprawione.

IP i czas połączenia logowane. [22547476]
[12.12.2016] 22:14
magdaoracz90  magdaoracz90@tlen.pl
Ja właśnie zamierzam otworzyć taki biznes w stolicy. Dotacja już prawie ogarnięta, jeszcze mi tylko brakuje kilku tysięcy wkładu, ale on też się znajdzie.

IP i czas połączenia logowane. [22557065]
[22.12.2016] 11:02
miki54
Lubię zamówić sobie pizzę z Maxpizza ( www.maxipizza.pl/warszawa ,produkty ). Jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakoś zawalili dostawę. Jak mam info, że pizza będzie za 20 minut to rzeczywiście jest za 20 minut. Akurat dla mnie to ważne, bo już mi wiele razy się zdarzało, że dzwoniłem gdzieś, zamawiałem, mówili że będzie za 40 minut na przykład, a przyjeżdżał facet po 1,5 godziny dopiero.

IP i czas połączenia logowane. [22568888]

» Odpowiedz na ten temat