o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

Bio kominek - centrumbiokominkow.pl

[30.07.2015] 14:20
KillerówDwóch
Co sądzicie o bio kominkach? Jak sprawdzają się u was w domu? Warto je zamontować?
Mamy już z żoną upatrzony w http://centrumbiokominkow.pl/

   (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.09.2015] 11:44
dyt-kaa
BioKominki znam, ale sama kupowałam tu: http://www.biokominki-producent.pl/kominki-z awieszane/ zawieszany, ale są jeszcze wolnostojące oraz do zabudowy świetna sprawa, firma daje 10 lat gwarancji na kominek, a do tego spełniają wszystkie atesty materiałowe EU, uzyskały certyfikaty bezpieczeństwa i są wyprodukowane z najlepszych materiałów

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21983257]
[10.10.2015] 19:52
Vatirena
Kominek to nie tylko ozdoba mieszkania (w moim przypadku salonu) ale też fajna opcja dogrzania mieszkania. A ostatnio wieczory są już dość chłodne. Dlatego też zdecydowałam się na klasyczny, tradycyjny kominek - zdecydowałam się na http://www.kominki-lumar.com/ świetna firma, kominek wykonany naprawdę precyzyjnie. Cieszę się, że pomimo tego, że zastanawiałam się nad biokominkiem, zdecydowałam się na taki.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22009196]
[27.01.2017] 13:21
NOsal12
Biokominki fajne są.
Ale też są i inne rozwiązania. Popatrz sobie na przykład na ofertę kominków i piecyków na pellet: https://sloninka.pl/oferta/piecyki-i-kotly-n a-pelet/ pozatym jak sie dogadasz jak ja, to Ci pomogą inaczej to obudować. Ja mam onyxem Ładnie wygląda.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22617425]
[09.02.2017] 08:49
Kamciasssz
Warto jeśli nie potrzebujecie w domu żadnego dodatkowego źródła ciepła, bo biokominek w przeciwieństwie do tradycyjnego kominka nie może być tak traktowany. Biokominek pełni w zasadzie tylko funkcje dekoracyjną. Ma bardzo wiele zalet, ale również wad w postaci wysokich kosztów użytkowania jeśli chcemy często palić w biokominku, bo biopaliwo jest dość drogie, bo z tego co się orientuje kosztuje ok. 7złotych za litrowe opakowanie. Jednak sam kominek, bez rozpalonego płomienia również wygląda efektownie.
Jeszcze kilka lat temu biokominki były produktami luksusowymi i mało kogo było na nie stać. Teraz sytuacja się trochę zmieniła. Nadal w ofertach sklepów dostępne są biokominki za kila tysięcy złotych, ale również i takie za niecałe 300zł, które również świetnie wyglądają, a niektórym osobą będą nawet bardziej podobały się od tych za kilka tysięcy. Przykładem takiego sklepu jest ten http://kratki.com/sklep/pl/category/6/biokom inki . W ich ofercie znajdziecie kominki za ponad tysiąc złotych, ale również takie za 260zł, które mają ciekawą kulistą formę. Sam zastanawiam się czy nie kupić sobie takiego kominka.

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22639692]
[23.11.2017] 08:31
[27.02.2017] 22:17
Vitalia2
Biokominek wolnostojacy będzie świetnym elementem wystroju wnętrza. Oprócz tego na tej stronie internetowej http://www.wkladykominkowe.net.pl/ kupiłam super wkład kominkowy , który jest bezpieczny w użytkowaniu a także łatwy w oczyszczaniu. Dodatkowo nie emitują dużych ilości szkodliwego CO dwa przez co są przyjazne dla wszystkich domowników. Ich projekty są oryginalne

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22661057]

 » Odpowiedz na ten temat