o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Nauka + Filozofia + Socjologia
 » Odpowiedz na ten temat

Coś na dobry sen i uspokojenie

[18.06.2015] 12:58
jackowski
Polećcie coś na dobry sen i na uspokojenie, bo od kilku tygodnie jestem poddenerwowany i nie mogę nawet spać. Nie chciałbym jakiś leków ani suplementów, raczej jakieś ziółka, a może metody relaksacyjne, kurcze, sam już naprawdę nie wiem co mam zrobić, ale czuję że tak dalej za wiele nie pociągnę.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.06.2015] 13:04
weronicka-zaczkowska
To jak szukasz rozwiązań niekonwencjonalnych, to może:
- hipnoza, nagrania hipnotyczne albo sesje hipnozy to już kwestia od 50 - 200 zł (np. Hipnosencja),
- ćwiczenia jacobsona i różne metody relaksacyjne,
- nagrania relaksacyjne, np. GErelaxis na gerelaxis.pl
To ostatnie szczególnie mogę polecić, gdyż dzięki GErelaxis wyleczyłam nerwicę. Miałam zaawansowane stadium, stany lękowe, kołatania serca, natręctwa, a obecnie jestem całkiem inną osobą.
Ogólnie trochę spokoju, czasu wolnego dla siebie i wszystko się poukłada.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21821836]
[18.06.2015] 15:06
Danbog na pomarańczowo
Spróbuj jackowski połopotać zwieraczami odbytu. Gwarantuję, że pomoże.

IP i czas połączenia logowane. [21822147]
[10.08.2015] 11:16
NIkoa2
Według mnie musisz się przekonać do suplementów to nie jest takie złe jak sie wydaje Ja stosuje czasem forsen forte z melatoniną lekko uspakaja i pomaga zasnąć

IP i czas połączenia logowane. [21915645]
[17.08.2015] 13:58
wik80-06
Przed snem pobiegaj (albo chociaż wyjdź na szybki, męczący spacer), umyj się, wypij melisę i voila.

IP i czas połączenia logowane. [21925786]
[16.01.2018] 12:04
[18.08.2015] 21:31
ApollinaN
Co do suplementów to masz rację, nie bierz tego zastanów się, co Cię relaksuje, może dobra książka, albo kąpiel, muzyka relaksacyjna jest też dobra albo odgłosy natury ja lubię padający deszcz przed snem wywietrz sypialnie, nie oglądaj w niej telewizora Rachmistrzowie- rzetelny partner podatków, kredytów i dotacji.
Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie.

IP i czas połączenia logowane. [21927918]
[18.08.2015] 21:47
Tylko spokój...
Jeśli ktos pisze, że od kilku tygodni jest podenerwowany i przez to nie może spać, to znaczy, że jest jakaś istotna przyczyna tego zdenerwowania, coś się musiało wydarzyć. Czy nie lepiej zastanowić się, co można zrobić, aby zdenerwowanie ustąpiło? Masz problem - to staraj się go rozwiązać, bo piguły, ziółka nasenne tu nic nie pomogą, kiedy żyjesz z jakimś problemem, który być może mógłbyś rozwiązać, tylko trzeba chcieć to zrobić.

IP i czas połączenia logowane. [21927951]
[24.09.2015] 23:51
lumka
no wiadomo że tak, że trzeba zlikwidować przyczynę..ale spać trzeba przecież, a na spokojnie się lepiej mysli i rozwiązuje problemy...dobrze ze bierzesz forsen i że pomaga.... czasem trzeba odpocząć

IP i czas połączenia logowane. [21984561]
[08.10.2015] 10:21
darekkwiatkowski
Zdecydowanie melisa - nawet z kilku torebek.

IP i czas połączenia logowane. [22005648]
[01.11.2015] 15:26
robeert
Chcesz nauczyć się szybko i skutecznie opanowywać emocje oraz uzyskiwać wewnętrzny spokój i równowagę? A co za tym idzie i mieć dobry sen, To od nas samych w większej mierze zależy jaki będzie wieczór. Pracujemy na to cały dzień. Wystarczy zaledwie jedna minuta by zrelaksować ciało i umysł. Dzięki prostym ćwiczeniom zawartym na płycie "Relaks w minutę",którą kupiłem sobie na matrasie możesz poprawić swoją koncentrację, samopoczucie. Radzę kupić sobie taką płytę i słuchać przed snem. Może do ego jeszcze lampka czerwonego wina..

IP i czas połączenia logowane. [22042828]
[23.12.2015] 09:39
tominski-tomek
Najlepiej jest odpowiednio mocno zmęczyć się zawczasu.

IP i czas połączenia logowane. [22118794]
[26.01.2016] 11:43
Kowal_Radzio
...albo postarać się zwolnić oddech, uspokoić. Wiązary -www.wiazardach.pl

IP i czas połączenia logowane. [22168935]
[27.12.2017] 12:33
AndCrew
Nie słuchaj żadnych ludzi, którzy mówią ci o jakichś mistycznych metodach rodem z chińskich legend - hipnoza i inne pierdółki to tylko i wyłącznie wpływ na twoją własną świadomość. Nad którą - niespodzianka - masz sam wpływ.
Jeśli szukasz naturalnych suplementów, to przejrzyj sobie ich artykuły (bo pierw wiedza, dopiero potem jakaś suplementacja) i sprawdź potem konkretne produkty http://na-uspokojenie.pl
A jeżeli chcesz wpłynąć na swój stan bez żadnych wspomagaczy, to polecam tobie przede wszystkim porządny wysiłek fizyczny - idź się wybiegaj, wytrenuj, wypoć tak, żebyś nie miał później siły nawet siedzieć. Pozbędziesz się nadmiaru stresu. Dodaj do tego regularne picie wody i oczyszczanie umysłu przez nawet 5 minutową medytację, a na pewno zobaczysz efekty.
Wiem, że ktoś teraz mi zarzuci - ale przecież medytacja to też chińskie pierdółki - otóż nie. Przez medytację nauczysz się być tu i teraz i skupiać się tylko i wyłącznie na obecnych myślach, chociaż trochę odsuwając w dal te najmniej przyjemne, które właśnie powodują, że później nie możesz zasnąć.

IP i czas połączenia logowane. [22857860]
[27.12.2017] 13:02
goń się spamerze
zmieniający płeć, nicki, wygrzebujący starocie i piszący w formie osobowej do osób których nie ma od 100 lat.

IP i czas połączenia logowane. [22857885]

» Odpowiedz na ten temat