o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia w kraju
 » Odpowiedz na ten temat

Zmiękczacz wody- na co zwrócić uwagę?

1 2
[20.03.2017] 09:54
marek214
Do odżelaziania niedawno zamawiałem specjalne wkłady z hurtowni internetowej Swatt (strona z produktami -www.swatt.pl ). Fajna sprawa, filtr rzeczywiście robi różnicę. To co się rzuca w oczy po montażu to innych wody i też fakt, że już się takie zacieki nie robią jak wcześniej. A trzeba przyznać, że rdzawe osady są wyjątkowo męczące w czyszczeniu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22684243]
[30.03.2017] 11:11
maciek351
Na pewno warto w filtry inwestować zwłaszcza w miastach gdzie jakość wody jest daleka od ideału. Jeszcze w okolicach turystycznych a zwłaszcza w górach z wodą jest w porządku, ale w większości regionów jest źle. Ja kupowałem filtr osadnikowy z zaworem i się sprawdza. Znalazłem coś takiego na stronie www.swatt.pl Pralka i zmywarka są mi za to na pewno wdzięczne, ale też mój portfel bo naprawy zardzewiałego AGD tanie nie są.

IP i czas połączenia logowane. [22695619]
[26.04.2017] 20:50
piotrus589pan
Cenię sobie kontakt z hurtownią Swatt (ich portal: www.swatt.pl ). Stosunkowo krótko z ich dostaw korzystam, ale jest okej. Terminowi, uczciwi, jeszcze żadnego filtru nie musiałem im odsyłać, wszystko co wysyłają jest nowe, sprawdzone, bez jakiś niedoróbek czy skaz. Oby tak to w przyszłości też wyglądało, żeby to nie było tylko takie dobre pierwsze wrażenie.

IP i czas połączenia logowane. [22720734]
[28.04.2017] 12:12
doncarlosmanian
mamy zamontowany w domu Water Technic i mega daje radę

IP i czas połączenia logowane. [22722332]
[09.06.2017] 11:02
Catalina
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości czy zastanawia się jaki zmiękczacz kupić to polecam zapoznać się z artykułem eksperta http://www.filtry-do-wody.info/zmiekczacz-wo dy-naprawde-dziala-opinie-cena-gdzie-kupic/ - Pan Piotr Pisarski rzeczowo przedstawia kwestię zmiękczania wody, piszę o tym jak działają urządzenia oraz daje sugestie gdzie kupić zmiękczacz wody.

IP i czas połączenia logowane. [22748443]
[20.08.2017] 02:29
[09.06.2017] 12:18
jasne
Tylko że to jest link reklamodawczy do konkretnego sklepu internetowego, a komentarz "eksperta" jest tylko dodatkiem.

IP i czas połączenia logowane. [22748492]
[09.06.2017] 12:54
Catalina
jasne (17.06.2017.09 12:18):
Tylko że to jest link reklamodawczy do konkretnego sklepu internetowego, a komentarz "eksperta" jest tylko dodatkiem.

Nie rozumiem po czym wnosisz, że autor nie jest "ekspertem"? Oczywiście, że masz sugerowane produkty i może mieć to charakter reklamowy jak 90% rzeczy w internecie. Co nie zmienia faktu, że masz merytorycznie przedstawione argumenty poparte wiedzą.

IP i czas połączenia logowane. [22748519]
[09.06.2017] 13:08
Hehehe!
Darmowy reklamodawca poczuł się wywołany do tablicy.
No więc te "sugerowane produkty" można też kupić w innych sklepach, niekoniecznie w twoim, pracowniku (właścicielu) firmy.

IP i czas połączenia logowane. [22748525]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat