o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

gabinet medycyny estetycznej

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[05.06.2015] 11:45
lativa
Z racji nadchodzących wakacji poszukuję gabinetu medycyny estetycznej, najlepiej w Warszawie. Chciałabym nieco ujędrnić ciało i zadbać o kondycję twarzy. Gdzie mają naprawdę profesjonalny sprzęt? Korzystaliście z takich usług? when it comes to my dreams, I know better than anyone !

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.06.2015] 14:46
Hipi_hop
Moge polecic klinikę znajdującą się w centrum w Hotelu Mariott. Byłam u nich na spłycaniu zmarszczek i musze powiedzieć, że naprawdę miła atmosfera i profesjonalne podejście. Zastanawiam się teraz nad dodatkowymi zabiegami na mój cellulit na udach, bo latwo już praktycznie za pasem i urlop tuż tuż, wiec wypadałoby jakoś na plaży w kostiumie wyglądać ...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21831151]
[30.06.2015] 16:21
śliczna33
Najlepiej sprawdź czy lekarz do którego idziesz ma certyfikat medycyny estetycznej, bo to jest akurat ważne. Ja chodzę do Dra Dariusz Kołodziejczaka na zabiegi i wiem że on taki dokument ma. Nie zdecydowałabym się na kogoś kto nie jest w stanie się okazać certyfikatem....

IP i czas połączenia logowane. [21846315]
[04.07.2015] 10:31
lativa
uhu@@@ak w hotelu Marriott to chyba drogo? when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21852518]
[10.07.2015] 11:31
DariaWarszawa39
zabiegi robię jak skończyłam 32 lata, zaczęłam od kwasu hialuronowego (bruzdy nosowo wargowe) i botoksu (oczy). Teraz zbliżam się do 40, a dają mi o 10 lat mniej. Ostatnio świetne efekty zauważyłam po zabiegu liftingu wampirzego z osoczem bogatopłytkowym (robi się go z naszej własnej krwi). Robiłam u dr. Bohdana Potockiego http://potocki-pelka.pl/gwiazdy-nas-lubia/. Pomału też chciałabym odejść od botoksu, bo daje spektakularne efekty, ale... i myślę nad zabiegiem z użyciem nici, tez robią w gabinecie mojego doktorka, ale więcej kosztuje nić botoks.

IP i czas połączenia logowane. [21863193]
[20.11.2017] 02:54
[11.07.2015] 22:53
sinusoida007
ale to chyba mówicie o profemedzie w hotelu Mariott? ja u nich cellulit robiłam na udach i też jestem zadowolona, bo już szykuję ładne bikini na plażę ćwiczę sobie dodatkowo, żeby efekt jak najdłużej utrzymać

IP i czas połączenia logowane. [21865747]
[13.07.2015] 10:30
lativa
to profemed ma też klinikę medycyny estetycznej? szok, dobrze wiedzieć już mnie przerażała wizja jakichś szalonych cen, ale w takim razie to podejrzewam, że z tym to przyzwoicie kurczę, rozmarzyłam się ... when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21867779]
[14.07.2015] 20:31
sinusoida007
mozliwość nieskrępowanego plażowania marzyła mi się od poprzednich wakacji, no i jakoś tak dopięłam swojego ale bez tych zabiegów to efekt nie byłby tak piorunujący. nie że wyglądam jak modelka, ale różnica między tym brzuchem rok temu a aktualnie jest jak dla mnie wielka

IP i czas połączenia logowane. [21870707]
[16.07.2015] 00:19
Eliza789
Ja wykonywałam zabieg usuwania zmarszczek w gabinecie http://www.keramed.com.pl/ we Wrocławiu i choć może to nie to miasto, to mogę polecić to miejsce ze względu na naprawdę wysoką jakość obsługi i wykonywanego zabiegu

IP i czas połączenia logowane. [21873406]
[18.07.2015] 10:52
lativa
a nie no, Wrocław to mi nie pasuje sinusoida, a jakie zabiegi konkretnie robiłaś? when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21878143]
[19.07.2015] 21:08
sinusoida007
hmm nie chcę spalić, ale wydaje mi się, że zabieg w nazwie miał coś z venus, musiałabym się upewnić ten zabieg można wykonywać na różnych partiach ciała, bo z tego co pamiętam babeczka pokazywała mi różne głowice

IP i czas połączenia logowane. [21880620]
[20.07.2015] 19:55
lativa
trochę już jestem oblatana w temacie, więc zakładam, że chodzi o Venus Legacy? teorię znam, ale szukam opinii jak to wszystko sprawdza się w praktyce, gdzie co i jak when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21882171]
[23.07.2015] 22:28
sinusoida007
nie wiem już, ale bardzo prawdopodobne. podejrzewam, że u każdego to inaczej działa. u mnie efekty były (w moim odczuciu) piorunujące, muszę przyznać że łączyłam zabiegi z dużą ilością ruchu ale i tak nie spodziewałam się w najśmielszych oczekiwaniach takich efektów

IP i czas połączenia logowane. [21887668]
[25.07.2015] 15:32
Elisska
Ja własnie Venus Legacy w tej klinice w Mariocie byłam i jestem zadowolona z eektów zabiegu. Co prawda miałam tylko jeden zabieg, ale muszę przyznać, że już po pierwszym widocznośc cellulitu znacznie się zmniejszyła. Robiłam na same pośladki - bo z nimi mam najwiekszy problem Co do cen, porównywale jak w wiekszosci miejsc, wcale nie drogo - ale masz pewnośc, że zabieg będzie wykonany z należytą starannością przez odpowiednio przygotowane do tego osoby, bo w takich klinikach nie mogą pozwolić sobie na partactwo

IP i czas połączenia logowane. [21890408]
[25.07.2015] 15:58
Malkja76
a ja chodzę od jakiegoś czasu do dr. Potockiego http://potocki-pelka.pl/ mam wrażenie, że botoks dłużej mi się trzyma, a usta jak mi zrobił to wyszły w sam raz nie za duże, nie za małe. Trafiłam do niego z polecenia koleżanki.

IP i czas połączenia logowane. [21890448]
[28.07.2015] 21:27
magdalenkalenka
dziewczyny a jak to w ogóle jest z terminami na takie zabiegi? To się trzeba jakoś dużo wcześniej umawiaćw przychodni?

IP i czas połączenia logowane. [21895737]
[30.07.2015] 13:08
Ulencjaa
Niekoniecznie, wiadomo niektóre zabiegi moga być bardziej lub mniej oblegane, ale generalnie duzych kolejek nie ma. Ja nigdy długo nie czekałam

IP i czas połączenia logowane. [21899037]
[01.08.2015] 18:07
lativa
mi się wydaję, że właśnie jak gdzieś są duże kolejki, to znaczy że robią tam dobrą robotę hehe jak zobaczyłam, że w hotelu Marriott to od razu pomyślałam, że jakaś mega kasa, jak ogólnie wrażenia? when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21903195]
[12.08.2015] 11:06
magdalenkalenka
dla Ciebie może być krótko, dla innego długo dni, tygodnie oczekiwania na zabieg? bo zastanawiam się czy zdążę przed wakacyjnym wyjazdem jeszcze

IP i czas połączenia logowane. [21918679]
[12.08.2015] 16:27
lativa
wydaje mi się, że jednak bardziej dni when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21919200]
[14.08.2015] 21:47
marquita  magdalenkalenka@tlen.pl
o, no i to jest dobra wiadomość to jest jeszcze szansa że na urlop w tym roku wyjadę piękniejsza

IP i czas połączenia logowane. [21922459]
[17.08.2015] 10:25
lativa
Ja się nastawiam na przyszłe wakacje zabieram się za siebie, czas się w końcu ogarnąć ! bez zdrowej diety i ruchu to i zabiegi nie pomogą ale tak sobie je rozłożę na kilka miesięcy, w pakiecie taniej when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21925422]
[20.08.2015] 10:16
vacanze09
bez dietowania i ruchu też pewnie coś ruszy, bo jednak te zabiegi fajnie modelują sylwetkę nawet jeśli nie robi się nic poza tym, ale jeśli zrobi się takie kombo to efekt będzie piorunujący

IP i czas połączenia logowane. [21930089]
[22.08.2015] 18:05
lativa
no przykładowo po venus legacy można jednorazowo stracić 1,5 cm, także brzmi obiecująco when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21933953]
[23.08.2015] 09:45
MalgorzataSocha
mi przypasował dr bohdan potocki, miły, sympatyczny a przede wszystkim wie co i jak robić. I przyjmuje w Warszawie.

IP i czas połączenia logowane. [21934719]
[23.08.2015] 22:36
kolorowych_jarmarków
takie spadki w obwodach to aż jakieś nie do pomyślenia są po jednym zabiegu czy mówisz tu już o jakiejś serii zabiegów? Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam

IP i czas połączenia logowane. [21935964]
[24.08.2015] 12:24
lativa
po jednym, po jednym sama byłam w szoku, w sensie do 1,5 cm można stracić po jednym zabiegu when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21936641]
[25.08.2015] 12:47
Olka89
a co za zabieg taką redukcję piękną umożliwia?

IP i czas połączenia logowane. [21938068]
[26.08.2015] 10:46
lativa
pisałyśmy wcześniej - urządzenie Venus Legacy when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21939436]
[30.08.2015] 21:17
salamandra
o mamo, ja to powinnam chyba pisiont centymetrów zgubić są na to jakieś zabiegi? a tak poważnie chyba 10 by mnie urządzało! tylko jak tego dokonać

IP i czas połączenia logowane. [21946441]
[01.09.2015] 13:10
pinecone
hahaha pisiont <3 no podobno venus legacy jest najskuteczniejsze nic tylko odkładać kasę when it comes to my dreams, I know better than anyone

IP i czas połączenia logowane. [21948487]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat